Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Czy warto tą instalację?

  1. #1
    Użytkownik Embrion Avatar burton
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa 156 1.6 TS
    Postów
    14

    Domyślnie Czy warto tą instalację?

    Witam , mam pytanie- czy instalacja gazowa AG Centrum Compact z wtryskiwaczami Valtek (cena instalacji 2100 zł) będzie dobra do Alfy 156 1.6 TS ? Czy może warto dołożyć 200zł i za 2300zł zamontować też AG Centrum z wtryskami Magic ? Taka jest oferta w Chrzanowie, chyba że ktoś może polecić w dobrej cenie instalacje gazową Jaworzno/Kato/Chrzanów? Chciałbym w miarę bezproblemowo i tanio jeździć, bez jeżdżenia po serwisach co chwilę
    Z góry dzięki i pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar Damian156JTD
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDm 16V
    Postów
    1,633

    Domyślnie

    Valteki to porażka , odpuść . Davanti Katowice zadzwoń i załóż u nich znają się na rzeczy , bardzo polecani na forum LPG
    http://s1.zmniejszacz.pl/113/imag0615__586673.jpg

  3. #3
    Użytkownik Embrion Avatar burton
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa 156 1.6 TS
    Postów
    14

    Domyślnie

    Okej dzięki Wybaczcie, ale nie znam się na gazowaniu samochodu, stąd jeszcze pytanie odnośnie tego Davanti: Czy Stag 4 PLUS byłby dobrym rozwiązaniem? I jakie wtryskiwacze i reduktory do tego? Bo z tego co widzę w ofercie pisze o samym sterowniku, nie ma nic na temat wtryskiwaczy. Nie ukrywam że chciałbym złożyć gaz do 2400 złotych



    EDIT: http://www.davanti.com.pl/instalacje-gazowe/stag.html - żeby nikt szukać nie musiał

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar Damian156JTD
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDm 16V
    Postów
    1,633

    Domyślnie

    Kolego zadzwoń do nich powiedz ze jesteś z lpg forum powiedz jakie masz autko silnik i oni coś dobiora . Wtryski hana mogą doradzić bo to dobre wtryski
    http://s1.zmniejszacz.pl/113/imag0615__586673.jpg

  5. #5
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    05 2014
    Auto
    147 120KM 2007 3d
    Postów
    16

    Domyślnie

    Wiem że czasami jest tak że budżet jest mocno napięty i chcemy się zmieścić w pewnej określonej kwocie.
    Ale weź pod uwagę to że często dołożenie tych 2-3 stówek może zaowocować bezawaryjnością, więc nie patrz przy montażu tak bardzo na koszt.
    Mam zakład który mogę polecić i montowałem tam już kilka instalacji, do alfy też będę zakładał za miesiąc, koszt 2500zł mieści się w Jastrzębiu gdybyś był zainteresowany.

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    Compact + hana reduktor spokojnie wystarczy alaska. Pod warunkiem prawidłowej konfiguracji ustawień korekt po temperaturze i ciśnieniu. Od Maja 2014 masz gwarancja 36 mies.

  7. #7
    Użytkownik Embrion Avatar burton
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa 156 1.6 TS
    Postów
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Roswell Zobacz post
    Mam zakład który mogę polecić i montowałem tam już kilka instalacji, do alfy też będę zakładał za miesiąc, koszt 2500zł mieści się w Jastrzębiu gdybyś był zainteresowany.
    Niestety trochę zbyt daleko Szukałbym czegoś w okolicach Jaworzno/Chrzanów, ewentualnie Katowice.


    Pozostaje mi w najbliższym czasie zadzwonić do tego Davanti jak skompletuję gotówkę, dzięki za porady. Jakby coś, to żadnego alternatywnego dobrego zakładu nikt nie poleci?

  8. #8
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damian156JTD Zobacz post
    Wtryski hana mogą doradzić bo to dobre wtryski
    Hana coś ostatnio nie zbiera pochlebnych opinii wśród gaziarzy. Nie wiem dokładnie które wtryski, ale mają dużo zwrotów gwarancyjnych. Trzeba by popytać na lpg-forum.

Podobne wątki

  1. Jaką instalację LPG dobrać ????
    Utworzone przez suchyprosto88 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 31-12-2010, 01:06
  2. Zwarcie rozładowuje akumulator i czuć spaloną instalację.
    Utworzone przez leszekbodzio w dziale 166
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-12-2010, 22:45

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory