Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Tauron Arena Kraków - parking w okolicy?

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Krzemol
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Alfa Romeo 166 TI 2.4 175KM '05r
    Postów
    451

    Domyślnie Tauron Arena Kraków - parking w okolicy?

    Cześć. Panowie z Krakowa, poratujcie . Wybieram się jutro na koncert Lindsey Stirling do Tauron Areny Kraków, ale mam problem z parkingiem. 30zł kosztuje parking przy Arenie, ale koszt to dla mnie nie problem - większym problemem jest fakt, że mam pakiet VIP i cała zabawa z tym związana zaczyna się o 17:30, a parking otwierają o 17 - dla mnie to są jakieś jaja, planowałem 15-16 być na miejscu - licząc wjazd, zaparkowanie itd jest to zdecydowanie za późno. Pytanie - da się tam gdzieś po ludzku zostawić samochód w okolicy? A może kawałek dalej i dojechać sobie np tramwajem? Z góry dzięki za pomoc

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar wojtekf
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    159 2.2 JTS (była)
    Postów
    1,435

    Domyślnie

    Parking ma miejsca VIP, sprawdź może, czy przy pakiecie VIP możesz z nich skorzystać.
    Można spróbować parkowania przy M1 (kawałek dalej przy al. Pokoju), możesz też spróbować przy Plazie, tam na pewno pojawiają się jakieś opłaty w momencie jak w Tauron Arena jest jakaś impreza.

    30 minut to wbrew pozorom dużo czasu, szczególnie jeśli będziesz miał dostęp do parkingu VIP.

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 147 1.6 TS 120 KM
    Postów
    19

    Domyślnie

    Na parkingu w M1 przy dużych wydarzeniach wprowadzają opłaty. Zaparkuj sobie na jakichś ulicach blisko Areny, ja znalazłem miejsce na Dąbskiej w stronę Plazy kiedyś, albo podjedź trochę dalej i na ul. Widok przy pętli na Dąbiu jest dużo miejsca (nie ma strefy parkingowej), a z buta tam masz może 10-15 minut na Arenę.

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Krzemol
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Alfa Romeo 166 TI 2.4 175KM '05r
    Postów
    451

    Domyślnie

    Ostatecznie zaparkowałem na Plazie, 15 - 22:30 i przypału żadnego nie było, za free. Krążyłem chwilę po osiedlu w okolicy ale wszystko zajęte. Dzięki za pomoc

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    Romeo
    Postów
    3

    Domyślnie

    Witam wszystkich,
    odświeżam temat. Wybieram się na koncert Linkin Parka 15.06, tj. w czwartek. Tak się składa, że wypada wtedy Boże Ciało, więc galerie i sklepy na pewno będą zamknięte. Wiadomo jak wygląda wtedy dostęp z parkingiem przy M1, Decathlonie czy Plazie? Szlabany powinny być otwarte a parking darmowy w ten dzień? W końcu to święto. Korzystał ktoś z jednego z tych trzech parkingów podczas jakiegoś święta? Byłbym wdzięczny za pomoc.

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar dbcooper
    Dołączył
    08 2016
    Auto
    Obecnie: Giulietta QV, Była: 147 1.9 JTD
    Postów
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał harpk Zobacz post
    Witam wszystkich,
    odświeżam temat. Wybieram się na koncert Linkin Parka 15.06, tj. w czwartek. Tak się składa, że wypada wtedy Boże Ciało, więc galerie i sklepy na pewno będą zamknięte. Wiadomo jak wygląda wtedy dostęp z parkingiem przy M1, Decathlonie czy Plazie? Szlabany powinny być otwarte a parking darmowy w ten dzień? W końcu to święto. Korzystał ktoś z jednego z tych trzech parkingów podczas jakiegoś święta? Byłbym wdzięczny za pomoc.
    Wjedź sobie od tyłu Mogilska -> skręt prawo w Kosynierów i Dąbską aż do Plazy. Jak będzie płatny albo zamkniętny to możesz zawrócić i miejsce znajdziesz w okolicach ulic Zwycięstwa, Nizinna, Świtezianki. Obczaj na Google Maps. Ja na każdy event w Tauron Arenie staję przy Plazie a jak płatny to własnie gdzieś tam gdzie napisałem za free. Wybieram się na SOAD

  7. #7
    Użytkownik Fachowiec Avatar ris
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    KRK
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.0
    Postów
    2,194

    Domyślnie

    Cytat Napisał harpk Zobacz post
    Witam wszystkich,
    odświeżam temat. Wybieram się na koncert Linkin Parka 15.06, tj. w czwartek. Tak się składa, że wypada wtedy Boże Ciało, więc galerie i sklepy na pewno będą zamknięte. Wiadomo jak wygląda wtedy dostęp z parkingiem przy M1, Decathlonie czy Plazie? Szlabany powinny być otwarte a parking darmowy w ten dzień? W końcu to święto. Korzystał ktoś z jednego z tych trzech parkingów podczas jakiegoś święta? Byłbym wdzięczny za pomoc.
    Parking przy M1 nie ma szlabanów, parking przy Plazie też (zamknięty jest tylko podziemny) natomiast Decathlon ma szlabany więc odpada. Najbliżej Plaza lub ulica Dąbska.

  8. #8
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    Romeo
    Postów
    3

    Domyślnie

    Panowie, wielkie dzięki za pomoc! Na pewno rady od Was będą bardzo przydatne.
    Zastanawia mnie tylko jedno. Jeśli M1 nie ma szlabanów, to jak pobierali opłaty za parking w trakcie imprez w Tauron Arenie? Przy każdym wyjeździe stał strażnik, który je pobierał/sprawdzał paragon?

    dbcooper, udanego koncertu! Imho support zdecydowanie lepszy niż przed LP.

  9. #9
    Użytkownik Fachowiec Avatar ris
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    KRK
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.0
    Postów
    2,194

    Domyślnie

    Cytat Napisał harpk Zobacz post
    Panowie, wielkie dzięki za pomoc! Na pewno rady od Was będą bardzo przydatne.
    Zastanawia mnie tylko jedno. Jeśli M1 nie ma szlabanów, to jak pobierali opłaty za parking w trakcie imprez w Tauron Arenie? Przy każdym wyjeździe stał strażnik, który je pobierał/sprawdzał paragon?

    .
    Dokładnie tak, są bileterzy i sprawdzają czy ktoś parkuje na w/w parkingach udając się do Areny.

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar MyPPx
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Okolice Krakowa
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150KM
    Postów
    315

    Domyślnie

    Ja polecam w tamtych okolicach ul. sierpową wjazd koło toyoty, spokojna okolica ogródki działkowe, bardzo dużo miejsca by zostawić auto, wydarzenia w expo czy w tauron zawsze tam zostawiam.
    AR 156 1.8 TS 144KM - była
    AR 159 1.9 JTDm 150 KM - jest


Podobne wątki

  1. [159] Brake parking
    Utworzone przez awj1 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-07-2015, 12:02
  2. Parking Atlas Arena
    Utworzone przez MiLykie w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-11-2014, 03:11
  3. Nowy tor - Racing Arena Toruń
    Utworzone przez saroo w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-05-2012, 21:35
  4. Wwe raw - ergo arena 12.04.2012
    Utworzone przez szefuni0 w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10-04-2012, 23:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory