Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Antykorozyjne zabezpieczenie podwozia KRAKÓW

  1. #1
    ViP Romeo Avatar Mdx
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Volvo V60 D4 2015r.
    Postów
    532

    Domyślnie Antykorozyjne zabezpieczenie podwozia KRAKÓW

    Heja!

    Zna ktoś godne polecenia miejsce na terenie Krakowa gdzie tanio i porządnie zabezpieczają antykorozyjnie podwozie ??


    Pozdrawiam
    Gdy nie dajesz rady, a walczysz dalej.... wtedy zaczyna się Kyokushin

  2. #2
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Tez ostatnio mialem ten problem, wybrałem przedstwaiciela tej firmy http://www.noxudol.pl/index.php?a=asoa
    dzwoniłem w Krakowie ale chcieli 1000zł za pełne zabezpieczenie, z racji tego ze czesto bywam na śląsku zrobilem to w czechowicach za 600zł
    środki z tego co pisza mają solidne, wykonanie w czechowicach tez, ale czy to dziala to powiem za dwa trzy lata

  3. #3
    Łukasz K.
    Gość

    Domyślnie

    Ja zabezpieczałem auto dokładnie dwa lata temu - jak chcesz zobaczyć i ocenić to musimy się spotkać . Jeśli uznasz że zostało dobrze zrobione - zawsze możesz się wybrać tam gdzie ja . Cena jaką wtedy zapłaciłem to około 600 pln o których wspominał Paweł - czyli jak na Kraków przyzwoicie .

  4. #4
    ViP Romeo Avatar Mdx
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Volvo V60 D4 2015r.
    Postów
    532

    Domyślnie

    Cytat Napisał Łukasz K.
    możesz się wybrać tam gdzie ja
    Podaj proszę numer telefonu albo adres gdzie robiłeś to przejadę się tam
    Gdy nie dajesz rady, a walczysz dalej.... wtedy zaczyna się Kyokushin

  5. #5
    JanAR
    Gość

    Domyślnie

    a jak bardzo trwałe to jest ? Wiadomo co ile trzeba powtarzać konserwacje ? Łukasz K., a Ty uznałeś że dobrze zrobione ?

  6. #6
    Łukasz K.
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mdx
    Podaj proszę numer telefonu
    Mikołaj 501285860 może warto zadzwonić
    Cytat Napisał JanAR
    a Ty uznałeś że dobrze zrobione
    wydaje mi się ze wszystko jest w porządku , jednakże ... konserwacja podwozia i profili zamkniętych maski , klapy bagażnika jest jedną z kilku rzeczy nad zrobieniem których zastanowiłbym się jeszcze raz i nie podejmował zbyt pochopnej decyzji . Nikt Wam nie powie o minusach całej operacji a dla mnie istnieje jeden poważny - u mnie dokładnie przez 10 miesięcy śmierdziało w aucie w sposób nie do przyjęcia ! Co otworzyłem samochód , podniosłem maskę czy bagażnik - smród konserwacji rozchodził się po najbliższej okolicy . Czasem nawet lepiej było nie otwierać szyb podczas jazdy żeby mniej woniało ... Dla mnie jest to spory minus , zwłaszcza że wietrzenie nic nie pomagało . Do tego dochodzi jeszcze rozpuszczanie się specjalnego podkładu o konsystencji i kolorze masła który w super upały wypływał spod maski i klapy . No i ostatnia sprawa - przez pierwsze miesiące raczej karcherem nie umyjecie sobie podwozia i nadkoli coby nie zmyć warstwy ochronnej . Mając taka świadomość dopiero teraz możecie podejmować decyzję o konieczności zabezpieczania antykorozyjnego autka .

  7. #7
    ViP Romeo Avatar Mdx
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Volvo V60 D4 2015r.
    Postów
    532

    Domyślnie

    Cytat Napisał Łukasz K.
    Mikołaj 501285860 może warto zadzwonić
    U Pana Mikołaja robiłem moją poprzednią 155 także wiem gdzie podjechać.

    Dzięki
    Gdy nie dajesz rady, a walczysz dalej.... wtedy zaczyna się Kyokushin

  8. #8
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Łukasz K.
    Co otworzyłem samochód , podniosłem maskę czy bagażnik - smród konserwacji rozchodził się po najbliższej okolicy . Czasem nawet lepiej było nie otwierać szyb podczas jazdy żeby mniej woniało ... Dla mnie jest to spory minus , zwłaszcza że wietrzenie nic nie pomagało . Do tego dochodzi jeszcze rozpuszczanie się specjalnego podkładu o konsystencji i kolorze masła który w super upały wypływał spod maski i klapy .
    racja, u mnie tez smierdziało strasznie, ale po dwóch tygodniach od zrobienia konserwacji pojechalem do Chorewacji i tam chyba dzieki temperaturze to wszystko szybciej wyschło, teraz śmierdzi jeszcze trocjhe w bagażniku. przez pierwszy tydzien tez musialem co chwile wycierac zabezpieczenie wylewające sie z maski, klapy, drzwi, ale jesli to ma być cena tego ze alfka nie zobaczy rude przez kilka lat to jestem ZA!

  9. #9
    arczimi
    Gość

    Domyślnie

    Ja u swego znajomka zapłaciłem 300 zł z blacharą.. :mrgreen:
    Było tego trochę -6 łatek. Jeszce powiedział abym wpadł do niego po zimie to umyje mi alfke karcherem i potem siknie ponownie konserwacją

  10. #10
    Korba
    Gość

    Domyślnie

    cześć,

    czy znacie może w Krakowie i okolicach jakieś godne polecenia zakłady zajmujące się konserwacją?

    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. [159] Zabezpieczenie antykorozyjne
    Utworzone przez Mardziandaone w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 15-10-2015, 08:52
  2. Zabezpieczenie podwozia na zimę/antykorozyjne - Warszawa
    Utworzone przez satal w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-11-2013, 10:22
  3. Zabezpieczenie antykorozyjne, podwozia, co i jak
    Utworzone przez wheelerwasp02 w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-12-2012, 00:26
  4. Antykorozyjne zabezpieczenie podwozia - Warszawa
    Utworzone przez Hammer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-07-2011, 21:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory