Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: gdzie zainstalować lpg (zachodniopomorskie,kujawskopomorskie

  1. #1
    arek
    Gość

    Domyślnie gdzie zainstalować lpg (zachodniopomorskie,kujawskopomorskie

    gdzie ze spokojem mogę założyć lpg do alfy156 1.6 ,mieszkam w szczecinku słyszałem że w chojnicach ktoś dobrze robi ale kto? proszę o podpowiedzi

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar kripp
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Szczecin, Poland, Poland
    Auto
    Były: AR 146 1.4 TS Junior, Citroen C5 Kombi [MkI]. Jest Citroen XP 1.6 HDi
    Postów
    287

    Domyślnie

    Ja Ci niestety moge powiedzieć gdzie warto. Podsunę punty w Szczecinie gdzie nie należy zaglądać, instalowałem LPG 1,5 roku temu:
    - mój pierwszy wybór padł na TRANS-MECH, przy rozmowie facet wydawał się rzeczowy, chwalił się że instaluja gaz w A8, I Subaru Imprezach... potem sprawdziłem opinie, np taką
    http://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=251980&c=0&f=38

    - w końcu skierowałem się do warsztatu AUTKOGAZ, na Wernychory i tam założyłem instalację.
    OPINIA: Totalna masakra, przewody zasilające obcierają mi po maglownicy a filtr gazu omal się nie przetarł o blok silnika bo nikt go nie zamocował właściwie... a to tylko przykłady.
    "Amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica."

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Koszalin
    Auto
    Była AR 147 2.0 teraz AR 159 1.8MPI+LPG Progresion
    Postów
    73

    Domyślnie

    Szukaj zawsze w miarę blisko.Jestem zadowolony z montażu w Koszalinie na ul.Kupieckiej.Wybrałem osprzęt i taki mi gość zainstalował.Nie ma lipy.

  4. #4
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar kripp
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Szczecin, Poland, Poland
    Auto
    Były: AR 146 1.4 TS Junior, Citroen C5 Kombi [MkI]. Jest Citroen XP 1.6 HDi
    Postów
    287

    Domyślnie

    Jak pisałem wyżej, nie jestem zadowolony ze sojego gazownika. Zacząłem szukać nowego i na razie najlepsze opinie słyszałem o Gaz-Techu z Nehringa w Szczecinie.
    "Amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica."

  5. #5
    Użytkownik Ogier Avatar mahony2008
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Wałcz
    Auto
    Fiat Stilo 1.9jtd była alfa 166 3.2 TI 2004
    Postów
    166

    Domyślnie

    Cytat Napisał kripp Zobacz post
    - mój pierwszy wybór padł na TRANS-MECH, przy rozmowie facet wydawał się rzeczowy, chwalił się że instaluja gaz w A8, I Subaru Imprezach...
    Miałem przyjemność tam montować instalację w alfie 166 3.2v6. Koleś twierdził,że takie samochody robił że alfa przy tym to pestka. Niestety pestka to to nie była instalacja totalnie spaprana, silnik kręcił max 5000 i brakowało gazu,ale co się dziwić jak założył reduktor alaska arctic i valteki czerwone i wszystko na miedzi fi6.
    TOTALNIE NIE POLECAM!!!!
    Jedyne co mogę polecić w miarę pewnego z mojej okolicy to Grabowski z Trzcianki ma dosyć dobre opinie!!!
    Ostatnio edytowane przez mahony2008 ; 16-08-2011 o 08:13
    mahony2008

  6. #6
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    alfa
    Postów
    36

    Domyślnie

    Koledzy odgrzewam topic, to też będę chciał zamontować LPG w moim aucie. Najlepiej gdzieś w Szczecinie lub okolicach (Police i te rejony). Z góry dzięki.

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    55

    Domyślnie

    Zapytałem koleszkę na fejsie i podrzucił tego linka
    Mówił, że w ubiegłym roku u nich zakładał i że auto spisuje się całkiem dobrze. Wprawdzie ma trochę mniejszą moc - ale zakładając instalacje LPG auta generalnie tracą trochę werwy. Jest to ogólna przypadłość. LPG nie jest tak kaloryczne jak PB95.

  8. #8
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar kripp
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Szczecin, Poland, Poland
    Auto
    Były: AR 146 1.4 TS Junior, Citroen C5 Kombi [MkI]. Jest Citroen XP 1.6 HDi
    Postów
    287

    Domyślnie

    Cytat Napisał neptunek Zobacz post
    Zapytałem koleszkę na fejsie i podrzucił tego linka
    Mówił, że w ubiegłym roku u nich zakładał i że auto spisuje się całkiem dobrze. Wprawdzie ma trochę mniejszą moc - ale zakładając instalacje LPG auta generalnie tracą trochę werwy. Jest to ogólna przypadłość. LPG nie jest tak kaloryczne jak PB95.
    Poczytaj proszę wcześniejsze posty, serwis który poleciłeś to największy syf z jakim się spotkałem. Stanowczo odradzam.
    A co do spadku mocy to daję 100% dementi! Dobrze dobrana i wyregulowana instalacja może w niektórych przypadkach nawet zwiększyć dynamikę samochodu a w większości aut nie powinna pogorszyć jego parametrów. Jeszcze raz podkreślę - dobrze dobrana i wyregulowana!
    Jeździłem na LPG Audi 80, A4 ( oba 1,8), AR146 1,4 TS i jeździły na gazie tak jak na benzynie.
    LPG jest OK, ale to zawsze dodatkowy układ w samochodzie wymagający osobnego serwisowania i okresowej regulacji o czym trzeba pamiętać!
    "Amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica."

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta Avatar BellaMia
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    POMORSKIE
    Auto
    Alfa Romeo MITO 1.4 TB MA 135 KM TCT + LPG, Rosso
    Postów
    291

    Domyślnie

    Kolego mam AR 147 1,6 TS (120 KM) + LPG od ponad roku zrobione ponad 30 tyś. km. Polecam tylko i wyłącznie jeden zakład montażu:

    http://www.neptun-autogaz.pl/

    Poczytaj sobie opinie i zdecyduj...

    Ja aby założyć LPG zrobiłem ok. 150 km w jedną stronę.... Zamontowałem tam gaz w dwóch autach i wiele kierowałem, gdy pojawiały się problemy i Panowie dawali bez problemu radę.... gdzie inni tylko ściemniali.

    Zero problemów i pełen profesjonalizm...
    TYLKO ONI....

  10. #10
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    55

    Domyślnie

    Napisałem to co koleżka mi napisał. Po założeniu LPG jest generalnie zadowolony. Wiadomo, wszystkich nie uszczęśliwisz.

Podobne wątki

  1. [156] Zmienić radio czy zainstalować zmieniarkę?
    Utworzone przez Sebek92 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-08-2011, 12:45
  2. Jak zainstalować program ePER wersja 52.
    Utworzone przez bubu321 w dziale 156
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 29-07-2011, 11:35
  3. Jak zainstalować sterownik centralnego w AR 156?
    Utworzone przez FreezeR w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-05-2011, 16:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory