Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Opole: dobry mechanik/warsztat w Opolu lub okolicach

  1. #11
    huragan
    Gość

    Domyślnie

    Czesc!! Bylem dzisiaj ,ze swoja piekna w warsztacie "Silesia" na Oleskiej 133 w Opolu. Chcialem podpiac ja pod kompa.Mozna sie u nich potargowac ja zaplacilem 70 zeta.Przy okazji, wymienili mi pioro z tylu w wycieraczce bo nie mialem. Pioro z Punto .Klakson, bo nie mialem sygnalu, a wozilem nowy z tylu
    w bagazniku, zaroweczka jedna z tylu rejestracji ...Ogledziny podwozia ,nadwozia, test na placu ...+ mila i szybka obsluga. Skasowali mnie na 150 zeta.Dostalem paragonik, kiedy, co z jakim przebiegiem, wykaz bledow itd.Wiec szybko i sprawnie to tez najwazniejsze. Jestem zadowolony z Alfy bo nie ma zadnych powazniejszych bledow.Mozna przyjechac ze swoimi czesciami i zaplacic karta platnicza.Wiec z serwisu jestem zadowolony.Szef serwisu sam wszystko sprawdza razem z mechanikami , nazywa sie Tomasz Tatuch...to narazie tyle bo pierwszy raz z Alfa bylem w Serwisie Fiata.Jak narazie same pozytywy.

  2. #12
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    09 2012
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 TS Progression 2002
    Postów
    6

    Domyślnie

    Na ile aktualne są te informacje? Ktoś może je potwierdzić albo dodać coś nowego? Wczoraj zaliczyłem wstrętną stłuczkę na ulicy w Opolu i szukam kogoś, kto mógłby mi pomóc...

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta Avatar hannah
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    AR 156 2,0 TS "99
    Postów
    55

    Domyślnie

    Zalezy co masz do zrobienia. Poczytaj na forum opolskim- jest aktualniejsze.
    Włoskie auta nie sa po to aby po nich jezdzić, tylko po to aby je ujeżdżać !

  4. #14
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    09 2012
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 TS Progression 2002
    Postów
    6

    Domyślnie

    Tak, dziękuję, już zauważyłem - mój błąd. Niestety, rozbieżność indywidualnych opinii jedynie potwierdza starą prawdę, że nie wszystko można zrobić u każdego mechanika. Najgorsze jest to, że jestem z Wrocławia i kompletnie nie mam rozeznania wśród opolskich warsztatów. Z braku wyboru zwieźli mnie do Lukoszka, ale teraz naprawdę nie wiem, czy powierzać im wymianę chłodnicy, zderzaka i klapy maski.

  5. #15
    Użytkownik Fachowiec Avatar QBA
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 2.4 20v FL 180 HP/Jumper 2.8 JTD /Fiat Regata/Alfa 147 JTD 8v
    Postów
    2,633

    Domyślnie

    zapraszam do mnie www.flar-ital.pl tylko 100 km od Opola
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

  6. #16
    satellitewv
    Gość

    Domyślnie Atech opole !!! Nie polecam !!!

    Cytat Napisał OO__V__OO Zobacz post
    ostatnio padl mi alarm - centralny zamek tylnej klapy okazalo sie ze wiazka byla pzerwana i robila zwarcie pojechalem do firmy atech zaplacilem 100 i nic dalej to samo pozniej reklamowalem okazalo sie ze padl przekaznik i w razie czego wymieniono wylacznik pod maska doplacilem 30 NIE POLECAM!!! fatalna obsluga i droga za kazdym razem zapomniano dokrecic 1 raz prog drzwiowy 2raz tapicerka klapy bagaznika firma malo kompetentna, wydaje mi sie ze napraw wiazki kabla karoseria-bagaznik w cenie 100 zl to troche za duzo tym bardziej ze musialem dalej reklamowac
    To jest jeszcze nic ... Atech dokonywał u mnie montażu halogenów. Efektem ich działań było rozkodowanie komputera, odłączenie sytemu Come Home Living Home, zmiana konfiguracji świateł przy manetce.
    Wmawiano mi, że tak ma być, a różne kontrolki czasami się zapalają ... żenada. W serwisie okazało się ponadto, że halogeny nie podłączono do oryginalnych wtyczek tylko pseudo fachowcy włożyli kable na tzw.styk nie zabezpieczając ich w żaden sposób. Wtyczki musiały im przeszkadzać bo zostały odcięte ... W serwisie oględziny odbyły się 5 dni po montażu w Atech-u więc wszystko było dokładnie widoczne.
    Cała impreza łącznie z zakupem nowego kompletu kabli z wtyczkami, prawidłowym podłączeniem halogenów i ustawieniem komputera kosztowało mnie 1500PLN. ATECH to jest dramat, a nie firma.

  7. #17
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    alfka
    Postów
    2

    Domyślnie

    Jeśli o mnie chodzi to korzystam z tego mechanika w opolskim: autoserwis-mar-car.pl
    Reńska Wieś, nieopodal Kędzierzyna-Koźle ul. Rajska 28

Podobne wątki

  1. Dobry mechanik w Warszawie lub okolicach (zachód)
    Utworzone przez losdamianos w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-07-2018, 14:54
  2. Dobry mechanik w okolicach Starogardu Gdańskiego
    Utworzone przez Halik w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 22-09-2014, 21:17
  3. Kumaty mechanik lub dobry warsztat w Szczecinie
    Utworzone przez darojaro w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-11-2013, 10:55
  4. Dobry warsztat ktory wymieni silnik Opole i Okolice ???? Znacie???
    Utworzone przez just-mon w dziale Opolskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-03-2012, 22:10
  5. [145] Dobry mechanik/warsztat od AR w woj. łódzkim
    Utworzone przez Bob1897 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-03-2010, 16:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory