Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: LANDIRENZO

  1. #1
    A.R.T.S.
    Gość

    Domyślnie LANDIRENZO

    Mam problem z gazem. Po wymianie świec, filtrów itp czuć gaz podczas ruszania na jedynce. Byłem u kilku gazowników, sprawdzili szczelność- wszystko OK, ale nic więcej nie zrobili bo nie mają programu, trzeba wyregulować mieszankę. Siedzę teraz w Kielcach bo w Wawie na pewno szybciej bym coś poradził. :mrgreen: Skąd można wziąć taki program? Może bym ich poratował!

  2. #2
    ViP Romeo Avatar Mdx
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Volvo V60 D4 2015r.
    Postów
    532

    Domyślnie

    Też mam instalacje tej firmy. Za jakieś 3 tyś km czeka mnie kolejny przegląd (45,000km) i odpukać ale jeszcze problemów z nią nie było

  3. #3
    A.R.T.S.
    Gość

    Domyślnie

    Gazownicy mi mówią że to dobra instalacja. Jak kupiłem samochodzik to on już nim była. Tylko czemu nie maj do niej programu to dla mnie zagadka. Jeden serwis który miał wszystko chce się ze mną umówić za ponad 2 tygodnie.Tylko że mam malutkie dziecko i trochę się boje żeby się nie zatruło jak będzie ze mną jechać albo coś. Dzisiaj spróbuję znaleźć serwis trochę dalej od kielc. Ciekawe gdzie mnie to zaprowadzi

  4. #4
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,469

    Domyślnie

    zaraz ci wysle.nie wiem czy da rade przez forum podaj mi maila

  5. #5
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar kubacik
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    Jest 156 JTD 16 V SW i 2.5 V6 SW była Berlina 156 2.5 V6
    Postów
    235

    Domyślnie

    witam
    mam landirenzo w swojej i spisuje się dobrze. jak chcesz namiar na dobry serwis w Olkuszu to pisz meila.
    pozdro

  6. #6
    A.R.T.S.
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki ale do Olkusza mam kawałek żeby specjalnie jechać Chyba że kiedyś, przy okazji. Znalazłem serwis całkiem niedaleko tylko terminy mają kosmiczne. Ale cóż, muszę poczekać. A jak okaże się lipa, to kto wie, może i w Olkuszu zawitam :mrgreen:
    Pozdrowionka

Podobne wątki

  1. LandiRenzo Med
    Utworzone przez Winiar00 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2011, 20:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory