Zobacz wyniki ankiety: W jakich godzinach pasują Wam Czwartkowe spoty ?

Głosujących
104. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 18:00

    8 7.69%
  • 19:00

    35 33.65%
  • 20:00

    61 58.65%
Strona 295 z 297 PierwszyPierwszy ... 195245285286287288289290291292293294295296297 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,941 do 2,950 z 2966

Temat: Warszawskie spoty CZWARTKOWE

  1. #2941
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar khazar
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm 8V
    Postów
    691

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zmianowy Zobacz post
    Człowieku, rób sobie co chcesz, możesz całemu światu opowiadać jaki WAH jest zły. Tylko to nie ja, jeżdżąc Alfą na ramkach WAH opowiadałem ,że na spotach Mazowsza wmawiali Ci że z takimi ramkami to możesz stracić szybę, co potem okazało się kłamstwem.
    Jedyne co można stracić jeżdżąc z takimi ramkami, to co najwyżej godność :-)

  2. #2942
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

    Domyślnie

    Cytat Napisał khazar Zobacz post
    Jedyne co można stracić jeżdżąc z takimi ramkami, to co najwyżej godność :-)
    Gorzej to już być tylko chorągiewką
    "A zatem posiadanie tego samochodu jest jak życie z przepiękną, lecz przy tym zdrowo kopniętą dziewczyną. Bardzo dobrze wiecie, dlaczego się zaangażowaliście. I w tym samym stopniu jesteście świadomi, że wasz związek po prostu nie ma żadnych szans."
    J.Clarkson



    Warszawscy Alfaholicy - Facebook Group
    Brera Team Poland - Facebook Group

  3. #2943
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Carlos217
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Wołomin
    Auto
    159 2.2
    Postów
    76

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zmianowy Zobacz post
    Gorzej to już być tylko chorągiewką
    Uderz w stół, a nożyce się odezwą


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #2944
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

    Domyślnie

    Cytat Napisał Carlos217 Zobacz post
    Uderz w stół, a nożyce się odezwą


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Jeszcze coś mądrego napiszesz ?
    "A zatem posiadanie tego samochodu jest jak życie z przepiękną, lecz przy tym zdrowo kopniętą dziewczyną. Bardzo dobrze wiecie, dlaczego się zaangażowaliście. I w tym samym stopniu jesteście świadomi, że wasz związek po prostu nie ma żadnych szans."
    J.Clarkson



    Warszawscy Alfaholicy - Facebook Group
    Brera Team Poland - Facebook Group

  5. #2945
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar khazar
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm 8V
    Postów
    691

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zmianowy Zobacz post
    Gorzej to już być tylko chorągiewką
    Wybacz, ale gdy się zorientowałem, że jesteście po prostu pajacami, nie mogłem w tym uczestniczyć Nie jestem kibolem wyklętym, w wah zamkniętym, żeby ślepo iść za przywódcą, gdy odwalacie manianę. Do tej pory mi wstyd, że kiedyś stałem po Waszej stronie. A w drugą stronę były jakieś „transfery”? Masz już jakąś Alfę, czy po prostu nadal obrabiasz dupy kolegom i koleżankom, którzy nimi jeżdżą?

  6. #2946
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

    Domyślnie

    Cytat Napisał khazar Zobacz post
    Wybacz, ale gdy się zorientowałem, że jesteście po prostu pajacami, nie mogłem w tym uczestniczyć Nie jestem kibolem wyklętym, w wah zamkniętym, żeby ślepo iść za przywódcą, gdy odwalacie manianę. Do tej pory mi wstyd, że kiedyś stałem po Waszej stronie. A w drugą stronę były jakieś „transfery”? Masz już jakąś Alfę, czy po prostu nadal obrabiasz dupy kolegom i koleżankom, którzy nimi jeżdżą?
    A ja wiem że było drugie dno Twojej zmiany zdania a nie rzekome przejrzenie na oczy a co do reszty "uszczypliwości" z Twojej strony to nawet nie będę komentować bo są po prostu śmieszne te fanatyzmy, pajacowanie i tak dalej.
    "A zatem posiadanie tego samochodu jest jak życie z przepiękną, lecz przy tym zdrowo kopniętą dziewczyną. Bardzo dobrze wiecie, dlaczego się zaangażowaliście. I w tym samym stopniu jesteście świadomi, że wasz związek po prostu nie ma żadnych szans."
    J.Clarkson



    Warszawscy Alfaholicy - Facebook Group
    Brera Team Poland - Facebook Group

  7. #2947
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar khazar
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm 8V
    Postów
    691

    Domyślnie

    Nie ma żadnego drugiego dna, po prostu nie podobała mi się na wiadomym spocie Twoja oraz Bartka agresja wobec pewnych osób, które akurat ceniłem, ale nie zawsze się z nimi zgadzałem, a w sumie to rzadko. Tylko tyle. Co do drugiego dna, o którym również słyszałem, to jest to bzdura i moglbym wyciągnąć odpowiednie rozmowy na Messengerze, więc radzę skonczyc ten wątek.

    Poza tym Michał, dobrze wiesz, ze kompletnie nie panowaliscie wtedy nad sobą i nie macie na to żadnego tłumaczenia. A co do mojej osoby nie możesz nic powiedziec, bo chciałem załagodzić Wasz spór, ale w pewnym momencie już się nie dało i niestety dalej nie mogłem stanąć po Waszej stronie. Poza tym o czym my tu rozmawiamy, to było dawno, nie przyjezdzam do Was i tyle. Z drugiej strony wiem, ze nie odpusciliscie i robiliście złośliwości dalej, wiec daj sobie siana z tym, ze ja się teraz śmieje z Ciebie.

  8. #2948
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

    Domyślnie

    Cytat Napisał khazar Zobacz post
    Poza tym o czym my tu rozmawiamy, to było dawno, nie przyjezdzam do Was i tyle. Z drugiej strony wiem, ze nie odpusciliscie i robiliście złośliwości dalej, wiec daj sobie siana z tym, ze ja się teraz śmieje z Ciebie.
    Tak, a ja właśnie widzę ciągle tylko pisanie jaki to WAH jest zły, fanatyczny, sekciarski i Bóg wie jeszcze jaki. Powstały inne grupy, które jedyny powodem spotów było obgadywanie jak na Tym WAH'u panuje zamordyzm itp. itd, Alfa Romeo schodziła na drugi etap. I znowu, gdy ktoś pojawiał się "pokrzywdzony" przez WAH od razu frekwencja rosła, no bo nie ma nic łączącego jak wspólny wróg. Dlatego ogromnie się cieszę jak jest teraz na WAH i proponuje by każdy chodził swoją drogą.
    "A zatem posiadanie tego samochodu jest jak życie z przepiękną, lecz przy tym zdrowo kopniętą dziewczyną. Bardzo dobrze wiecie, dlaczego się zaangażowaliście. I w tym samym stopniu jesteście świadomi, że wasz związek po prostu nie ma żadnych szans."
    J.Clarkson



    Warszawscy Alfaholicy - Facebook Group
    Brera Team Poland - Facebook Group

  9. #2949
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Carlos217
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Wołomin
    Auto
    159 2.2
    Postów
    76

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zmianowy Zobacz post
    Tak, a ja właśnie widzę ciągle tylko pisanie jaki to WAH jest zły, fanatyczny, sekciarski i Bóg wie jeszcze jaki. Powstały inne grupy, które jedyny powodem spotów było obgadywanie jak na Tym WAH'u panuje zamordyzm itp. itd, Alfa Romeo schodziła na drugi etap. I znowu, gdy ktoś pojawiał się "pokrzywdzony" przez WAH od razu frekwencja rosła, no bo nie ma nic łączącego jak wspólny wróg. Dlatego ogromnie się cieszę jak jest teraz na WAH i proponuje by każdy chodził swoją drogą.
    Sami do tego doprowadziliście, nawet pokuszę się o stwierdzenie, że taki był Wasz zamiar. Nie pochlebiaj sobie tak bardzo, myślisz, że nie ma innych tematów tylko wah. Jest wiele lokalnych grup, lecz z tego co widzę to w wahu są tylko takie problemy.
    Po raz pierwszy muszę się z Tobą zgodzić to co powinno łączyć wszystkich członków to zamiłowanie do Alfa Romeo.... lecz wyszło inaczej.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #2950
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar khazar
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm 8V
    Postów
    691

    Domyślnie

    Ale to Ty Michał nie masz Alfy a w tych innych grupach w których nie chodzi o Alfy Romeo, ludzie właśnie nimi przyjeżdzają, a nawet niektórzy maja wiecej niż jedną Daj sobie już na luz, nie musisz mi odpisywać, dużo teorii spiskowych tu widzę, a prawda jest prostsza i nie zawsze taka jak ją widzisz. Gdybys uparcie nie chciał pokazac kto tu rządzi i za wszelką cenę pokazywac swoich racji to wszyscy by się dogadali i podziału żadnego by nie było.

Podobne wątki

  1. spoty
    Utworzone przez pkjack w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 11:05
  2. Spoty czwartkowe KEN Center
    Utworzone przez Jola w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 2267
    Ostatni post / autor: 10-04-2013, 07:30
  3. [GTV Spider] SPOTY Gtv W KRAKOWIE
    Utworzone przez CRIS w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 11-02-2013, 22:32
  4. [Zapowiedź] Spoty Kraków
    Utworzone przez dyma3 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-09-2012, 01:08
  5. Czwartkowe Spot'y - Katowice 3 Stawy
    Utworzone przez Venomek w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-05-2010, 09:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory