Strona 3 z 230 PierwszyPierwszy 1234567891011121353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 2293

Temat: Tarnów i okolice- lista forumowiczów.

  1. #21
    Użytkownik Ogier Avatar Szczepan 2006
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    tarnów
    Auto
    alfa romeo 147 1,9 jtdm 150 km 2006r.
    Postów
    192

    Domyślnie

    Dzisiaj byłem w Czchowie,macie tam fajną knajpe na rynku

  2. #22
    Administrator ds. zlotów Romeo Avatar LIGAR
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    było sobie 156 SW 2.4 JTD 2001 rok 180 ps...
    Postów
    809

    Domyślnie

    Tarnowianie !!

    Od jakiegoś czasu nosimy sie z zamiarem pojawienia u was na kartach na deytona. Może ktoś z was podją by sie ogarnięcia tematu i może znalazło by sie jeszcze kilku chętnych na sprawdzian swoich umiejętności. Z tego co słyszałem to tor w tarnowie jest pierwsza klasa. Co wy na to ?
    Przygody z naprawą "sprawnego" 2.0 TB V6 - http://www.forum.alfaholicy.org/gtv_...e_2_0_tb.html?

    Gtv 2.0 V6 TB '99 + bonusy -> http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ioholikow.html

  3. #23
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Dębica
    Auto
    AR 156 1,8 TS 2001; Croma 1,9 16V 2005
    Postów
    1,295

    Domyślnie

    Cytat Napisał LIGAR Zobacz post
    Tarnowianie !!

    Od jakiegoś czasu nosimy sie z zamiarem pojawienia u was na kartach na deytona. Może ktoś z was podją by sie ogarnięcia tematu i może znalazło by sie jeszcze kilku chętnych na sprawdzian swoich umiejętności. Z tego co słyszałem to tor w tarnowie jest pierwsza klasa. Co wy na to ?
    kolego z chlopakami z podkarpacia bylismy na kartach w Tarnowie i jesli nastawiasz sie na ostre sciganie to sobie odpusc. my pojezdzilismy troche ostrzej to gosc nas opitolil ze co my robimy itp. przy moim bolidzie odpadla plastikowa obudowa filtra paliwa (zahaczylem o bande z opon) i gosc mnie zaczal straszyc ze mnie obciazy ze takie cos kosztuje 200-300zl itp
    Z powodów osobistych i światopoglądowych odmawiam składania zeznań.

    PILKA NOZNA DLA KIBOLI !!!

  4. #24
    Użytkownik Romeo Avatar Jony88
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Hucisko-Leżajsk /Dungannon
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 16V '07 190km/425NM'& GT 1.9 16V '07& 156 2.5 V6 '98
    Postów
    3,545

    Domyślnie

    Cytat Napisał dbh Zobacz post
    kolego z chlopakami z podkarpacia bylismy na kartach w Tarnowie i jesli nastawiasz sie na ostre sciganie to sobie odpusc. my pojezdzilismy troche ostrzej to gosc nas opitolil ze co my robimy itp. przy moim bolidzie odpadla plastikowa obudowa filtra paliwa (zahaczylem o bande z opon) i gosc mnie zaczal straszyc ze mnie obciazy ze takie cos kosztuje 200-300zl itp
    Nie miał prawa Cie obciąrzyc nawet jakbyś zajechał silnik,ale postraszyc musiał.

  5. #25
    Administrator ds. zlotów Romeo Avatar LIGAR
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    było sobie 156 SW 2.4 JTD 2001 rok 180 ps...
    Postów
    809

    Domyślnie

    ale jaki jest tak naprawde ten tor ?
    Przygody z naprawą "sprawnego" 2.0 TB V6 - http://www.forum.alfaholicy.org/gtv_...e_2_0_tb.html?

    Gtv 2.0 V6 TB '99 + bonusy -> http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ioholikow.html

  6. #26
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Dębica
    Auto
    AR 156 1,8 TS 2001; Croma 1,9 16V 2005
    Postów
    1,295

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jony88 Zobacz post
    Nie miał prawa Cie obciąrzyc nawet jakbyś zajechał silnik,ale postraszyc musiał.
    kolego ja nie mam 15 lat i blond kreconych wlosow zeby mnie straszyl koles pewnie ze 3 lata starszy ode mnie. to chyba jasne ze za nic bym nie zaplacil.
    aczkolwiek jakis papier sie podpisywalo przed rozpoczeciem jazdy a jak to w takich sytuacjach bywa raczej sie go nei czyta tylko podpisuje

    @ Ligar
    nie wiem czy mowimy o tym samym, my bylismy na terenie dawnych zakladow mechanicznych w tarnowie, tor OK, jedna dluga prosta i reszta raczej zakrety szykany itp ale z tego co pamietam tor jest modyfikowany
    Z powodów osobistych i światopoglądowych odmawiam składania zeznań.

    PILKA NOZNA DLA KIBOLI !!!

  7. #27
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar odrobina156
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Ropczyce
    Auto
    Stelvio Sprint MY 2020 Blue Misano Lancia Ypsilon Platinum 1.3 mje
    Postów
    822

    Domyślnie

    Paweł, Ligar mówi o Daytonie, a my byliśmy na speed race, ale daytona tez super - technicznie ma trudniejszy tor Dla mnie jedno i drugie I klasa. Też się pisze jak bedziecie organizowac Ligar to pisz napewno wpadne bo mam "gokartoholizm" że sie pochwale wisze na liście z najlepszymi czasami okrążenia

    Motyk84 mrugałem i machałem Ci w tamtym tygodniu na światłach w Ładnej przed grosarem, ale chyba nie zaczaiłeś i odzewu nie było;/ Mimo wszystko pozdrawiam

    PS fajnie było by spotkac sie kiedyś z kolegami z małopolski na kartach. Ligar miałem wpaśc ostatnio na Wasz zlot noworoczny na 3 stawy ale nikt aprobaty nie wyraził więc odpuściłem:/

    ---------- Post dodany o godzinie 14:52 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 14:48 ----------

    Cytat Napisał dbh Zobacz post
    ale z tego co pamietam tor jest modyfikowany
    Paweł tak tor jest modyfikowany w momencie uderzenia kartem w opony, które póżniej często zostają na "trafionej" pozycji porządkowi też czasem modyfikują tor jak widzą jaki poziom zaawansowania pokazują jeżdzący.

    ---------- Post dodany o godzinie 14:54 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 14:52 ----------

    To i ja się dopisuje do Tarnowian jako że jestem z Ropczyc i do Was mam 50km około więc na jakimś zlocie z miłą chęcią się pojawię;P

  8. #28
    Użytkownik Ogier Avatar motyk84
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Kobierzyn ok. Tarnowa
    Auto
    jest AR 159 SW 2,4JTDM 200KM, była AR 156 SW 2,4 JTD-m 175->230KM, była AR 146 1,9JTD 105KM -> 130
    Postów
    149

    Domyślnie

    Kolego maciek2306-156 sorrki że nie zauważyłem gdy się znów zobaczymy na drodze napewno będzie odzew z mojej strony

    Pozdrawiam

  9. #29
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebacfc
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    tarnów
    Auto
    156 2.5 V6 :D
    Postów
    55

    Domyślnie

    ja pracuje obok toru daytona i czasami pójdę rozmienić jakaś kasę ale tor nawet dobry napewno lepszy niż ich pierwszy na parkingu pod carefourem na błoniach najlepiej wziasc najmocniejsze sztuki bodajże 270 ccm tylko dobrze oponki trzeba rozgrzać bo tak to ślizga

  10. #30
    kertoip160
    Gość

    Domyślnie

    Panowie jeśli na gokarty do tylko speed race jest ekstra, najlepsze gokarty to 13 KM ale 38 zł za 12 minut trzeba wybulic ja mam karte rabatową to mam 2 minuty gratis dodatkowo wiec ja tez sie pisze to ze mną bedziecie miec 2 minuty gratis SZCZEPAN 2006 - co do knajpy w Czchowie to mimo niemiłego zapachu to jest ok, moze obsługiwała was taka wysoka dziewczyna z ciemnymi włosami Monika ma na imię dobra koleżanka ze szkoły pozdrawiam )

Podobne wątki

  1. dobry mechanik-tarnów i okolice
    Utworzone przez maxiking w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 12-02-2018, 14:15
  2. Tarnów i okolice - poszukuję warsztatu - speca od ALFA ROMEO
    Utworzone przez misiek_tarnow w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-01-2018, 20:14
  3. Szukam osoby do pomalowania zacisków - Tarnów i okolice
    Utworzone przez misiek_tarnow w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 01-11-2015, 13:55
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-08-2015, 21:24
  5. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-10-2013, 03:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory