Strona 7 z 46 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 455

Temat: Sprawdzony warsztat w Krakowie

  1. #61
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Aroniaa
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    AR 166 3.0v6 azurro nuvola
    Postów
    474

    Domyślnie

    a no przykre jest troche ze ktoś nie dość żę bierze kase za robota i to nie małą.. jeszcze potrafi wyciąć ci wała i wyrwać parę stówek z portfela za frajer..

  2. #62
    n3lly
    Gość

    Domyślnie

    Czy ktoś może polecić jakiś sensowny warsztat na południowym wschodzie Krakowa? Najlepiej okolice Woli Duchackiej, Kurdwanowa, Kozłówka

  3. #63
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar tranceaddict
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 2004
    Postów
    49

    Domyślnie

    Ktoś wcześniej polecał http://www.fiat.wieliczka.pl/ . Niedaleko Twojej lokalizacji. Jadę dziś tam bo coś mi stuka w zawieszeniu z przodu - 30zł za diagnozę powiedzieli, więc myślę, że spoko.

  4. #64
    n3lly
    Gość

    Domyślnie

    Daj znać jak ogólne wrażenia + cena za usługę

  5. #65
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar tranceaddict
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 2004
    Postów
    49

    Domyślnie

    Ogólne wrażenia niezłe, jednak dla pewności pofatygowałem się do drugiego polecanego na forum serwisu - wszołek na ulicy witkowickiej, i dobrze zrobiłem, bo u wszołka robocizna wyszła taniej niż w wieliczce, a i stwierdzili mniej elementów do wymiany niż w wieliczce - np. poduszka tylna amortyzatora wg mechanika w wieliczce była do wymiany a u wszołka stwierdzili, że jest OK. Piszę dopiero dziś, bo właśnie wróciłem z przeglądu rejestracyjnego i tam pan diagnosta też nic o poduszce nie wspominał Tak więc jeśli szykujesz się na jakiś grubsze naprawy to myślę, że warto przejechać cały Kraków i zaoszczędzić trochę grosza - w moim przypadku tańsza robocizna i nie wymienianie poduszki dały jakieś 300-400 zł oszczędności na doprowadzeniu zawieszenia do lux stanu Jak uda mi się znaleźć kartkę z dokładnymi wycenami z obu warsztatów to wrzucę tu jeśli jeszcze będziesz chciał.

  6. #66
    Użytkownik Romeo Avatar Iwan87
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    GT 1.9 JTD 150 KM Distinctive
    Postów
    538

    Domyślnie

    Ja jutro uderzam do serwisu Bosch na ul. Barbary - zdaje się, że numer 8. Jest to były autoryzowany serwis Fiata. Alfą też się podobno zajmują. Nie wiem czy to prawda ale doszły mnie też słuchy, że jeden ze współwłaścicieli lub z kierownictwa serwisu sam śmiga Alfą. W niniejszym serwisie serwisuję swój firmowy samochód ( Fiat ) i zawsze naprawa jest wykonana solidnie chociaż nie tanio. Jeśli da się włożyć część używaną to sami takiej szukają, zamawiają i montują. Nie naciągają też co najważniejsze. Jutro dam znać jak sytuacja się rozwinie z moją GT bo pracy tam będą mieli chłopaki co nie miara.

  7. #67
    n3lly
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki za opinie, do Witkowic mam trochę daleko , a o Wieliczce juz kiedys czytałem ze nie są zbyt tani. Czekam w takim razie jeszcze na info o serwisie na Barbary

    Pozdr.

  8. #68
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Huber
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    156 SW FL 1,9JTD 16V
    Postów
    414

    Domyślnie

    Kiedyś kolega ze Stilo pojechał na Barbary z jakąś pierdołą i nieźle go skroili. Mój tata z C-MAXem też tam był kiedyś i mówił że ceny z kosmosu. To było jakieś dwa lata, rok temu - może teraz coś się zmieniło.

  9. #69
    Użytkownik Romeo Avatar Iwan87
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    GT 1.9 JTD 150 KM Distinctive
    Postów
    538

    Domyślnie

    Powiem tak... dzisiaj odwiozłem Alfę na serwis do Barbary. Zobaczymy co to będzie
    Ostatnio edytowane przez Iwan87 ; 24-01-2013 o 18:11

  10. #70
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar tranceaddict
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 2004
    Postów
    49

    Domyślnie

    A co będą Ci dłubać?

Podobne wątki

  1. Lublin sprawdzony specjalista
    Utworzone przez dewos w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-12-2015, 08:21
  2. Lublin - jakiś sprawdzony warsztat?
    Utworzone przez wojtekf w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 27-08-2015, 13:56
  3. Sprawdzony warsztat lub mechanik AR z okolic Raciborza, Rybnika...
    Utworzone przez zieloo007 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-03-2011, 09:21
  4. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-03-2011, 12:55

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory