Strona 4 z 46 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 454

Temat: Sprawdzony warsztat w Krakowie

  1. #31
    E.T.
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał thing Zobacz post
    Hej,
    a mieliście jakieś doświadczenie z ABC Fokus na 29 Listopada w krakowie?
    Tak, robie tam z firmowym focusem 2004 1.8 tdci .Do tej pory dwumasa, hamulce, jakieś inne pierdoły ale bez potrzeby głębszej diagnostyki. Nie mam zastrzeżeń, dodatkowo dobrze zaopatrzony sklep z częściami na miejscu, wszystko ląduje na jednej fakturze i mam święty spokój.


    Co do Alfy to robię wszystko na Saskiej i nie mam zastrzezen. moze tylko terminowość, ale dobrze że mieszkam b.blisko
    Panu Żyle podziękowałem w duchu gdy dwa razy skasował mnie za podpięcie do kompa ze względu na błąd czujnika położeniu wałka, a przyczyną były zamienione wtyczki do czego sam doszedłem.
    Ostatnio edytowane przez E.T. ; 23-03-2010 o 14:44

  2. #32
    cyrasek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin74 Zobacz post
    Witam, proszę o informację na temat sprawdzonego i korzystnego cenowo warsztatu w Krakowie. Chodzi o to żeby nie zdarli na maxa Szykuje mi się niestety, najprawdopodobniej wymiana sprzęgła. Będę wdzięczny za info.
    Cytat Napisał Jędrek Zobacz post
    Ul. Witkowicka serwis Wszołek, tam jest chłopak co kupę lat robił w viamocie i zna się na wszelkiej włoszczyźnie. Moją belle zna od A do Z, dosłownie
    To prawda moge z całą pewnością polecić stację kontroli pojazdów Pana Daniela na ul. Witkowickiej. Żałuję tylko, że zanim znalazłem warsztat na witkowickiej, skorzystałem z usług w Mogilanach. Ehh mądry polak po szkodzie.
    Aha, dodam tylko że naprawy były konkretne, przy okazji opisze wszystkie jeśli ktoś by chciał szczegółów.
    Ostatnio edytowane przez cyrasek ; 25-03-2010 o 20:41

  3. #33
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar tomito
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Kielce / Gdańsk
    Auto
    AR 156 1.8 TS 2003 benzyna | Chevrolet Tahoe 2002 5.3 V8 | W oczekiwaniu aż Stelvio stanieje...
    Postów
    471

    Exclamation Warsztat Bosch Auto Service - Kraków

    Panowie,

    Namierzyłem AR 156 w Krakowie, obecny właściciel serwisował ją tam w serwisie Bosch Auto Service ul. Barbary 9, podobno wcześniej był to jakiś ASO Fiata. Czy macie jakieś opinie o tym warsztacie?


    Z góry dziękuję za każde info.

    Pozdrawiam,
    Tomasz.

  4. #34
    kuba_malenstwo
    Gość

    Domyślnie

    Witajcie !! Mam najprawdopodobniej do wymiany regulator zmiennych faz rozrządu. Poza tym kilka rzeczy - jak wymiana filtrów, oleju i być może serwis klimatyzacji. Poczytałem niniejszy wątek, ale nie mogę się zdecydować... Zastanawiam się nad warsztatem p.Zyly.

  5. #35
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    możesz też podjechać na saską4 i powiedzieć że ja Cię przysłałem ja tam serwisuję i jest ok.
    Poza tym to jak zmieniasz wariator to pomyśl od razu o rozrządzie za jednym zamachem bo to te same pieniądze.

  6. #36
    kuba_malenstwo
    Gość

    Domyślnie

    Hej! Dzięki za info. Pisalem o tym w innym wątku. Rozrząd ma 10tys., więc rolki i pompa wody zostają - wymienić trzeba sam pasek. Zrobi to natomiast świeżo upieczony właściciel, którego znalazłem dzięki temu forum... Pozdrawiam

  7. #37
    komar
    Gość

    Domyślnie

    hej!
    ja też Mogilan i p. Zyly nie polecam bo:
    1. kiedyś alfa 146 1,6TS mi gasła bez powodu, czasami przy dojezdzaniu do świateł na luzie - goscie z tego warsztatu razem z głownym mechanikiem orzekli wymianę sondy lambda i czegoś jeszcze w sumie prawie 800zł by mnie to kosztowało po podliczeniu. Forum powiedziało że to czujnik położenia wału korbowego - zaufałem opiniom bo się powtórzyły, kupiłem sam w Viamocie za 150zł, wymiana 50zł i po usterce. Duży minus dla warsztatu bo niby spece od alf. No ale zdarza się czasem... a polecano mi warsztat więc nic to. Aha no i duży plus dla forumowiczów!

    2. coś zaczeło mi klepać pod maską niezbyt groźnie ale nieprzyjemnie - wizyta w warsztacie i opinia - panewka, wymiana połowy silnika, masakra. Inny warsztat, niealfowy, opinia: wymiana popychaczy czyli uszczelniaczy zaworowych, 400zł i wymienione wszystkie uszczelniacze, alfa chodzi jak złoto, duuuuzy minus dla Mogilan

    3. kupowałem nową alfę tym razem diesel 2,4 JTD 150km przed samym zakupem wizyta w Mogilanach na test, opinia że wszystko jest OK. kupno i ...nie jest OK bo po wizycie w innym warsztacie niealfowym 1000zł koszt wymiany koła pasowego, paska wielorowkowego z napinaczem, poza tym powoli padające sprzęgło, kolejny minus dla Mogilan. mały plus tu też się należy bo w końcu zdecydowałem się na zakup jakiejś alfy i obecnie po zrobieniu wszystkiego co trzeba jestem choleeeeernie zadowolony że ją mam.

    4. wymiana tylnych tarcz hamulcowych w Mogilanach, myślałem że jako stały klient dostanę dobrą cenę za usługę i przynajmniej tak prostej rzeczy nie spieprzą. mylilem się w obu przypadkach. tarcze zostały założone tak że tarły. poprawiłem w wymienianym wyżej warsztacie niealfowym, gdzie dostałem dobrą cenę za usługę i fakturę na przelew...pięknie.

    głównym powodem jeżdzenia tam aż 4 razy (i o 4 razy za duzo) to jest bliskość tego warsztatu... dostali kilka szans, więcej nie skorzystam. korzystam z warsztatu w okolicy targowiska na rybitwach, jak komuś po drodze mogę polecić, robią głównie francuskie auta ale mimo to mogę śmiało polecić alfistom

    pozdrawiam

  8. #38
    Administrator ds. zlotów Romeo Avatar LIGAR
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    było sobie 156 SW 2.4 JTD 2001 rok 180 ps...
    Postów
    809

    Domyślnie

    Cytat Napisał komar Zobacz post
    w Mogilanach, myślałem że jako stały klient dostanę dobrą cenę za usługę
    hahah stały klient chyba w zawracaniu im dupy, bo 3 razy chcieli cie skasować a sie nie dałeś
    Przygody z naprawą "sprawnego" 2.0 TB V6 - http://www.forum.alfaholicy.org/gtv_...e_2_0_tb.html?

    Gtv 2.0 V6 TB '99 + bonusy -> http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ioholikow.html

  9. #39
    Użytkownik Rowerzysta Avatar porterneon
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio Veloce
    Postów
    395

    Domyślnie

    Ja mam w domu dwie 156. Jedna ma spory przebieg (ponad 300 tys km) i dosc czesto bylo cos do zrobienia. Wiele razy jezdzilem z usterkami do Mogilan. Nawet p. Zyla mowi o mnie staly klient (SIC!). Wymienili mi kiedys wahacze, ktore po 6 miesiacach sie rozklekotaly i zlozylem reklamacje. Wahacze mi wymieniono ale p. Zyla nie omieszkal zaproponowac zebym to ja poniosl koszty robocizny!
    Rewelacyjna usluga gwarancyjna, jak warsztat i tak chce na niej zarobic.

  10. #40
    Rita
    Gość

    Domyślnie

    A moze ktos poda namiary na te Wroblowice????
    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Lublin sprawdzony specjalista
    Utworzone przez dewos w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-12-2015, 08:21
  2. Lublin - jakiś sprawdzony warsztat?
    Utworzone przez wojtekf w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 27-08-2015, 13:56
  3. Sprawdzony warsztat lub mechanik AR z okolic Raciborza, Rybnika...
    Utworzone przez zieloo007 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-03-2011, 09:21
  4. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-03-2011, 12:55

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory