Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: KuroDetailing - Kraków - grupowa pielęgnacja Alf

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar szarik.rcm
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Miasto królów
    Auto
    'Funia'
    Postów
    74

    Domyślnie KuroDetailing - Kraków - grupowa pielęgnacja Alf

    Drodzy fani włoskiej motoryzacji, serdecznie zapraszam do zapoznania się z szeroką ofertą firmy KuroDetailing (www, fb).

    Czym jest detailing - to szereg profesjonalnych zabiegów mających na celu przywrócenie blasku powłoce lakierniczej naszych pojazdów. Do detailingu zaliczyć można: mycie, polerowanie, woskowanie, nabłyszczanie lakieru, czyszczenie; pielęgnacja wnętrza (tapicerka, plastiki); naprawy SMART (m.in. usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania).

    Chłopaki z KuroDetailing znają się na rzeczy - posiadają wieloletnie doświadczenie, korzystają z profesjonalnych kosmetyków (również dzięki współpracy ze sklepem shiningcar.pl, który posiada pierwszy w Krakowie stacjonarny sklep z najlepszymi na rynku kosmetykami przeznaczonymi do pielęgnacji aut) oraz co może najważniejsze - ta praca jest ich pasją, w każdy 'projekt' wkładają całe serce, m.in. po by zobaczyć zadowolenie i satysfakcję z efektu końcowego w oczach klienta.

    Ich pracę można zobaczyć TU oraz pewien smaczek:


    Dlaczego wątek trafił do działu regionalnego a nie do usług? Po pierwsze to nie ja świadczę w/w usługi, po drugie jestem w stanie przy większej ilości osób zagwarantować upust na usługi.

    W kwestii cen - tego typu usługi charakteryzują się indywidualnym podejściem do tematu. Lakier w naszych autach poddawany jest różnorakim czynnikom, metodom mycia czy nawet warunkom drogowym, przez co powłoka lakiernicza w każdym z pojazdów musi zostać drobiazgowo oceniona.
    Zdarza się tak, że nawet auta salonowe wymagają drobnych poprawek. W salonach aut luksusowych, jak np. Ferrari, Porsche, Lexus, zabiegowi detailingu poddawany jest nowy samochód zaraz przed wydaniem go klientowi. To tylko pokazuje jakie ważne jest indywidualne podejście do sprawy.

    Proponuję następujące działanie - zebranie chętnych, grupową wizytę w KuroDetailing celem oceny stanu lakieru w każdym samochodzie i wycenę usługi, a następnie umówienie się już indywidualnie na zabiegi w dogodnym dla Was terminie. Myślę, że w takim rozwiązaniu uda się wynegocjować przynajmniej 5-10% upustu na usługi. Więcej nie obiecuję - uważam, że lepiej zostać mile zaskoczonym niż drastycznie rozczarowanym.
    Dodatkowo KuroDetailing razem z Shiningcar.pl proponują kompleksową opiekę nad samochodem od dnia wykonania usługi, przez pomoc w doborze kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji na własną rękę, po bezpieczne mycie w PlusMyjnia.pl jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

    Osoby, które nie zdecydują się na tak poważne zabawy, będą mogły skorzystać z usług myjni ręcznej Plus Myjnia również z rabatem

    Ponieważ jestem jednym z Was i wiem ile dla Alfaholika znaczy jego Bella, proponuje Wam usługi na najwyższym poziomie, w sprawdzonej, zaufanej i godnej polecenia firmie. Zapytacie co ja z tego mam? W sumie nic Chłopaki z Kuro to moi dobrzy znajomi. Moja propozycja jest z korzyścią dla obu stron - oni mają robotę, a Wy pewność, że robota zostanie wykonana solidnie, no i z rabatem

    PS. Jeżeli będzie zdeklarowana grupa osób chętna na grupową pielęgnację swoich samochodów, możemy zorganizować sobie akcję podobną do zaproponowanej przez Krakowskie Klasyki, o której napisałem w TYM temacie - zrzutka ‘co łaska’, każdy się myje w KuroDetailing, ma dostęp do ich fachowej pomocy, narzędzi i akcesoriów oraz każdy pod ich okiem może picować Alfę samodzielnie.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1661772_681091885271078_1512916465_n.jpg
Wyświetleń:	352
Rozmiar:	119.1 KB
ID:	129530  

  2. #2
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar kefir
    Dołączył
    10 2013
    Auto
    GQV
    Postów
    100

    Domyślnie

    Byłem i mogę z czystym sumieniem i autem polecić. Panowie wiedzą jak profesjonalnie zadbać o autko. Polecam.

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar szarik.rcm
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Miasto królów
    Auto
    'Funia'
    Postów
    74

    Domyślnie

    Właśnie miałem pytać, bo ponoć już ze 3 Alfy na ramkach były i się nie chwalą
    Dzięki kefir za komentarz.
    Moja oferta dalej aktualna (Alfa wash it day albo grupowy detailing)!

  4. #4
    Użytkownik Ogier Avatar dzony43
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Kraków/Częstochowa
    Auto
    E32 '89
    Postów
    159

    Domyślnie

    Cześć!

    Odgrzewam temat po 2,5 roku - przez ten czas KURO zyskało mnóstwo doświadczenia, cennych pracowników oraz setki zadowolonych klientów, z czego sporym procentem są Alfaholicy.

    Obecnie jesteśmy największym punktem detailingu i kosmetyki samochodowej w Małopolsce, na 450 m2 jesteśmy w stanie zrobić praktycznie wszystko dla Waszych samochodów, od bieżącej pielęgnacji, aplikacji wosków premium, usuwania rys i wgnieceń, napraw tapicerskich, aż po renowację karoserii, powłoki ochronne i szeroko pojęty detailing.

    Ponadto posiadamy własny warsztat mechaniki samochodowej, wulkanizacji oraz komputerowe ustawianie zbieżności - słowem, kompleksowo zaopiekujemy się Bellą .

    Tym razem nie proponuję zbierania zapisów grupowych i nie obiecuję rabatu nieznanej wysokości - pójdziemy krok dalej.

    Wszystkie osoby, które przyjadą do nas na klubowych ramkach alfaholików, otrzymają rabat w wysokości 20% na usługi detailingowe oraz myjni!

    Zapraszamy do KURO Detailing


    ul. Daniela Chodowieckiego 3
    30-065 Kraków
    +48 570 001 001
    info@kuro.pl
    www.kuro.pl


    Pozdrawiam,
    Giovanni


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	11.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	90.1 KB
ID:	209727Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	58.1 KB
ID:	209728Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	123.1 KB
ID:	209729Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	89.0 KB
ID:	209730Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	9.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	115.2 KB
ID:	209731Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	11.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	146.8 KB
ID:	209732
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC0289.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	176.0 KB
ID:	209733  

Podobne wątki

  1. Pielęgnacja, lakiernik ?
    Utworzone przez Maydrax w dziale Kosmetyka
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 07-11-2015, 22:25
  2. Grupowa konserwacja podwozia - kto chętny?
    Utworzone przez eRBe w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-05-2015, 16:00
  3. [GTV Spider] Pielęgnacja dachu
    Utworzone przez jacekN w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-11-2013, 14:14
  4. Grupowa wymiana opon w Warszawie, czy pisałby się ktoś?
    Utworzone przez klucz w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 61
    Ostatni post / autor: 22-07-2012, 11:17
  5. Pielęgnacja skóry
    Utworzone przez KamilP w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-08-2009, 09:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory