Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Zamość - ciekawe miejsca, które polecacie odwiedzić

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar oskar_s
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 Sportronic Azzurro Nuvola
    Postów
    36

    Domyślnie Zamość - ciekawe miejsca, które polecacie odwiedzić

    Witam kolegów z grupy lubelskiej. Mam dość nietypową prośbę: w najbliższy weekend (13-14.12) wybieram się z dziewczyną do Zamościa na naszą rocznicę. Dużo słyszałem o urokach tego miasta, stąd też decyzja, żeby właśnie tam Ją zabrać. Niestety nie wiem za dużo o ciekawych/romantycznych miejscach w Zamościu i okolicach. Moglibyście polecić mi możliwie jak najwięcej miejsc, które warto zobaczyć? Z góry dzięki za pomoc

  2. #2
    Użytkownik Ogier Avatar Nika
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Lublin/Zamość
    Auto
    Była:147 1.9 JTD 8V 115 km Jest: AR 147 FL 1,9 JTDm 16V 150km
    Postów
    183

    Red face

    Będąc w Zamościu, trzeba być na rynku (kolorowe kamienice). Obejść całą starówkę - najwięcej zabytków. np. rynek wodny (ulica na przeciwko ratusza), rynek solny (tyły ratusza), pałac Zamoyskich - obok niego ładnie wyglądający park, Twierdza Zamość - też ciekawy obiekt, gdzie możecie postrzelać z armaty . Jeśli lubicie sakralne zabytki, to kolegiata.

    Polecam Wam, wziąć z informacji mapę starówki, bo chociaż nieduża, to można się pogubić.

    Od niedawna warto też zwiedzić "mosty zakochanych" na których możecie przyczepić kłódkę z inicjałami. Rzeki nie ma, więc klucz trzeba.. wyrzucić na tory albo zjeść?

    Z ZOO w Zamościu o tej porze roku trochę ciężki temat, ale też możecie się przejść jak nie będzie sypało śniegiem.

    Jeśli chodzi o przyjazd do Zamościa, to ja bym pokusiła się o wyjazd do Zwierzyńca - urokliwa miejscowość z kościółkiem na wodzie, Florianką, Bukową Górą i Stawami Echo, . Moje nr 1 na Roztoczu Można wtedy też zahaczyć o zagrodę w Guciowie.

    Jakby szaleć, choć dzień krótki to i Susiec ładny... ;P

    Co do Zamościa sama nie wiem co jeszcze, jak sobie coś przypomnę ciekawego to napiszę

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar oskar_s
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 Sportronic Azzurro Nuvola
    Postów
    36

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za wyczerpującą listę ciekawych miejsc w Zamościu, bardzo mi się przyda aaaa i teraz mi dość głupio, bo przywitałem tylko kolegów z grupy lubelskiej a odpowiedziała koleżanka, przepraszam za niedopatrzenie
    Ostatnio edytowane przez oskar_s ; 09-12-2014 o 00:02

  4. #4
    Użytkownik Ogier Avatar Nika
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Lublin/Zamość
    Auto
    Była:147 1.9 JTD 8V 115 km Jest: AR 147 FL 1,9 JTDm 16V 150km
    Postów
    183

    Domyślnie

    Ogółem 2 dni to zbyt mało, no i pora roku dosyć ciężka, ale jak już się raz przyjedzie w te strony, to się chce wracać Więc z pewnością jeszcze tu wrócicie.
    Jest jeszcze Krasnobród i Józefów- kamieniołomy. Na dwa dni to zbyt dużo

    Co do powitania, spoko, myślę że kobiety na forum są do tego przyzwyczajone

Podobne wątki

  1. Kraków ciekawe miejsca
    Utworzone przez Piotrek1987 w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 17-07-2013, 08:01
  2. Miejsca które omijać szerokim łukiem
    Utworzone przez Reks w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-04-2012, 13:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory