Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Temat: Sprawdzenie wtryskiwaczy CR, regeneracja - gdzie?

  1. #21
    Użytkownik Ogier Avatar rozyk
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    AR 159 2.4 JTDm 210 KM
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał KoniecSkali Zobacz post
    "Bure na ryj" - w to nikt CI nie uwierzy kto nas zna. Pretensje miałeś Ty dlaczego nie nastąpił cud. Przypomniałeś to ze było tak obiecane i zostawiłeś ostatniecznie 10 zł za przewody . Koniec kropka.
    Właśnie ja poznałem Cię. Robić z klienta winnego to nie eleganckie. A cudu od Was nie oczekiwałem tylko rzetelnej naprawy. Jak byś mi powiedział 'spróbujmy teraz inaczej' to by nie było problemu. A teraz szukasz wytłumaczenia w 40 zł za wężyk dlatego że cudu nie było.. Hehe

    Wysłane z mojego Apollo Lite przy użyciu Tapatalka

  2. #22
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar KoniecSkali
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    AR 159 1.9 16v , AR 156 2.0 TS , 155 2.5 V6
    Postów
    30

    Domyślnie

    Myśle że dyskusja nie ma sensu dalej. Dopóki nie zrobisz naprawy wtryskiwaczy nikt Ci nie pomoże. Podłączanie komputerów , wyjmowanie i wkładanie wtryskiwaczy bez ich prawdziwej regeneracji nic nie zmieni. Na prawdziwą regeneracje wtryskiwaczy w specjalistycznym serwisie musisz wyłożyć pieniądze a tutaj niestety zrobiłeś to po 70 zł u kogoś w domu co sam wiesz było błędem i zmarnowało naszą pracę montażu i demontażu wtryskiwaczy. Węzyki miałeś do wymiany się najzwyczajniej z nich lało. Sfajczyłby się samochód i do kogo pretencja byłaby . DO tych co ostatnio dotykali. Musisz sam sobie pomóc i wyłożyć pieniądze na naprawę lub kupno wtryskiwaczy . Każdy wie ile to średnio kosztuje w autoryzowanych serwisach Bosch.

  3. #23
    Użytkownik Ogier Avatar rozyk
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    AR 159 2.4 JTDm 210 KM
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał KoniecSkali Zobacz post
    Myśle że dyskusja nie ma sensu dalej. Dopóki nie zrobisz naprawy wtryskiwaczy nikt Ci nie pomoże. Podłączanie komputerów , wyjmowanie i wkładanie wtryskiwaczy bez ich prawdziwej regeneracji nic nie zmieni. Na prawdziwą regeneracje wtryskiwaczy w specjalistycznym serwisie musisz wyłożyć pieniądze a tutaj niestety zrobiłeś to po 70 zł u kogoś w domu co sam wiesz było błędem i zmarnowało naszą pracę montażu i demontażu wtryskiwaczy. Węzyki miałeś do wymiany się najzwyczajniej z nich lało. Sfajczyłby się samochód i do kogo pretencja byłaby . DO tych co ostatnio dotykali. Musisz sam sobie pomóc i wyłożyć pieniądze na naprawę lub kupno wtryskiwaczy . Każdy wie ile to średnio kosztuje w autoryzowanych serwisach Bosch.
    No właśnie bez sensu Twoja wypowiedź. Co ona wnosi nowego? Nie podjąłeś się dalszego rozwiązania problemu tylko zostawiłeś klienta z problemem. Chyba zapomniałeś jak sami daliście mi do zrozumienia że 'tak można dalej jeździć'. Z tego co widzę ( i również z Twoich wypowiedzi dzisiaj na forum) nie koniecznie tak jest.
    Nie cenię ludzi którzy szukają rozwiązania w tym że ktoś trzeci leci w ch**a za przeproszeniem i jeszcze na złość dopierd***ją klienta dodatkowymi finansami wbrew temu co obiecał.
    Koniec tematu MotoDelty z Niemiec. Niedługo wypowiem się na temat rzetelności tego vs. innego warsztatu. Ja odradzam i tyle w tym temacie. Kto miał się przejechać to przejechał, kto nie to nie. To jest forum i każdy ma prawo do swojego zdania. Więc nie uprawiaj kolego teraz piaru.

  4. #24
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,469

    Domyślnie

    To rzeczywiście jest forum i w sumie každy może pisać co chce i jak chce / w ramach regulaminu/
    Dlatego napiszę Ci co mi się chce i jak mi się chce.
    Należysz do tych dziwaków co majá do każdego pretensje tylko nie do siebie.
    Obwiniają cały świat za własná głupotę i koszty z tym zwiázane i
    szukajá oszczędności nie tam gdzie trzeba.
    U mnie na wsi to starsi ludzie mówią ..ot głupio mądry.


    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  5. #25
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar KoniecSkali
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    AR 159 1.9 16v , AR 156 2.0 TS , 155 2.5 V6
    Postów
    30

    Domyślnie

    Nie podjeliśmy dalszego rozwiązania problemu bo nie zregenerowałeś nawet jednego wtryskiwacza który na 100% był do regeneracji i przez to przy rozruchu silnik nie równo pracował.
    Sprawę wężyków chyba jasno wyjaśniłem powiedziałem według Ciebie 40 Ty się przypomniałeś i zapłaciłeś 10 zł wszystko na ten temat. Nikt tu piaru nie uprawia tylko nie będziesz pomawiał mnie że ktoś chciał się na Tobie dorobić 30 zł (nazywając to dopierdalaniem kosztów) . To co jeszcze mogę Ci podpowiedzieć żeby ktoś następny się nie męczył masz założony nowy zestaw naprawczy BOSCHa - zaworu w pompie wtryskowej. Nie był to wielki koszt bo około 19 zł dlatego nawet o nim zapomniałem przez to że auto stało czekając na wtryski ładnych pare dni. Naprawdę życzymy Ci rozwiązania problemu.Powodzenia

  6. #26
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Lubelskie
    Auto
    Alfa 147 1.9jtd 115kM
    Postów
    15

    Domyślnie

    Chciano Cię oszukać aż na 30zł? A tam co ,,naprawiłeś,, wtryskiwacz i zapłaciłeś 70zł oddał pieniądze?
    Jedz do Woliński diesel serwis.
    Tam napewno dostaniesz diagnozę i odpowiedniął wycenę.
    Niestety piąty cylinder generuje dodatkowy koszt nie to co R4.
    Nie mając zł zawsze można kupić sprawdzone używki.

  7. #27
    Użytkownik Ogier Avatar rozyk
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    AR 159 2.4 JTDm 210 KM
    Postów
    156

    Domyślnie

    Czy ja napisałem 'oszukany' za 30 zł? Nie widzę więc źle zrozumieliście. Oszukał to mnie gość od wtryskiwaczy. Ja nie szukałem oszczędności tylko gość mnie zmanipulował. To Pan z MotoDelty tego nie rozumie i teraz wytłumaczeniem jest 30 zł.
    Kolego Piotriix, nie obrażam nikogo to i Ty tego nie rób. Dziawacy to może i są ale u Ciebie na wsi razem z Tobą.

    Wysłane z mojego Apollo Lite przy użyciu Tapatalka

  8. #28
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,469

    Domyślnie

    No jak nie obrażasz ?
    Opisałeś tak sytuację ,że niby motodelta chciała cię oszukać na 30 zł / nie tylko ja tak to odczytałem / dopiero w ostatnim poście prostujesz jak już smródu narobiłeś
    Współpracuję z motodeltą od kilku ładnych lat najpierw w postaci zakupów w ich sklepie internetowym teraz z usług mechanicznych bo serwisuje swoje dwa samochody a właściwie to trzy .
    Nigdy nie miałem problemu z czymkolwiek i twoje bajanie ,że chcieli Cię naciągnąć na 30 zł jest po prostu bzdurą.
    Ostatnio edytowane przez Piotriix ; 11-06-2017 o 14:32
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  9. #29
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,469

    Domyślnie

    Cytat Napisał rozyk Zobacz post
    Dziawacy to może i są ale u Ciebie na wsi razem z Tobą.
    Na mojej wsi gdybyś komuś zarzucał kłamliwie oszustwo to szybko by ci pokazali gdzie jest granica
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  10. #30
    Użytkownik Ogier Avatar rozyk
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    AR 159 2.4 JTDm 210 KM
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotriix Zobacz post
    No jak nie obrażasz ?
    Opisałeś tak sytuację ,że niby motodelta chciała cię oszukać na 30 zł / nie tylko ja tak to odczytałem / dopiero w ostatnim poście prostujesz jak już smródu narobiłeś
    Współpracuję z motodeltą od kilku ładnych lat najpierw w postaci zakupów w ich sklepie internetowym teraz z usług mechanicznych bo serwisuje swoje dwa samochody a właściwie to trzy .
    Nigdy nie miałem problemu z czymkolwiek i twoje bajanie ,że chcieli Cię naciągnąć na 30 zł jest po prostu bzdurą.
    Kolego jak masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to nie narzucaj wszystkim swojej interpretacji. Polecam jeszcze raz odrobić lekcje i przeczytać ze zrozumieniem. Ale od razu widać że koledzy jesteście więc nie trudź się bo szkoda czadu.
    To właściciel zakładu rozpoczął typową forumową gównoburzę. Moja odpowiedź na pytanie 'dlaczego już tam nie pojadę' widzisz na samym początku krótko bez zbędnego rozpisywania się tak jak KoniecSkali.
    Over

    Wysłane z mojego Apollo Lite przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Regeneracja wtryskiwaczy
    Utworzone przez Proth w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-10-2015, 13:57
  2. Regeneracja wtryskiwaczy Łódź
    Utworzone przez largo w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-05-2015, 23:42
  3. [159] Regeneracja wtryskiwaczy
    Utworzone przez volgin87 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-06-2013, 15:29
  4. regeneracja wtryskiwaczy 2.4 JTDm
    Utworzone przez prezes99 w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-09-2012, 16:30
  5. [146] 1.9 JTD Regeneracja wtryskiwaczy
    Utworzone przez Jajdel w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-11-2010, 14:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory