Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 50

Temat: ASO Twardowski już nie ASO

  1. #31
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar AlfRomeo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
    Postów
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał szymku Zobacz post
    Po przerwie odstawiłem ostatnio do TT swoją 159 i jest sporo taniej niż było. Pełny przegląd, wymiana wahacza przedniego prawego dolnego, podnośnika szyby, jednej żarówki, serwis klimatyzacji, zbieżność plus kilka pierdół wyszła - robocizna i części (olej mój) 1700 brutto. Za dawnych czasów byłoby pewnie 1500 za sam przegląd.

    Dla mnie najlepszy serwis Alfiny także przy takich cenach będę tam odstawiał tylko tam. Poprzednio jak był chudy miesiąc to dawałem alfę na serwis do rożnych magików z różnym skutkiem. Teraz nie widzę już takiej potrzeby.

    Pan z recepcji z tego co pamiętam zajmował się wcześniej serwisem, także nie wiem czy taki całkiem nowy.
    No i takie ceny to ja rozumiem:-) Ciekawe ile sobie życzą za wymianę rozrządu, bo się do tego przymierzam..W innych warsztatach ceny w okolicach 850-900 za całość...

  2. #32
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    to gdzie się teraz jeździ do ASO na Mazowszu? za moich czasów był TT długo nic z autoryzowanych

  3. #33
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    I jest update w wątku - taki news z FB dziś:

    Drodzy Alfisti, Klienci, Współpracownicy i Przyjaciele
    chcemy Wam wszystkim bardzo podziękować za zaufanie jakim nas przez ostatnie lata obdarzyliście, za wszelkie uwagi i komentarze, również te krytyczne. To również dzięki Wam naprawianie tych samochodów, które z pewnością mają własną duszę, ale i charakter było dla nas przyjemnością. Pasją, dzięki której codziennie wstawaliśmy do pracy z pozytywnym nastawieniem. Jednak po tych sześciu intensywnych i inspirujących wspólnie spędzonych latach przyszedł wreszcie czas na zmiany. W związku z tym z końcem grudnia postanowiliśmy zakończyć działalność. Jeszcze raz dziękujemy Wam serdecznie za to, że byliście z nami.
    Czyli jednak okazało się, że wolny rynek zadziałał i nie ma w Warszawie zapotrzebowania na miejsce z rozbójniczymi cenami, średnią jakością i brakiem autoryzacji.

  4. #34
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2012
    Auto
    było 159 SW 08, 2.4 Jtdm, jest Giulietta 1.4 MA 170 km
    Postów
    79

    Domyślnie

    Ja do jakości nie miałem nigdy najmniejszych zastrzeżeń.

  5. #35
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Cytat Napisał szymku Zobacz post
    Ja do jakości nie miałem nigdy najmniejszych zastrzeżeń.
    Good for you.

  6. #36
    Użytkownik Ogier Avatar Snu
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    W-wa
    Auto
    Jest Giullietta 1.4 MA Była 147 1.6 TS
    Postów
    175

    Domyślnie

    Widać jednak "autoryzacja" w przypadku tak wąskiej specjalizacji to słowo klucz

  7. #37
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar khazar
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm 8V
    Postów
    691

    Domyślnie

    Z tego co wiem, kolorowo to tam tak nie było, a ceny były zabójcze. Nie da się naprawiać samochodów wartych 10-40k (bo to znaczny odsetek jeżdżących Alf Romeo) w cenach jak w ASO niemieckich marek premium, gdzie ceny samochodów przekraczają często grubo 100k.

    Z drugiej strony wydaje mi się, że może być to chwilowa przerwa na jakieś zmiany, może niedługo wejdzie autoryzacja i powrócą do formuły ASO.

  8. #38
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2016
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9
    Postów
    8

    Domyślnie

    To mogę jechać tam na naprawę?

  9. #39
    Użytkownik Znawca Avatar kowal78
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    100lica
    Auto
    AR 159 Q-tronic 2009
    Postów
    1,329

    Domyślnie

    Przeczytaj post #33.

  10. #40
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar janek
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    było: 147, Giulietta jest: Giulia '17 i Spider '85
    Postów
    474

    Domyślnie

    Cytat Napisał supabache Zobacz post
    Zwróćcie uwagę, że skoro nie są już ASO, nie dotyczą ich pewne "obowiązki" ASO, które generują u klienta tylko tornado w portfelu. Mam na myśli wymianę elementów tylko na nowe, brak możliwości proponowania zamienników czy regeneracji części. Także, jak dla mnie zmiana tylko na +
    Nie zawsze powodują tornado w portfelu w ASO. 147 i Giuliette serwisowałem nawet po gwarancji w Carserwisie. Zawsze dostawałem dobry rabat i gwarację na usługę. Nigdy nie było z niczym problemu i wychodziło 10-20% więcej niż kolegom serwisującym u lokalnych magików.

    ASO to nie tylko oryginalne części to przede wszystkim brak problemów - nie martwisz się niczym. Jak moja dziewczyna miała parkingówkę, a nie było mnie w Warszawie nasz doradca z ASO załatwił za nią wszystko - lawetę, termin na serwis, ubezpieczyciela i auto zastępcze. Także jak ktoś się nie zna na aucie ASO może być naturalnym wyborem.

Podobne wątki

  1. ASO Twardowski - prośba
    Utworzone przez hoyraq w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-11-2014, 23:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory