Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 59

Temat: Co się dzieje z Warszawskimi na FB?

  1. #21
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar krzysioPL
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Siedlce/Wawa
    Auto
    AR 146
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał khazar Zobacz post
    Ale co chodzi?

    "Mnie też ta sytuacja i wkurza i śmieszy. Były popełnione błędy, było posypanie głów popiołem, był czas na dyskusję co dalej... Każdy mógł się wypowiedzieć. Czego jeszcze więcej trzeba? Nigdy nie odczułem, żeby ktoś wywyższał się względem innych, a to że powstają grupki osób, które znają się bardziej to chyba normalna sprawa. Jestem na spotach od półtora roku, i nie było sytuacji, żeby ktoś mnie wyśmiał jeżeli o coś pytałem, czy ktoś był złośliwy. Nie każdy musi każdego lubić, ale nie odmawiajmy sobie szacunku nawzajem."

    PS Ciekawe czy ja ze swoim dieslem 120 KM też jestem w grupie wywyższających się.
    Tak od końca zacznę, nie o samochody chodzi .

    Ty zaczynałeś przyjeżdżać, a ja w tym czasie kończyłem... miałem swoje powody, o których po części napisałem. I wiem, że z takich samych i podobnych dużo osób przestało przyjeżdżać, bądź przyjechali raz i już nie wracali. I to nie są przypuszczenia tylko info od nich.

    Poza tym to tylko moje zdanie nikogo znaczącego, nie trzeba się z nim zgadzać. Warto tylko aby ktoś się nad tym zastanowił. Nie bez powodu, nowi ludzie jak już przyjeżdżają to zazwyczaj nie wracają więcej na spoty... Przynajmniej tak było wcześniej, ale z tego co wiem nie wiele się zmieniło.

    Pewnie, że nie każdy musi się lubić. Mówisz o szacunku, słusznie mów o tym głośno.

    Pozdrawiam i szerokości

  2. #22
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar khazar
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm 8V
    Postów
    691

    Domyślnie

    Czyli Ci co przyjezdzaja i dobrze sie czuja w grupie, maja plany itp. powinni ja zmienic wedlug uznania tych co nie przyjezdzaja? Mądrze to brzmi.

  3. #23
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Cytat Napisał khazar Zobacz post
    Czyli Ci co przyjezdzaja i dobrze sie czuja w grupie, maja plany itp. powinni ja zmienic wedlug uznania tych co nie przyjezdzaja? Mądrze to brzmi.
    Nikt wam planów nie narzuca, macie takie to działajcie nie musicie z nikim rozmawiac macie przecież siebie, dobrze to brzmi

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

  4. #24
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar krzysioPL
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Siedlce/Wawa
    Auto
    AR 146
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał khazar Zobacz post
    Czyli Ci co przyjezdzaja i dobrze sie czuja w grupie, maja plany itp. powinni ja zmienic wedlug uznania tych co nie przyjezdzaja? Mądrze to brzmi.
    Bardzo ciekawy wniosek wysunąłeś? a możesz mi pokazać, gdzie ja coś takowego napisałem?

    ale ok. Idąc tym tokiem co piszesz, skoro tak fajnie się czujecie sami ze sobą, wyrzucacie ludzi z grupy, to po co oburzenie, że stworzona jest nowa? Lekka hipokryzja? Innym się nie podobało, adminom WAH się też oni nie podobali i ich wyrzucili, stworzyli coś innego i też źle? ech ech ech

    Zresztą nie będę się zagłębiał. Dla Ciebie jest ok i spoko. Innym się nie podoba więc to też uszanuj, w koncu o szacunku sam pisałeś.
    I nikt nikogo o zgodę nie musi pytać czy może czy nie może założyć jakąś grupę, ani nawet nie musi nikogo o tym informować......

    Jak powiedziałem to moje zdanie. Jak Ci się podoba i wg. Ciebie wsio jest alright, to dla mnie ok. I proszę nie wmawiaj mi czegoś czego nigdzie nie napisałem.

    Pozdrowionka

  5. #25
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar khazar
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm 8V
    Postów
    691

    Domyślnie

    Przeciez ja chyba najbardziej zjebalem adminow za taka glupia decyzje. Po drugie to ta sama osoba, ktora byla zamieszana w usuwaniem z obecnej grupy, zapraszala do nowej. I nie jest to ktos kto bywa na spotach, dla mnie to obca osoba.

    Problem byl taki, ze jak komus sie nie podobalo to nikt nic nie mowil. I nikt nie chcial byc organizatorem, adminem itp Wiec pora naprawic to co jest, niz sie obrazac.

    Nie naleze do grupy administratorow, wzajemnej adoracji ani nic z tych rzeczy. Postaram pomoc sie w organizowaniu kilku rzeczy i zmianie charakteru grupy, tak aby byla bardziej atrakcyjna dla innych. Widzisz, czy ktos z krytykujacych zaproponowal jakies rozwiazanie? Czy ktos oprocz mnie zadeklarowal pomoc? Po prostu jestescie jak rozkapryszone dzieci. Jestem ciekawy, jaka Wy zalozycie grupe i jak beda wygladaly spotkania, bo szczerze watpie ze cokolwiek zrobicie poza napisaniem tutaj czy na facebooku jak wam zle i niedobrze. I to tylko dlatego, bo jest afera i mozna, bo tak siedzieliscie cicho ponad rok.

    Nie musicie sie martwic, zmienimy ta grupe tak, ze znowu bedziecie chcieli przyjezdzac na zloty i nikt wam tego nie zabroni.

  6. #26
    Użytkownik Romeo Avatar R0bs0n
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Rzeszow , Königreich Galizien
    Auto
    Giulietta 1.4 TB MA , Mito 1.4 MPI , 156 1.8 TS , 145 1.4 TS
    Postów
    617

    Domyślnie

    Cytat Napisał khazar Zobacz post
    to ta sama osoba, ktora byla zamieszana w usuwaniem z obecnej grupy, zapraszala do nowej.
    Napisali ci ludzie na FB że to nie jest jej grupa ? Napisali I nie była w nic "zamieszana", Co jej kazali robić to robiła do momentu ąz powiedziała "dość".
    Cytat Napisał khazar Zobacz post
    I nie jest to ktos kto bywa na spotach, dla mnie to obca osoba.
    Aneta jeździ na spoty od 2010 roku . Ja byłem w ciągu ostatnich 2 lat z 5-6 razy i zawsze była. Ostatnio ma problemy rodzinne i nie jezdzi. Ale to nie powód
    żeby od razu autorytatywnie twierdzić "nie bywa na spotach".
    Cytat Napisał khazar Zobacz post
    Jestem ciekawy, jaka Wy zalozycie grupe i jak beda wygladaly spotkania, bo szczerze watpie ze cokolwiek zrobicie poza napisaniem tutaj czy na facebooku jak wam zle i niedobrze.
    Zapraszam na fp Podkarpackich lub Małopolskich Alfaholików. Bo ta grupa będzie podobnie wyglądała i działała. Myślę że nie ma tragedii
    Cytat Napisał khazar Zobacz post
    Nie musicie sie martwic
    Ależ naprawdę nikt się nie martwi Powoli dochodzą ludzie z całego Mazowsza , Radom , Płock itd Wreszcie będzie coś więcej niż tylko stolica Martwią się Ci którzy przestraszyli się "konkurencji". Zupełnie niepotrzebnie zresztą bo o żadną konkurencję nie chodzi.
    Cytat Napisał khazar Zobacz post
    zmienimy ta grupe tak, ze znowu bedziecie chcieli przyjezdzac na zloty i nikt wam tego nie zabroni
    Tylko życzyć powodzenia żeby "dobra zmiana" odniosła sukces
    AR Giulietta 1.4 TB (13) - jest
    AR Mito 1.4 (11) - jest
    AR 156 1.8 TS (00) - jest
    AR 145 1.4 TS (98) - jest



    Alfaholicy Podkarpacie na FB -
    --> Fanpage i Grupa

  7. #27
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar khazar
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm 8V
    Postów
    691

    Domyślnie

    Dobra, spoko, nie wazne ze razem z ludzmi od nas zrobila liste osob do wyrzucenia, a potem gdy zostali usunieci, wszystkim z tej listy wyslala zaproszenia do drugiej grupy. Czysty przypadek. Tylko od razu powiedzcie wszystkim o co chodzi, ze macie nas w dupie i chcecie zrobic swoja grupe. Po co ten caly cyrk.

  8. #28
    Użytkownik Romeo Avatar R0bs0n
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Rzeszow , Königreich Galizien
    Auto
    Giulietta 1.4 TB MA , Mito 1.4 MPI , 156 1.8 TS , 145 1.4 TS
    Postów
    617

    Domyślnie

    Cytat Napisał khazar Zobacz post
    Tylko od razu powiedzcie wszystkim o co chodzi, ze macie nas w dupie i chcecie zrobic swoja grupe. Po co ten caly cyrk.
    Odpowiedz jest tutaj -----> https://www.facebook.com/alfaholicy....type=3&theater
    Cytat Napisał khazar Zobacz post
    nie wazne ze razem z ludzmi od nas zrobila liste osob do wyrzucenia, a potem gdy zostali usunieci, wszystkim z tej listy wyslala zaproszenia do drugiej grupy
    Zaproszenia ? Nie , to nie przypadek. Zrobiła to na moją prośbę A ta tzw lista wyglądałą tak że jeden z adminów leciał z nazwiskami po kolei. A reszta ? Jak ktos nie protestował albo go nie bylo na czacie to taki członek WAH - out. Popros Kolegów lub Koleżanki o screeny rozmów na ten temat Wtedy zobaczysz jak to wyglądało Wczoraj na spocie ponoć coś było pokazywane więc może nie wybiórczo jeden czy dwa ale poproś o wszystkie
    Ostatnio edytowane przez R0bs0n ; 24-02-2017 o 23:25
    AR Giulietta 1.4 TB (13) - jest
    AR Mito 1.4 (11) - jest
    AR 156 1.8 TS (00) - jest
    AR 145 1.4 TS (98) - jest



    Alfaholicy Podkarpacie na FB -
    --> Fanpage i Grupa

  9. #29
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

    Domyślnie

    khazar proponuję zakończyć dyskusję . Mówienie że WAH przeszkadza "konkurencja" jest tylko i wyłącznie manipulacją. Żyjemy w demokratycznym kraju i jak ktoś ma ochotę to może sam założyć grupę, fanpage itp. itd. Też nie jestem od wczoraj i sam widziałem już jeden upadek grupy mazowieckiej, "zachęcenie" użytkowników grupy poprzez tą nieszczęsną weryfikację (jest to złe słowo, szczególnie w naszej nowoczesnej historii) okazało się błędem ale zamiary nie były na tworzenie elitarnej grupy, co też jest powielane. Do błędu się przyznaliśmy i przeprosiliśmy, jak również przepraszamy za wulgarne słowa które padły w stronę osoby Anety. Jesteśmy tylko ludźmi i czasami puszczają nerwy, szczególnie w takich okolicznościach jakie miały miejsce. Można byłoby rzecz, człowiek uczy się całe życie a umiera głupi. Nie jestem administratorem WAH, ale zapraszam Cię andrew155, jak będą spoty pod Narodowym, każda opinia i uwaga jest mile widziana. Co do zarzutów o tworzeniu się grupek, wydaje mi się że zawsze kiedy jest większa liczba osób powstają mniejsze grupy, nie spotykamy się na wiecu wyborczym żeby jedna osoba mówiła a reszta stała i słuchała. Na pewno jest wiele rzeczy do poprawy w tej kwestii, szczególnie w przypadku nowych osób i jestem w stanie zrozumieć że liczy się to pierwsze wrażenie. Ale z moich obserwacji wynika, że osoby na początku zachowują się jako obserwatorzy i jeżeli im się podoba to już na kolejnych spotach się otwierają i jest już dialog. I na koniec, nie można zapominać że korzeń grupy regionalnej to alfaholicy.org. To tutaj narodziła się grupa a potem dopiero powstała na Facebooku.
    "A zatem posiadanie tego samochodu jest jak życie z przepiękną, lecz przy tym zdrowo kopniętą dziewczyną. Bardzo dobrze wiecie, dlaczego się zaangażowaliście. I w tym samym stopniu jesteście świadomi, że wasz związek po prostu nie ma żadnych szans."
    J.Clarkson



    Warszawscy Alfaholicy - Facebook Group
    Brera Team Poland - Facebook Group

  10. #30
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar khazar
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm 8V
    Postów
    691

    Domyślnie

    Wiele razy mówiłem, że nikomu nie przeszkadza druga grupa, i nikt nie wtrąca się w to, przeszkadza tylko sposób rekrutacji do niej, który kolega wyżej przedstawił. Kolezanka powyrzucala wspólnie z adminami, przeslala mu liste wyrzuconych i pozapraszali do nowej grupy. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Podobne wątki

  1. Co się dzieje z tą sondą ?
    Utworzone przez matt79 w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-09-2009, 12:15
  2. Turbina ? co się dzieje ?!
    Utworzone przez Seferiel w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 09:24
  3. [156 JTD]co sie dzieje?
    Utworzone przez pol.5 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-03-2009, 17:19
  4. Co sie dzieje z marcins737
    Utworzone przez Szef w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-12-2007, 18:28
  5. coś się złego dzieje...
    Utworzone przez bobryt w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-04-2007, 21:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory