Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 59

Temat: Co się dzieje z Warszawskimi na FB?

  1. #11
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Cytat Napisał koskar Zobacz post
    W sumie nie całkiem nowi, połowa którą poznałem ponad 3 lata temu byli już tam trochę, ale jeszcze nie pod szyldem WA.
    Tyle dobrze że teraz już poszli po rozum do głowy
    Dla mnie nowi to tacy którzy są w grupie mniej niż 5 lat, Kazda grupa zamknieta rozpadnie się prędzej czy później

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

  2. #12
    Użytkownik Romeo Avatar dejon
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Warszawa/Bielsk Podlaski
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2,4JTD...wkoncu jest 159 SW 1,9JTD 16V 150KM
    Postów
    1,102

    Domyślnie

    Andrew...tez nie możesz w taki sposób oceniacz. ..ja na forum może nie długo tylko od 2009 tylko ze hasło gdzieś poszło w kosmos i dopiero odzyskalem 2014 ; ale nie znaczy ze to tylko przygoda z forum. ...ja nigdy nie zaliczam się do grupy zakmietej po tylu latach fajnie było się spotykać robić super filmiki spotkania w City 24a potem Dysco Exp..... ktovbyl to wie ze fajnie było . ...hmm o co teraz kręcić nieporozumienia ....kredziel mój Carabineri lepiej odezwij się na prv i powiedz co tam się dzieje. ..lub tel chyba znasz....692369684

    Napisane na Commodore C64..

  3. #13
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Cytat Napisał dejon Zobacz post
    Andrew...tez nie możesz w taki sposób oceniacz. ..ja na forum może nie długo tylko od 2009 tylko ze hasło gdzieś poszło w kosmos i dopiero odzyskalem 2014 ; ale nie znaczy ze to tylko przygoda z forum. ...ja nigdy nie zaliczam się do grupy zakmietej po tylu latach fajnie było się spotykać robić super filmiki spotkania w City 24a potem Dysco Exp..... ktovbyl to wie ze fajnie było
    Ja nie oceniam nowy, stary który lepszy. Ja tylko mówiłem że te WA idzie w złą stronę ale nie krytykowałem patrzyłem z boku co dalej będzie i co zaczyna się robić????........
    Zresztą to nie jedyna grupa która idzie złą drogą według mnie

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

  4. #14
    Użytkownik Romeo Avatar dejon
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Warszawa/Bielsk Podlaski
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2,4JTD...wkoncu jest 159 SW 1,9JTD 16V 150KM
    Postów
    1,102

    Domyślnie

    Andrew wiem ....tez śledzę. ..cóż. ..właśnie patrzymy co i jak dalej. ...nie chciałem w jakiś sposób cie obrazic ....bo wiem jaki masz wlad w te forumm.

    Napisane na Commodore C64..

  5. #15
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

    Domyślnie

    Niestety, ludzką naturą jest popełniać błędy. Czasami chce się dobrze a wychodzi zupełnie odwrotnie. Jak zawsze wina leży po obu stronach jak miało to miejsce wewnątrz WAH.
    "A zatem posiadanie tego samochodu jest jak życie z przepiękną, lecz przy tym zdrowo kopniętą dziewczyną. Bardzo dobrze wiecie, dlaczego się zaangażowaliście. I w tym samym stopniu jesteście świadomi, że wasz związek po prostu nie ma żadnych szans."
    J.Clarkson



    Warszawscy Alfaholicy - Facebook Group
    Brera Team Poland - Facebook Group

  6. #16
    Użytkownik Romeo Avatar dejon
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Warszawa/Bielsk Podlaski
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2,4JTD...wkoncu jest 159 SW 1,9JTD 16V 150KM
    Postów
    1,102

    Domyślnie

    Fakt Michalku Zmianowy zapomniałem tu zdrajco RS mam nadzieje ze dasz smiga

    Napisane na Commodore C64..

  7. #17
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar krzysioPL
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Siedlce/Wawa
    Auto
    AR 146
    Postów
    23

    Domyślnie

    Mimo, że osobiście nie jestem w to całe zamieszanie zaangażowany to jednak napisałem co o tym wszystkim sądzę na obu grupach, podzielę się tym i tutaj a to dlatego, że wypisałem się z obydwóch grup.
    Ktoś się zapyta po co pisałem tam i po co piszę tutaj? Ponieważ czasem nie można nad czymś przejść obojętnie. Tym bardziej, że Alfaholicy to wspaniała grupa ludzi. Lecz gdzieś coś poszło widocznie nie tak.

    "Na wstępie sorki, że tak sam sobie pozwoliłem się rozpisać

    Nie będę mocno wnikał w obecną sytuację. I pisać nawet nie miałem zamiaru po prostu chciałem się "wypisać z grupy", lecz wrzucę tutaj swoje 2gr. na sam koniec.
    To co się dzieje wywołuje u mnie złość, a zarazem śmiech. Nie byłem super aktywnym członkiem grupy. Na FB zaglądam niezbyt często, więc i pisać nie było kiedy, a na spoty swego czasu przyjeżdżałem prawie co tydzień. Po czym z wielu powodów ukróciło się to. W tej chwili wypisuję się zarówno z gr. Warszawskiej jak i Mazowieckiej. Nie chcę brać udziału w tym co się tutaj dzieje. Zostaje mi forum.

    Wrócę na chwilę do spotów. Mógłbym mówić o grupkach na spotach które czuły się lepsze od innych, o obgadywaniach ludzi którzy wyjeżdżali wcześniej ze spotów itp. Po części dlatego przestałem przyjeżdżać. Spodziewałem się tam czegoś innego. Należałem dawno temu do innego klubu, nie mówię lepszy czy gorszy, ale atmosfera tam na pewno była przyjemniejsza.
    Chcieliście zrobić "elitarną" grupę to powiem Wam coś, że udało się Wam zrobić coś innego, spi... popsuliście wszystko. Podzieliliście ludzi. Możecie być z siebie dumni.
    Dziwicie się czemu ludzie nie wracają na spoty? Warto czasem spojrzeć na siebie. Jeżeli wystarcza Wam "kółko wzajemnej adoracji", no cóż, już je macie, więc faktycznie zróbcie czystki itp, tylko nie miejcie pretensji do ludzi, że chcą czegoś innego i że otwierają inną grupę. Powiem wam coś jeszcze, wcale nie muszą Was o tym informować ani prosić o pozwolenie. Nawet gdybym chciał teraz jeszcze jedną grupę otworzyć to nikomu nic do tego, a ja nie muszę Wam o tym mówić, wystarczy, że zebrałyby się osoby które tego chcą.

    Podobno dziwicie się Kubie czemu wczoraj przyjechał i zaraz pojechał?? (Takie odniosłem wrażenie czytając FB.)
    Na pewno się dziwicie? Niech każdy z Was nad tym zastanowi się we własnym sumieniu. Myślę, że zdziwienie przejdzie.

    Alfaholicy.... to kiedyś brzmiało dumnie. Z samochodów inni się naśmiewali, że się psują, że potrzebna laweta, ale nigdy nikt nie powiedział złego słowa na temat grup zapaleńców, miłośników tej Włoskiej marki, a teraz? Zobaczcie co się dzieje... co sami robicie. Co by się teraz nie zadziało mit legł w gruzach, i nawet jeżeli się go poskleja to zostają rysy i to nie będzie już to samo.

    Post ten zamieszczę też w gr. Mazowieckiej i na Forum.
    Wypisuję się z obu grup. Więc jeżeli ktoś ma mi coś do powiedzenia to może to zrobić na PW, a także na forum. Bo tutaj tego nie przeczytam

    Pozdrawiam, a także życzę wszystkim szerokości i do zobaczenia na drodze."

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar khazar
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm 8V
    Postów
    691

    Domyślnie

    Ale co chodzi?

    - O nic.
    - Domyśl się sam.
    - Nieważne.
    - Nie wiesz?

    Zachowujecie się jak małe dziewczynki. Dobrze czasem by było powiedzieć co komu nie pasuje, wtedy reszta mogłaby zareagować. A poniżej wkleję Ci co odpisałem na FB pod Twoim postem, bo skoro zrezygnowałeś z grupy, nie poczuwałem się żeby pisać PW.

    "Mnie też ta sytuacja i wkurza i śmieszy. Były popełnione błędy, było posypanie głów popiołem, był czas na dyskusję co dalej... Każdy mógł się wypowiedzieć. Czego jeszcze więcej trzeba? Nigdy nie odczułem, żeby ktoś wywyższał się względem innych, a to że powstają grupki osób, które znają się bardziej to chyba normalna sprawa. Jestem na spotach od półtora roku, i nie było sytuacji, żeby ktoś mnie wyśmiał jeżeli o coś pytałem, czy ktoś był złośliwy. Nie każdy musi każdego lubić, ale nie odmawiajmy sobie szacunku nawzajem."

    PS Ciekawe czy ja ze swoim dieslem 120 KM też jestem w grupie wywyższających się.

  9. #19
    Użytkownik Znawca Avatar krawat
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 155v6; AR Stelvio Q
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    Osobiście pamietam od 8 lat wszystkie grupy gdyż każda z nich odwiedziłem - stad krótka opinia i porada.

    Mi się kojarzy sytuacja która była kilka lat temu. Miejscem spotka była arkadia albo cargo. W pewnym momencie powstała grupa która zaczęła spotykać się w innym miejscu, potem powstały grupy/fora lokalne. Forum AH trochę inaczej zareagowało na te zmiany (chyba jednak lepiej).

    Porządek jest/był ustalony ktoś się wyłamał (słusznie lub niesłusznie). To samo stało się teraz. Zwykle tak jest ze coś trwające w niezmiennej formie jakiś czas się przejada. Proponuje ochłonąć.
    Członkowie spróbujcie Wszelkiego rodzaju organizatorom/moderatorom okazać odrobine wyrozumiałości i ich wspomożcie - oni poświęcają swoj czas na to żebyśmy my mogli się wspólnie komunikować/zbierać.
    Organizatorzy - pamiętajcie ze każdy członek chociażby ze względu na zainteresowanie marka jest ważny nawet jeśli odwiedza spoty raz w roku lub wcale.

    Trochę haotycznie ale przekaz chyba jasny.

    Co do organizacji spotów proponuje tez przejrzeć grupę Mazowsza na forum 5-6lat wstecz. X lat temu spot organizował AlfaClub (pewnie cześć z was nawet nie zna). Zawsze jednak wymiana informacji między grupami istniała i każdemu zależało na frekwencji oraz świetnej atmosferze. Forum istnieje od zawsze a o forumowiczach ktoś zapomniał (a to raczej tu się wszyscy spotkali).

  10. #20
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Cytat Napisał krawat Zobacz post
    Osobiście pamietam od 8 lat wszystkie grupy gdyż każda z nich odwiedziłem - stad krótka opinia i porada.

    Mi się kojarzy sytuacja która była kilka lat temu. Miejscem spotka była arkadia albo cargo. W pewnym momencie powstała grupa która zaczęła spotykać się w innym miejscu, potem powstały grupy/fora lokalne. Forum AH trochę inaczej zareagowało na te zmiany (chyba jednak lepiej).

    Porządek jest/był ustalony ktoś się wyłamał (słusznie lub niesłusznie). To samo stało się teraz. Zwykle tak jest ze coś trwające w niezmiennej formie jakiś czas się przejada. Proponuje ochłonąć.
    Członkowie spróbujcie Wszelkiego rodzaju organizatorom/moderatorom okazać odrobine wyrozumiałości i ich wspomożcie - oni poświęcają swoj czas na to żebyśmy my mogli się wspólnie komunikować/zbierać.
    Organizatorzy - pamiętajcie ze każdy członek chociażby ze względu na zainteresowanie marka jest ważny nawet jeśli odwiedza spoty raz w roku lub wcale.

    Trochę haotycznie ale przekaz chyba jasny.

    Co do organizacji spotów proponuje tez przejrzeć grupę Mazowsza na forum 5-6lat wstecz. X lat temu spot organizował AlfaClub (pewnie cześć z was nawet nie zna). Zawsze jednak wymiana informacji między grupami istniała i każdemu zależało na frekwencji oraz świetnej atmosferze. Forum istnieje od zawsze a o forumowiczach ktoś zapomniał (a to raczej tu się wszyscy spotkali).
    Eeeehhhhh można by pisać całą historię i mam swoje przemyślenia na ten temat, gdy spoty wrócą pod Narodowy z chęcią mogę porozmawiać na ten temat

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

Podobne wątki

  1. Co się dzieje z tą sondą ?
    Utworzone przez matt79 w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-09-2009, 12:15
  2. Turbina ? co się dzieje ?!
    Utworzone przez Seferiel w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 09:24
  3. [156 JTD]co sie dzieje?
    Utworzone przez pol.5 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-03-2009, 17:19
  4. Co sie dzieje z marcins737
    Utworzone przez Szef w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-12-2007, 18:28
  5. coś się złego dzieje...
    Utworzone przez bobryt w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-04-2007, 21:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory