Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Temat: ASO Twardowski już nie ASO

  1. #41
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDm 16V
    Postów
    12

    Domyślnie

    Witajcie ponownie!
    Przypominany, że już jutro, R & Z Alfa Serwis rozpoczyna swoją działalność! Głodni nowych wyzwań, z niecierpliwością czekamy na Wasze auta!
    Zapraszamy Was do naszej nowej lokalizacji przy ul. Goździków 16, Warszawa oraz do kontaktu telefonicznego pod numerem: 511 222 552.
    Informujemy również, że R & Z Alfa Serwis przejęła profil po T&T Twardowski, przez co stała się jej nowym administratorem. Strona jest w trakcie aktualizacji. Postaramy się, żeby w jak najkrótszym czasie zostały zamieszczone na niej wszystkie niezbędne informacje.
    Za wszelkie problemy z tym związane, z góry przepraszamy.
    Czekamy na Was!!!
    To ze strony facebookowej. Był już ktoś u nich?

  2. #42
    Użytkownik Ogier Avatar Fisz
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Dęblin/Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    151

    Domyślnie

    Również jestem ciekaw, przede wszystkim jakie teraz są ceny.

  3. #43
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    No i co, ktoś testował panów-goździków?

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

  4. #44
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mklimko
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Volvo XC60; była Alfa 159 SW
    Postów
    513

    Domyślnie

    Ja właśnie swoje żelazo u nich pozostawiłem do działania. Co prawda robię to przez ciągłość bo byłem stałym klientem u Twardowskiego ale mam nadzieję, że będą co najmniej tak samo dobrzy albo i nawet lepsi. Pzdr.

  5. #45
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    [MENTION=16524]mklimko[/MENTION] dzięki za info Wiesz może, czy pracują w soboty, nie potrafię się dodzwonić.

  6. #46
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mklimko
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Volvo XC60; była Alfa 159 SW
    Postów
    513

    Domyślnie

    Tak na 100% to nie wiem. Przez telefon mówili, że w sobotę przychodzą i robią ale nie wiem czy jest to w ramach 6-cio dniowego tygodnia pracy czy po prostu przychodzą i robią robotę ale warsztat jest generalnie zamknięty. mam nadziej, że odbiorę swojego "trupa" w tygodniu to się spytam. Pzdr.

  7. #47
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Garwanko
    Dołączył
    03 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Było: 3.0V6/2.5V6/2.4R5 | Jest: 2.4R5/2.0TS
    Postów
    312

    Domyślnie

    Daj cynk koniecznie jak było, wybieram się do nich

  8. #48
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mklimko
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Volvo XC60; była Alfa 159 SW
    Postów
    513

    Domyślnie

    Odebrałem żelazo. Co do obsługi i jakości na razie zastrzeżeń nie mam choć przy okazji wymiany przewodu hydraulicznego wymienili płyn na zielony więc nie wiem czy nie zacznie coś ciec...ale to się zobaczy. Co do cen. Miałem sporo do zrobienia bo wymiana hamulców przód (klocki i tarcze dostarczyłem), wymiana płynów (olej miałem), wymiana przewodów elastycznych hamulcowych przód, wymiana wszystkich filtrów (też przytargałem swoje), wymiana jak się okazało cieknącego przewodu od wspomagania+płyn, wymiana sprężyn z tyłu (prawa walnięta), wymiana górnego przedniego wahacza po stronie prawej (początki luzu), ustawienie geometrii, różne drobne czynności obsługowe m.in. smarowanie regulacji ksenonu lewego bo się zapiekła, podłączenie do komputra, pełny serwis klimatyzacji i jakaś drobnica. Zostało jeszcze parę rzeczy, które znaleźli, a na które nie było troszkę już czasu. Generalnie tak jak trzepali tak dalej trzepią samochód w całości i znajdują niemal wszystkie pierdoły i nie pierdoły.Z jedną rzeczą na razie nie poradzili sobie a mianowicie wibracjami na pedale hamulca. Są mniejsze ale są. Możliwe że przenoszą się drgania z silnika bo poduszki już zaczynają powoli się poddawać. Całościowo myślę, że jest ok. Jedyną wadą ale to nie tylko ich, jest to ze nabierają sporo zleceń i nie zawsze czasowo jest to korzystne dla klienta. Pzdr.

  9. #49
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Dzięki za wyczerpujący opis. Jak z pracą w soboty?

  10. #50
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar improwizowawszy
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    GT 1,9 JTD Distinctive 2007
    Postów
    7

    Domyślnie

    Pozwolę sobie odświeżyć temat, być może kogoś z Warszawy zainteresuje to jak wygląda obecnie serwis.

    Otóż miesiąc temu stałem się posiadaczem pierwszej w życiu Alfy, zatem żółtodziób jestem jeśli chodzi o tę markę, ale nie jeśli chodzi o samochody ogólnie, bo też różnymi furami się już w życiu otaczałem i nie w jednym serwisie stołowałem. Wstawiłem więc tydzień temu swojego GTka, który wymagał solidnego dopieszczenia do R&Z Alfa Serwis (ex Twardowski), głównie dlatego, że mam ich pod samym domem, dwa, są/byli polecani tu i ówdzie jako znawcy tematu i marki. Zaufałem.

    Od raz zaznaczam, że nie mam żadnego punktu odniesienia i nie wiem jak to drzewiej wyglądało, poza rzecz jasna tym co sami tu wypisywaliście w minionych latach. Opiszę tylko jak to wygląda obecnie z punktu widzenia alfiastego świeżaka. A wygląda to... co najmniej dobrze.

    Furę wstawiłem w ubiegłą sobotę, zadzwoniłem wpierw w piątek z pytaniem, czy jest to możliwe, bo formalnie nie pracują w weekendy, a w tygodniu ja tyram w tych samych godzinach co oni, więc aby się stawić, muszę kombinować z robotą. Tak się szczęśliwie złożyło, że ze względu na zaległy temat wyjątkowo w tą sobotę planowali pracować do południa, więc serdecznie zaprosili. Skorzystałem.

    Plan był prosty. Poprosiłem o kompletne i jak najbardziej drobiazgowe prześwietlenie auta, bowiem chciałem zweryfikować swoją obecną, acz nieco szczątkową wiedzę na temat świeżo zkaupionego auta. Chciałem też zweryfikować to co sam już wiedziałem, oraz dowiedzieć się byc moze więcej. Lubię wiedzieć, czym jeżdzę. Z resztą to chyba oczywiste. We wtorek rano był już telefon z serwisu z listą obejmującą aż 30 punktów wykrytych większych, bądź mniejszych usterek, począwszy od absolutnych pierdół typu zmatowienie znaczka na masce, kończąc na tych poważniejszych, typu amortyzatory, łożyska, czy wycieki oleju. Było tego więcej niż zakłądałem, ale też spodziewałem się, że poprzedni właściciel tak trochę oszczędzał na czym mógł i odkładał wszystko na później, byłem na to przygotowany i miałem zarezerwowane środki na niezbędne naprawy. Wysłali mi cąłą listę na maila z podziałem na ważne tematy i te ważne mniej, które mogą jeszcze poczekać, oraz z podaniem cen jednostkowych. Jako, że po zsumowaniu wszystkiego uzbierała się sumka przewyższająca mój zakładany budżet o prawie 2 tys. zł. poprosiłem o skupienie się na tematach najważniejszych i podałem górny zakres finansowy. Resztę mieliśmy zrobić później.

    Minęły kolejne trzy dni i dostaję telefon z serwisu, że zrobili praktycznie wszystko z tej listy, a nawet więcej niż to na co się umawialiśmy, ale żeby się nie martwić, bo zmieścili się z zakłożonym przeze mnie budżecie. Dostałem spory rabat (około 1,5 tys. właśnie), na który po cichu liczyłem, ale nie aż w takiej kwocie. Na miejscu przy odbiorze auta wszystko na spokojnie wytłumaczyli na czym polegał serwis, co zostało wymienione i na co, oraz dlaczego, obejrzałem wymienione części i generalnie sposób kontaktowania się z klientem bardzo przypadł mi do gustu. Po prostu czuć było, ze traktują mnie poważnie, tak jak chyba wszystkie Alfy, których u nich stoi sporo, nawet za darmo wymienili mi oba znaczki Alfy i kilka innych pierdół o których pierwotnie nie było mowy, także wyregulowali i nasmarowali drzwi, umyli auto etc. Powiem szczerze, że z czymś takim spotkałem się dopiero po raz drugi w swojej przeszło 20-letniej karierze motoryzacyjnej. Miło.

    Nie umiem na teraz stwierdzić, czy to co zwykonali zostało zrobiono rzetelnie, wyjdzie w praniu, ale pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne, czuć inną jazdę autem, głównie pod kątem zawieszenia, które było najbardziej zapuszczone. Być może podobną usługę wykonaliby gdzieś indziej nieco taniej, acz po szybkim podliczeniu kosztów częsci i robocizny jakoś trudno mi to sobie wyobrazić, niemniej jest to możliwe. Oczywiście polecam i bynajmniej nie mam w tym żadnego interesu, żeby ich aż tak wychwalać. Ani to rodzina, ani przyjaciele, ale jako, że bardzo podobało mi się to jak mnie oraz moje auto potraktowali, to stwierdziłem, że zwyczajnie zasłużyli na tak pozytywną recenzję tu na forum. Tyle.
    Ostatnio edytowane przez improwizowawszy ; 10-08-2018 o 16:09

Podobne wątki

  1. ASO Twardowski - prośba
    Utworzone przez hoyraq w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-11-2014, 23:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory