Strona 15 z 19 PierwszyPierwszy ... 5678910111213141516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 190

Temat: Prośba o oględziny auta w naszym regionie

  1. #141
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój
    Auto
    była AR 146 1.6 TS 99r, jest Lancia Lybra 1.8
    Postów
    328

    Domyślnie

    Koledzy bardzo proszę o oględziny Alfy 33 z Warszawy. Autko jest od kolegi z klubu. Nick punktos. Mogę na was liczyć? Bardzo mi zależy na obiektywnej opinii. Pozdrawiam
    Link http://allegro.pl/alfa-romeo-33-1-4-...430051906.html
    Ostatnio edytowane przez Marek ; 23-08-2016 o 12:27
    Zaraziłem się wirusem alfa

  2. #142
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    gdyby kogoś interesowała
    http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...tml#6c61627fec

    plusy:
    cena
    wyposazenie
    nie słyszalem stuków zawieszenia
    radio/navi pioneer

    minusy:
    skóra na siedzeniach w najlepszym wypadku do renowacji
    drążek zmiany biegów...az się lepił tak wytarty
    z powyzszego wnioskuje, ze przebieg jest baaaaardzo nierealny
    ułamany zaczep zamykania schowka w bagażniku
    auto jezdzi u nich na rezerwie pokazującej już zerowy stan licznika, kiepsko jak na diesla
    silnik wyglądał na podmyty i pocący się (ale to moja spekulacja)
    VIN: zar93900007263332
    w razie jakiś pytań piszcie śmiało

  3. #143
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    AR 159 2.2 JTS
    Postów
    51

    Domyślnie

    Witam,
    może ktoś z forumowiczów mieszka niedaleko Grodziska Mazowieckiego i mógłby rzucić na to autko okiem aukcje na OTOMOTO ID: 6007927369 czarna Alfa Romeo 159 1,8 MPI o numerze VIN: zar93900007236151 nie moge wstawic linku bo mam za mało postów, musze zacząc sie wypowiadac a nie tylko czytać. Oglądałem je dziś i bida z nędzą zarówno lakier jak i środek ale sprzedawca osoba prywatna traktowało je jako auto firmowe w 2 lata przejechał 50 tys. na gazie, wydaje mi się ze przebieg (środek jest mocno zniszczony uszkodzone dwa boczki od strony kierowcy oraz wytarty i porwane siedzisko kierowcy, kierownica nosi ślady wytarć od pierścionków wcześniej użytkowała auto kobieta oraz wiele drobniejszych usterek) jest oryginalny, obecny właściciel użytkuje go trochę ponad dwa lata. W ASO odległy termin który by mi jak i sprzedającemu pasował a poza tym co widziałem to już nie jestem taki napalony. Cena do lekkiej negocjacji która może pokryła by car detalling. Zastanawiające jest dla mnie jak można zniszczyć wszystkie 5 felg które nadają się tylko do polerowania i malowania, oryginalne 17. A i zapomniał bym autko miało malowany i szpachlowany przedni błotnik i drzwi od strony kierowcy, niestety obecny właściciel nic o tym nie wie. Pomimo tych wszystkich wad jestem mimo wszystko nastawiony pozytywnie do tego auta bo ma wyposażenie które w tej wersji silnikowej jest rzadkością a właściwie pierwszy raz widzę tak bogata wersje. P.S. ile waszym zdaniem może być warty ten samochód ?

  4. #144
    Użytkownik Romeo Avatar Black Wolf
    Dołączył
    11 2015
    Mieszka w
    Sochaczew
    Auto
    Była 159 był c5 jest mondeo 2.5 v6
    Postów
    581

    Domyślnie

    Cytat Napisał darko82 Zobacz post
    Witam,
    może ktoś z forumowiczów mieszka niedaleko Grodziska Mazowieckiego i mógłby rzucić na to autko okiem aukcje na OTOMOTO ID: 6007927369 czarna Alfa Romeo 159 1,8 MPI o numerze VIN: zar93900007236151 nie moge wstawic linku bo mam za mało postów, musze zacząc sie wypowiadac a nie tylko czytać. Oglądałem je dziś i bida z nędzą zarówno lakier jak i środek ale sprzedawca osoba prywatna traktowało je jako auto firmowe w 2 lata przejechał 50 tys. na gazie, wydaje mi się ze przebieg (środek jest mocno zniszczony uszkodzone dwa boczki od strony kierowcy oraz wytarty i porwane siedzisko kierowcy, kierownica nosi ślady wytarć od pierścionków wcześniej użytkowała auto kobieta oraz wiele drobniejszych usterek) jest oryginalny, obecny właściciel użytkuje go trochę ponad dwa lata. W ASO odległy termin który by mi jak i sprzedającemu pasował a poza tym co widziałem to już nie jestem taki napalony. Cena do lekkiej negocjacji która może pokryła by car detalling. Zastanawiające jest dla mnie jak można zniszczyć wszystkie 5 felg które nadają się tylko do polerowania i malowania, oryginalne 17. A i zapomniał bym autko miało malowany i szpachlowany przedni błotnik i drzwi od strony kierowcy, niestety obecny właściciel nic o tym nie wie. Pomimo tych wszystkich wad jestem mimo wszystko nastawiony pozytywnie do tego auta bo ma wyposażenie które w tej wersji silnikowej jest rzadkością a właściwie pierwszy raz widzę tak bogata wersje. P.S. ile waszym zdaniem może być warty ten samochód ?
    Handlarz więc się strzeż, wolał bym bez gazu kupić ewentualnie go założyć



    Alfa w garażu cieszy niczym da Vinci na ścianie salonu

  5. #145
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    AR 159 SW TI 150 KM
    Postów
    53

    Domyślnie

    Czy jest jakiś Forumowicz z Siedlec lub okolicy, który znalazłby chwilę i rzucił okiem na AR 159 SW z otomoto.pl ID: 6008422139? Mam wątpliwości co do prawdziwego przebiegu i książki serwisowej oraz spasowania klapy tylnej. Zatem przed osobistą wizją proszę o pomoc we wstępnej diagnozie.

  6. #146
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bartekgit
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    146 1.9 JTD 1999
    Postów
    36

    Domyślnie

    Hej. Czy jest ktoś w stanie obejrzeć wstępnie tą 156 (Nadarzyn)? http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...tml#5ca33635bb
    Jakby co to proszę o PW.
    [MENTION=36019]edi[/MENTION]t
    Stety lub niestety ale już sprzedana.
    Ostatnio edytowane przez bartekgit ; 04-11-2016 o 18:08

  7. #147
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    AR 159 SW TI 150 KM
    Postów
    53

    Domyślnie

    Czy na forum jest może ktoś z Radomia lub okolic i mógłby w wolnej chwili obejrzeć dwie 159 SW w Radomiu i pobliskim Zwoleniu? Numer aukcji Allegro to 6614812519 i 6618368912. Z góry dziękuję za pomoc.

  8. #148
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar SUZUKIGSX
    Dołączył
    11 2015
    Mieszka w
    Zabrze
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 1.8, Jest Alfa 166 3.0 v6, Alfa 166 3.2 v6
    Postów
    13

    Domyślnie

    Witam
    z góry przepraszam, że piszę nie w sprawie samochodu ale nie chciałem zakładać nowego tematu.
    Poszukuje forumowicza który mieszka w Grójcu lub niedaleko Grójca, który mógłby obejrzeć dla mnie te części https://www.olx.pl/oferta/alfa-romeo...5-IDi1KM3.html, chodzi mi o sprawdzenie w jakim stanie jest maska, błotniki i przedni zderzak, jeżeli znalazł by się chętny, żeby zobaczyć te części byłbym mu ogromnie wdzięczny.

  9. #149
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    GT
    Postów
    1

    Domyślnie Alfa Romeo GT - Płock - prosba

    Witam wszystkich,

    Czy ktos moglby sprawdzic stan zewnetrzny tej Alfy - Płock - jezeli tak to podam od razu gdzie autko obecnie stoi chociaz po zdjeciach to widac

    jestem nowy wiec nie moge dodac linka ale z checia wysle go na maila.

    Jade jutro z Koszalina obejrzeć to auto ale jezeli stan z zewnatrz jest nieciekawy to wolalbym uniknac podrozy ;( Z checia skorzystalbym rowniez z pomocy znawcy Alf przy ogledzinach auta po godz 17:00 - chonoruje połóweczką % - chyba ze ktos moze polecic dobry warsztat ktory bedzie otwarty po tej godzinie


    Jest to pierwsza moja alfa iz nadszedl dzien gdzie mam juz dosc aut "dla ludu" a wole cos dla mnie

  10. #150
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar szczupi
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Warszawa / Nowa Dęba
    Auto
    Alfa Romeo GT, Volkswagen Passat 32B
    Postów
    30

    Domyślnie

    Panowie a ktos z Radomia mógłby oglądnąć to auto? Byłbym mega mega zobowiazany

    Oczywiście handlarz i ogłoszenie pięknie napisane, a jak jest w rzeczywistości sami wiemy....

    allegro.pl/alfa-romeo-gt-bertone-1-9-jtd-150km-szwajcar-bose-i6716791796.html

Podobne wątki

  1. Prośba o oględziny auta.
    Utworzone przez Szułff w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-11-2015, 07:30
  2. Prośba o oględziny auta
    Utworzone przez mario595 w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-03-2015, 12:54
  3. domy jednorodzinne na sprzedaż w naszym regionie
    Utworzone przez coachu w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-11-2014, 21:50
  4. Prośba o oględziny auta GT w Lublinie
    Utworzone przez Carlos71 w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-11-2014, 07:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory