Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Sylwester i nie tylko W Tatrach od 31.12.2014-05.01.2015

  1. #1
    Miss Alfaholicy 2011 Romeo Avatar Lutraki
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Mito Distinctive 1.4 MPI MultiAir 16v 105 KM
    Postów
    547

    Domyślnie Sylwester i nie tylko W Tatrach od 31.12.2014-05.01.2015

    Serdecznie zapraszam



    https://www.facebook.com/events/1002...ilter=upcoming

    wyjazd z Warszawy a w przypadku osób innym miast możliwość spotkania się w trasie i wspólny przejazd.....do Kościeliska koło Zakopanego z możliwością spędzenia Sylwestra w saniach góralskich, na stoku lub w knajpie - wszystko zależne od uczestników.

    W wolnym czasie m.in.: jazda na nartach, nauka (Polana Szymoszkowa, Białka Tatrzańska-okolice), zwiedzanie chaty Św.Mikołaja, termy w Białce, chodzenie po dolinach, konsumpcja góralskich specjałów, wyjazd na spota z innym właścicielami Alf do Krakowa, zwiedzanie miasta.
    Atrakcji sporo - wszystko zależne od osób które będą brały udział w wydarzeniu.
    Mogę polecić sprawdzoną kwaterę w Kościelisku ewentualnie każdy szuka na własną rękę.
    Wyjazd 31.12,.2014 powrót 5.01.2015.

    Możliwość skorzystania z kuligu - tutaj propozycje moje. Jeśli impreza w dniu Sylwestra cena wyższa.

    OFERTA NR 1 Kuligi w terminie: 30 grudnia
    Rodzaj kuligu Cena za osobę
    KIEŁBASKA HEJ
    Godzinna przejażdżka w saniach + pieczenie kiełbasek przy płonącej watrze
    Przy ognisku oraz w Karczmie zagra i zaśpiewa
    kapela góralska.
    dodatki: pieczywo, ketchup, musztarda,
    gorąca herbata. 100,00 zł
    BIGOS HEJ
    Godzinna przejażdżka w saniach + tradycyjny bigos, pieczenie kiełbasek przy płonącej watrze.
    Przy ognisku oraz w Karczmie zagra i zaśpiewa
    kapela góralska.
    dodatki: pieczywo, ketchup, musztarda,
    gorąca herbata. 110,00 zł
    WEGETARIAN HEJ
    Godzinna przejażdżka w saniach + własnoręcznie upieczone ziemniaki w ognisku, oscypek opiekany ze specjałem żurawinowym (idealne połączenie smakowe).
    Przy ognisku oraz w Karczmie zagra i zaśpiewa
    kapela góralska.
    dodatki: sos czosnkowy, ketchup, musztarda, gorąca herbata.

    OFERTA NR 2
    Kulig Świąteczny w szałasie - 50 zł/os

    Zapraszamy na II dzień świąt oraz w okresie 26.12-02.01 (oprócz Sylwestra) na kulig świąteczny.
    Kuligi odjeżdża z dolnej stacji kolejki linowej na Polanie Szymoszkowej (obok Hotelu Kasprowy), 700m. od Krupówek w kierunku Kościeliska, w pobliżu bezpłatny parking. Kuligi odbywają się o każdej pełnej godzinie od 15.00 - do 21.00 (pod warunkiem wcześniejszego telefonicznego uzgodnienia godziny). W programie kuligu: przejazd z pochodniami do Kościeliska, następnie poczęstunek w szałasie (kiełbaska z dodatkami , chleb ze skwarkami, herbata, a także poczęstujemy Was grzańcem) ok.45 minut, potem powrót saniami na Polane Szymaszkową. Całość ok. 2 godzin. Cena - 50 zł od osoby dorosłej (dziecko na kolanach - 50% zniżki).
    Istnieje możliwość zamówienia kapeli góralskiej - 350zł (netto)

    OFERTA NR 3
    Kulig sylwestrowy - 15.00; 17.00; 19.00 w szałasie - 75 zł/os

    Kuligi odbywają się o 15.00; 17.00; 19.00 (pod warunkiem wcześniejszego telefonicznego uzgodnienia godziny). Kuligi odjeżdża z dolnej stacji kolejki linowej na Polanie Szymoszkowej (obok Hotelu Kasprowy), 700m. od Krupówek w kierunku Kościeliska, w pobliżu bezpłatny parking. W programie kuligu: przejazd z pochodniami do Kościeliska, następnie poczęstunek w szałasie (kiełabaska z dodatkami , bigos gazdowski, chleb ze skwarkami, herbata, a także poczęstujemy Was grzańcem) ok.45 minut, potem powrót saniami na Polanę Szymaszkową. Całość ok. 2 godzin.
    W przypadku nie sprzyjającej pogody (brak śniegu) - kuligi odbywać będą się bryczkami.

    OFERTA NR 4
    KULIGI ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE
    CENA IMPREZY:
    110 zł / osoba / dorośli ; 80 zł / osoba / dzieci do lat 15; dzieci do lat 3 gratis;
    Cena obejmuje: kulig, występ kapeli góralskiej, poczęstunek (1x herbata góralska, 1x wino grzane, bigos, kiełbasa z ogniska, oscypki, smalec domowy, pieczywo, keczup, musztarda, woda mineralna z cytryną, herbata lub kawa) i ognisko;
    Czas trwania imprezy: 3-4 godziny.
    Powrót do centrum miasta busem.

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar szkodnik
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Radom,okolice
    Auto
    była 156:)jest GT Q2
    Postów
    1,551

    Domyślnie

    będę akurat w Zakopanym w ty terminie)

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Rozumiem, że śnieg przywieziecie z Warszawy Ja będę wtedy w Rabce u teściów, więc możecie dać znać na PW, jeśli dojdzie do spota.

  4. #4
    Miss Alfaholicy 2011 Romeo Avatar Lutraki
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Mito Distinctive 1.4 MPI MultiAir 16v 105 KM
    Postów
    547

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Rozumiem, że śnieg przywieziecie z Warszawy Ja będę wtedy w Rabce u teściów, więc możecie dać znać na PW, jeśli dojdzie do spota.
    śnieg jest , nie wiem czy będę brać kompa,ale raczej nie, jak chcesz podaj tel. do siebie to zadzwonię z Zakopca

  5. #5
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lutraki Zobacz post
    śnieg jest , nie wiem czy będę brać kompa,ale raczej nie, jak chcesz podaj tel. do siebie to zadzwonię z Zakopca
    Właśnie dziś sypnęło ładnie. Wiem bo w Rabce jestem Numer Ci podam na PW.

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar szkodnik
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Radom,okolice
    Auto
    była 156:)jest GT Q2
    Postów
    1,551

    Domyślnie

    dosypie sniegu))do wyjazdu ),o której godzinie z Warszawy startujecie)?nie mam FB. Będę wiedział czy was na trasie wypatrywac a ile alf z Wawy leci??taki mały link bo moze byc ciasno)na drodze,ja taki fajny skrót na korki mamcos chyba 10 km więcej do Zakopanegopolecam


    https://www.google.pl/maps/dir/Krak%...49.4296551!3e0
    Ostatnio edytowane przez szkodnik ; 26-12-2014 o 22:27 Powód: link

  7. #7
    Miss Alfaholicy 2011 Romeo Avatar Lutraki
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Mito Distinctive 1.4 MPI MultiAir 16v 105 KM
    Postów
    547

    Domyślnie

    Jedna AR 159SW czarna i Avensis srebrny , dzięki za link. Jedziemy w nocy z 30/31 ok.4tej

    BELFER dzięki za numer - będę dzwonić, jakby co to liczę na pomoc i większa ilość AR będzie

Podobne wątki

  1. Sylwester i nie tylko W Tatrach od 31.12.2014-05.01.2015
    Utworzone przez Lutraki w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-12-2014, 13:31
  2. [Temat organizacyjny] Sylwester i nie tylko W Tatrach od 31.12.2014-05.01.2015
    Utworzone przez Lutraki w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-11-2014, 12:52
  3. [Zapowiedź] Zlot Ogólnopolski 2014 - luźna dyskusja nt zlotu (tylko tu)
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 702
    Ostatni post / autor: 02-10-2014, 17:27
  4. Sylwester 2013/2014 z Alfisti Północ
    Utworzone przez zip.pl w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-11-2013, 10:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory