Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Temat: Potrzebny dobry mechanik w Gorzowie

  1. #11
    blady159
    Gość

    Domyślnie

    Dla mnie jeśli chodzi o Alfy to TYLKO TIP-TOP KASPEREK, wymieniali mi klocki, tarcze, turbinę, rozrząd, prawie całe zawieszenie-wszystko dopilnowane i zrobione perfekcyjnie. Mają narzędzia, sprzęt i widać,że Alfy naprawiają z pasją.
    Ostatnio edytowane przez blady159 ; 07-04-2013 o 22:02

  2. #12
    autowarsztat
    Gość

    Thumbs up www.autowarsztatgorzow.pl

    Cytat Napisał dawidevelinka1 Zobacz post
    Witam wszystkich
    Poszukuje dobrego warsztatu lub mechanika który zna sie na alfach a konkretnie na 146 jtd najlepiej w Gorzowie wlkp lub okolicy tak do 50km
    Nie musi być tani ale żeby co robi a nie grał w lottka na chybił trafi
    pomocy

    www.autowarsztatgorzow.pl

  3. #13
    Użytkownik Embrion Avatar robson76
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    witnica
    Auto
    AR 156 1.9 JTD 2002r.
    Postów
    11

    Domyślnie

    Ja swoją alfe naprawiam tylko u Lubosza - ,,TIP TOP -Kasperek '' - mają już doświadczenie w alfach więc wszystkim polecam ,będziecie zadowoleni .

  4. #14
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    A ja muszę o Kasperku napisać parę słów, bo ostatnio grubo przekroczył granicę mojej cierpliwości.

    Na początku maja jeden z pracowników porysował mi Alfę. Okej, winny szybko ustalony, dogadaliśmy się, że wszystko pójdzie z ubezpieczenia. 4 (słownie CZTERY) miesiące musiałem czekać na załatwienie sprawy!!!!! A to z polisą coś nie tak, a to zapomniał zgłosić, a to zabrakło szczegółów ze strony warsztatu. Za każdym razem żeby sprawę ruszyć musiałem dzwonić po kilka-kilkanaście razy, parę razy osobiście jeździć do warsztatu. Sam musiałem się kontaktować z ubezpieczycielem czemu nie ma wypłaty. Za prawie każdym razem na hasło "zaraz do ciebie oddzwonię" czekałem dni, lub w ogóle się nie doczekałem. Potem słyszę "przepraszam".... i czekam znowu jak głupek na odpowiedź... Tak się traktuję kolegów?!?!? Przy odrobinie dobrej woli wszystko można było zrobić w góra 2 tygodnie!
    Dokładnie dziś dostałem odszkodowanie.

    Subaru jak postawiłem do nich kurzyło się na placu prawie 3 tygodnie i to też coś się ruszyło jak na zmianę z ojcem osobiście tam się zjawiałem.

    Co do cen i jakości napraw zastrzeżeń nie mam, ale tym olewaniem sprawy to mnie Lobo wk*rwiłeś niesamowicie. Już nie będę się wgłębiał w podejście pracowników do pracy, bo to jak ktoś pilnuje pracowników to jego sprawa, ale podejście do klienta jest niestety naganne.
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  5. #15
    Użytkownik Embrion Avatar robson76
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    witnica
    Auto
    AR 156 1.9 JTD 2002r.
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobryt Zobacz post
    A ja muszę o Kasperku napisać parę słów, bo ostatnio grubo przekroczył granicę mojej cierpliwości.

    Na początku maja jeden z pracowników porysował mi Alfę. Okej, winny szybko ustalony, dogadaliśmy się, że wszystko pójdzie z ubezpieczenia. 4 (słownie CZTERY) miesiące musiałem czekać na załatwienie sprawy!!!!! A to z polisą coś nie tak, a to zapomniał zgłosić, a to zabrakło szczegółów ze strony warsztatu. Za każdym razem żeby sprawę ruszyć musiałem dzwonić po kilka-kilkanaście razy, parę razy osobiście jeździć do warsztatu. Sam musiałem się kontaktować z ubezpieczycielem czemu nie ma wypłaty. Za prawie każdym razem na hasło "zaraz do ciebie oddzwonię" czekałem dni, lub w ogóle się nie doczekałem. Potem słyszę "przepraszam".... i czekam znowu jak głupek na odpowiedź... Tak się traktuję kolegów?!?!? Przy odrobinie dobrej woli wszystko można było zrobić w góra 2 tygodnie!
    Dokładnie dziś dostałem odszkodowanie.

    Subaru jak postawiłem do nich kurzyło się na placu prawie 3 tygodnie i to też coś się ruszyło jak na zmianę z ojcem osobiście tam się zjawiałem.

    Co do cen i jakości napraw zastrzeżeń nie mam, ale tym olewaniem sprawy to mnie Lobo wk*rwiłeś niesamowicie. Już nie będę się wgłębiał w podejście pracowników do pracy, bo to jak ktoś pilnuje pracowników to jego sprawa, ale podejście do klienta jest niestety naganne.

    No to rzeczywiście długo musiałeś czekać .....

  6. #16
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    Alfa Romeo GT 2.0 JTS 165 KM
    Postów
    5

    Domyślnie

    Co do przeciągania to niestety, ale był to główny powód dla jakiego zacząłem unikać tego warsztatu.

    Dokonałem w Tip-Top Kasperek sporo napraw i na początku byłem na prawdę bardzo zadowolony, do tego ceny części bardzo przyzwoite, tylko, że zazwyczaj sporo rzeczy szło do wymiany :/ (tylko czy słusznie?)
    Największy problem to dostać samochód na czas, bierzesz wolne w pracy wszystko ma być w ciągu kilku h załatwione, a tu auto stoi tydzień na parkingu i jak dzwonisz to otrzymujesz informacje, że auto jest robione i jak będzie gotowe to dostaniesz telefon... No i niestety telefonu brak, i albo trzeba sobie skombinować drugi samochód, albo wziąć dłuższy urlop (niestety nie na wakacje, tylko na naprawę samochodu, którą w innym warsztacie mechanik załatwia w 40 minut na poczekaniu) :/
    Rozumiem gdy taka sytuacja się zdarzy raz czy dwa, niestety kilka ostatnich razów gdy tam jeździłem to był to standard :/

    Co do samych mechaników to niestety tylko dwóch tam jest tam takich, którym warto dać samochód, reszty unikać jak ognia... (przynajmniej takie są moje odczucia, mogę się mylić)
    Co do tego, że lubią Alfy - będąc tam słyszałem zupełnie coś innego (właściciele warsztatu lubią Alfy i sportowe samochody, niestety ich załoga nie zawsze), wręcz jeden z mechaników, który tam już nie pracuje (niestety chłopaki mieli pecha, że go zatrudnili), otwarcie twierdził, że trzeba być głupim, żeby Alfe kupić, na co część z pozostałych mu przytakiwała, po czymś takim już na prawdę nie chciało mi się tam przyjeżdżać..., a prowadzić dyskusje z "mechanikiem", który być może zakończył edukacje na podstawówce i ma problem z wymową i wysławianiem się to na prawdę szkoda mi czasu...

    A co do zarysowań to proponuje się położyć i zerknąć na progi, moja każda wizyta to nowe wgniecenia, dałem sobie spokój nawet z zaczynaniem tego tematu, szkoda czasu i nerwów... :/
    Znajomi, którzy gościli także na tym warsztacie na początku także byli zaczarowani, niestety, przeciąganie z czasem (czasem totalne olanie) i czasem źle dobrane części, zarysowania i powgniatane progi lub połamane osłony progów zdrowo ich zniechęciły

    Szkoda mi bardzo, że wszystko jakoś tak się pozmieniało, warsztat był na prawdę fajny, do tego wysoka kultura osobista właścicieli i fajne podejście z pasją do samochodów/motoryzacji, ale niestety coś się zaczęło psuć
    Mam sporą nadzieję, że wróci wszystko do normy, ale ja już chyba się tam nie pojawię

  7. #17
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    lubuskie
    Auto
    Alfa 166FL 2,4 MultiJet
    Postów
    3

    Domyślnie Witam:)

    Witam Forumowiczów!
    Jestem tu świeżakiem, choć alfami jeżdże już od ponad 10 lat,pierwsza 145, w tym samym czasie 146i na dodatek dwie w twin sparku. Dwa tak samo awaryjne egzemplarze, które po wizytach u (pseudo)mechaników stały się prawie nie do naprawienia!!To mnie nie zniechęciło przed kupnem 156 2.0 T.S. Nasunelo sie pytanie, bo przejechane miała 130 tyś km, gdzie wymienic rozrząd?? Poszukałem troche w internecie, polecaja Auto Kasperek,więc sie tam udałem. Rozrząd został wymieniony bez jakichkolwiek komplikacji, bez gadania ile to trzeba rozbierać, jak to ciężko itd. Od tej pory serwisuje tu już 3 alfy,łacznie z poczciwą 146 bo panowie "ożywili" ją w kilka dni i jeżdzi jak z fabryki, teraz powierzyłem im 166, gdzie wymieniali też rozrzad i regenerowali wtryski-naprawa również wykonana perfekcyjnie.

    Jak dla mnie warsztat robi dobrą robotę, terminy mają jakie maja, ale w moim przypadku opóźnienie zdarzyło sie tylko raz-dwu dniowe. Tak czy inaczej POLECAM, bo chyba nikt się na tej marce tak nie zna jak oni. Pozdrawiam LOBO, szykujcie się niedługo na 159, bo mam juz na oku

  8. #18
    Użytkownik Embrion Avatar robson76
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    witnica
    Auto
    AR 156 1.9 JTD 2002r.
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał alberto Zobacz post
    Witam Forumowiczów!
    Jestem tu świeżakiem, choć alfami jeżdże już od ponad 10 lat,pierwsza 145, w tym samym czasie 146i na dodatek dwie w twin sparku. Dwa tak samo awaryjne egzemplarze, które po wizytach u (pseudo)mechaników stały się prawie nie do naprawienia!!To mnie nie zniechęciło przed kupnem 156 2.0 T.S. Nasunelo sie pytanie, bo przejechane miała 130 tyś km, gdzie wymienic rozrząd?? Poszukałem troche w internecie, polecaja Auto Kasperek,więc sie tam udałem. Rozrząd został wymieniony bez jakichkolwiek komplikacji, bez gadania ile to trzeba rozbierać, jak to ciężko itd. Od tej pory serwisuje tu już 3 alfy,łacznie z poczciwą 146 bo panowie "ożywili" ją w kilka dni i jeżdzi jak z fabryki, teraz powierzyłem im 166, gdzie wymieniali też rozrzad i regenerowali wtryski-naprawa również wykonana perfekcyjnie.

    Jak dla mnie warsztat robi dobrą robotę, terminy mają jakie maja, ale w moim przypadku opóźnienie zdarzyło sie tylko raz-dwu dniowe. Tak czy inaczej POLECAM, bo chyba nikt się na tej marce tak nie zna jak oni. Pozdrawiam LOBO, szykujcie się niedługo na 159, bo mam juz na oku
    Ja już 3 lata naprawiam u Lubosza i jestem zadowolony , nie miałem nigdy problemów z uszkodzeniem progów , co do terminów to nieraz tak jest ,i to u wielu mechaników - wiadomo robią jedną rzecz wezmą drugie auto a w tym pierwszym coś dodatkowo wyjdzie , no co zrobić nieraz tak bywa . Pewnie że powinno tak być , że umawiasz się i odbierasz ale nie zawsze wszystko da się przewidzieć .

  9. #19
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    lubuskie
    Auto
    Alfa 166FL 2,4 MultiJet
    Postów
    3

    Domyślnie

    Zgadzam się robson mi też w żadnej z moich Alf w tym warsztacie ani nie wgniecono ani nie uszkodzono progu.Wręcz przeciwnie. W poprzednim warsztacie,gdzie pseudomechanicy próbowali mi naprawić moją 145-tkę,tak podstawili lewarek,że plastikowy próg całkiem odleciał od karoserii,przykleili na klej do szyb i tak się bujałem-taki mankament tej operacji, że wyglądało to jak rzeźba,jakbym to miał sklejone na plastelinę Dopiero w Auto Kasperek mi go zdjęto,zamówiono oryginalne zatrzaski w serwisie i zamontowano jak należy.Ja już napisałem,że gdyby nie Lobo i jego ekipa moje auta by NIE JEŹDZIŁY!

  10. #20
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    ja progów akurat połamanych nie miałem, ale fakt, wyskakiwały z zatrzasków. inna sprawa to młodzi i przykręcanie śrub. zasada jest, by wkręcić ręcznie/kluczem kilka obrotów a nie od razu pneumatykiem. efekt? 2 razy gwintowanie koła. ale to wszędzie tak można trafić, ale po takich pierdołach widać poziom zaangażowania

    jeśli ktoś ma problem z wydechem, polecam na tłumikarzy na Źródlanej. szybko a i na miejscu sobie można na kanapie poczekać.
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

Podobne wątki

  1. Potrzebny dobry mechanik częstochowa
    Utworzone przez Szalony w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-09-2017, 10:35
  2. Dobry mechanik potrzebny
    Utworzone przez maniek6600 w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 31-12-2015, 16:00
  3. Pilnie potrzebny Dobry Mechanik !!
    Utworzone przez STalone83 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-01-2015, 11:19
  4. Potrzebny dobry mechanik ...
    Utworzone przez Rola w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-07-2013, 23:58
  5. Potrzebny dobry mechanik łodzkie.
    Utworzone przez cosmaty w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-12-2011, 01:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory