Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Sprawdzony serwis klimatyzacji.

  1. #1
    Użytkownik Znawca Avatar bobby
    Dołączył
    10 2014
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'
    Postów
    1,216

    Domyślnie Sprawdzony serwis klimatyzacji.

    Zrobiło się gorąco i przypomniałem sobie, że już czas na serwis klimatyzacji.

    Możecie polecić kogoś sprawdzonego w Lublinie, lub okolicach?


    PS. Z góry dziękuję za wypowiedzi osób które serwisowały swoje 159. Nauczony doświadczeniem wiem, że zdarza się, że maszyny nie mają danych niektórych modeli aut, w związku z tym nie wiadomo ile czynnika i oleju trzeba wprowadzić.

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar Piszczyk
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Opole Lubelskie
    Auto
    AR166 2,5 / DELTA I 1,6 GTie / Thesis 3,0 V6 / HILUX 3,0 / Thema 2,8 PRV
    Postów
    132

    Domyślnie

    jak nie jest dla Ciebie za daleko to w Opolu Lubelskim polecam z czystym sumieniem
    Łukasz robił mi i kiedyś Lancie Themę (załatwił zregenerowaną sprężarkę za dobre pieniądze) i AR166 i innych wynalazków się nie boi (to tylko kwestia ceny czy właściciel jest w stanie tyle wydać bo i od podstaw można klimę na nogi postawić)
    w razie czego spawa przewody alu (TIGiem), zaprasowuje nowe giętkie i takie tam, dotacza w aluminium końcówki, zainwestował w tester gazu (bo się już zdarzają szroty napełnione propan-butanem !!!) i maszynę do napełniania tym "wspaniałym nowym gazem" R1234yf...

    Opole ul Długa 104 Auto-Umit

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Maro1500
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    LbN
    Auto
    AR 156 1,9JTD SW
    Postów
    429

    Domyślnie

    Ja robię na Nowomiejskiej i od zawsze bez problemów, a juz kilka lat sie tam serwisuje

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar azi
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    159 1.9 16V JTDm
    Postów
    122

    Domyślnie

    Nowomiejska? Garaż i serwisowanie na ulicznym chodniku, nie wiem, nie wygląda to zbyt profesjonalnie

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar Grzmot
    Dołączył
    05 2017
    Mieszka w
    Przemyśl / Lublin
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16V
    Postów
    134

    Domyślnie

    Robiłem tam klimę, najpierw wymieniałem chłodnicę klimatyzacji (po tej operacji mam słynną wiertarkę i nie mogę się jej pozbyć ), po wymianie czynnik uciekał a przy kolejnym nabiciu (chyba dwa tygodnie później) wywaliło całkiem uszczelkę bo zamiast nowych zostały zamontowane stare i nie trzymały (wymiana uszczelek i dobicie czynnika do pełna serwis zrobił na swój koszt). Za każdym razem jak ściągali zderzak to potem słabo go montowali, tu śrubki nie dali, tam słabo spasowali, zawsze musiałem sam poprawiać. Potem dałem im drugą szansę bo niby spoko się zachowali a musiałem wymienić przewód bo się przetarł. Po wymianie uszkodzili ten dzyndzel, który się ciągnie żeby maskę otworzyć plus wyłamali obok niego wszystkie te szczebelki plastikowe, oprócz tego porysowali mi cały zderzak od spodu, który był dosłownie niecały miesiąc wcześniej cały malowany i nie miał ani jednej ryski a obczaiłem to dopiero jak przeglądałem filmiki z kamerki, sam nic mi o tym nie powiedział a na filmiku było widać, że obczaił co zrobił. Dopiero jak mu o tym powiedziałem to przyznał, że mogło się zdarzyć i dał mi jakiś tam rabat ale jakbym nic nie mówił to by się nie przyznał. Także z mojego doświadczenia jakość usług u nich jest bardzo słaba chociaż gość wydaje się kumaty i wie co robi.

Podobne wątki

  1. Sprawdzony serwis LUBLIN
    Utworzone przez misiasty7 w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 06-12-2018, 23:34
  2. Sprawdzony serwis klimatyzacji.
    Utworzone przez bobby w dziale Lubuskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-08-2018, 10:48
  3. [Giulietta] Check engine - sprawdzony serwis w Krakowie
    Utworzone przez Kolo w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-07-2017, 20:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory