Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Dobry mechanik Bochnia M32

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    Może juz niedługo AR159 :)
    Postów
    18

    Domyślnie Dobry mechanik Bochnia M32

    Witam, widziałem, że jest tu kilka osób z Bochni i okolic i chciałem zapytać czy znacie jakiegoś mechanika, który naprawia skrzynie M32 i zna się na tym ? Objawy to wycie na 5,6 biegu i od jakichś 2 tygodni (od początku tych mrozów ) dziwne szuranie na 2gim biegu .
    Prosiłbym o jakiś nr tel lub adres i jeśli jest taka możliwość to cenę operacji
    Jeśli ktoś z Was już naprawiał skrzynie to czy wystarczyło zmienić łożyska czy rozsypalo się jeszcze coś ?
    Z góry dzięki
    Ostatnio edytowane przez AveJA ; 03-03-2018 o 16:17

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FilipoInzhagi
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 była Stelvio 200
    Postów
    546

    Domyślnie

    Cytat Napisał AveJA Zobacz post
    Witam, widziałem, że jest tu kilka osób z Bochni i okolic i chciałem zapytać czy znacie jakiegoś mechanika, który naprawia skrzynie M32 i zna się na tym ? Objawy to wycie na 5,6 biegu i od jakichś 2 tygodni (od początku tych mrozów ) dziwne szuranie na 2gim biegu .
    Prosiłbym o jakiś nr tel lub adres i jeśli jest taka możliwość to cenę operacji
    Jeśli ktoś z Was już naprawiał skrzynie to czy wystarczyło zmienić łożyska czy rozsypalo się jeszcze coś ?
    Z góry dzięki
    Witam. Ogólnie firm specjalizujących się w naprawie m32 nie jest za dużo a lepiej jak już robić i inwestować to tam gdzie się znają na temacie. Szum na 5,6 potem dochodzi 2 i 4 różna kolejność, ja ostatnio robiłem regenerację m32 objawy takie jak piszerz koszt wymiany 8 łożysk 1200 do tego dochodzi pytanie jak że sprzęgłem i 2mas em? Oczywiście 1200 za dostarczoną skrzynie,ja zrzucilem sam jeżeli ktoś będzie Ci wyciągał to wiadomo dodatkowe koszta. U mnie było sprzęgło do wymiany a 2mas ok więc cała impreza kosztowała mnie 1200 skrzynia ok800 kompletne sprzęgło. Firma mieści się w Myślenicach ja dostarczył skrzynie w pon.a we czwartek była gotowa. Powiem tak im wcześniej tym lepiej różne były przypadki a i tak Cię to nie minie nawet jak będziesz chciał kiedyś sprzedać to z taką skrzynią będzie ciężko, jeśli jesteś zainteresowany pisz na priv i dam Ci namiary. Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. Dobry mechanik od alf
    Utworzone przez tajskii w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-03-2016, 13:29
  2. Dobry mechanik
    Utworzone przez Romeo_Alfa w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-10-2015, 12:19
  3. Dobry mechanik
    Utworzone przez kamal w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-06-2013, 18:34
  4. Dobry mechanik
    Utworzone przez daber1988156 w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-07-2011, 16:58
  5. Dobry mechanik
    Utworzone przez Marek w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 15-10-2010, 10:38

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory