Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 59

Temat: Co się dzieje z Warszawskimi na FB?

  1. #41
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar khazar
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm 8V
    Postów
    691

    Domyślnie

    Nikt im nie broni zakładania swojej grupy, ale niech nie robią tego naszym kosztem, tworząc u nas podziały i przeciągając ludzi do siebie. Mam nadzieje, że zorganizujemy we własnym zakresie fajny zlot, na który oczywiście wszyscy będą zaproszeni.

  2. #42
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Cytat Napisał khazar Zobacz post
    ale niech nie robią tego naszym kosztem, tworząc u nas podziały i przeciągając ludzi do siebie.
    To masz o to pretensję? a niby skąd są ludzie ściągani do prawie wszystkich innych grup w Polsce, czy nie z tego forum?

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

  3. #43
    Użytkownik Romeo Avatar R0bs0n
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Rzeszow , Königreich Galizien
    Auto
    Giulietta 1.4 TB MA , Mito 1.4 MPI , 156 1.8 TS , 145 1.4 TS
    Postów
    617

    Domyślnie

    Cytat Napisał 75andrew155 Zobacz post
    Grupa dla wielbicieli i sympatyków samochodów marki Alfa Romeo z Podkarpacia. Grupa NIE JEST częścią forum alfaholicy.org tylko grupą prywatną.

    ------------------------------------------------------

    Taki opis jest wymowny
    I znowu jak przy organizacji rekordu - przyczepić sie do byle czego , byle to zrobić

    Przy okazji afery z grupą AH na FB i utworzeniu grupy oficjalnej Tuti zażyczył sobie pisząc do adminów wszystkich grup alfaholickich na FB żeby albo zmienili nazwy albo zawarli w opisie że dana grupa nie podlega pod forum jeśli tej grupy nie prowadzi administrator forum. To są WASZE Adminów forum ustalenia. I taki opis naszej grupy 2 lata temu został ustawiony.

    Proponuję przyczepić się do tego krzyża w logo poniżej bo jest typowo niemiecki w zasadzie Waffen SS

    PS.Przy okazji nasuwa się pytanie co opis jakiejś grupy na FB ma do tego wątku ? Chodzi o zdyskredytowanie przedmówcy ?
    AR Giulietta 1.4 TB (13) - jest
    AR Mito 1.4 (11) - jest
    AR 156 1.8 TS (00) - jest
    AR 145 1.4 TS (98) - jest



    Alfaholicy Podkarpacie na FB -
    --> Fanpage i Grupa

  4. #44
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Cytat Napisał R0bs0n Zobacz post
    Przy okazji afery z grupą AH na FB i utworzeniu grupy oficjalnej Tuti zażyczył sobie pisząc do adminów wszystkich grup alfaholickich na FB żeby albo zmienili nazwy albo zawarli w opisie że dana grupa nie podlega pod forum jeśli tej grupy nie prowadzi administrator forum. To są WASZE Adminów forum ustalenia. I taki opis naszej grupy 2 lata temu został ustawiony.
    Totalna bzdura jeśli jest w nazwie Alfaholicy to ta grupa ma powiązanie z Forum choćby teoretyczne a jesli ktoś takiego skojarzenia sobie nie zyczy to niech zmieni nazwę. Sprawa dotyczyła FB bo tam powstała grupa dzika grupa Alfaholicy i administrator forum poprosił o dopisanie NIEOFICJALNA grupa
    Cytat Napisał R0bs0n Zobacz post
    Proponuję przyczepić się do tego krzyża w logo poniżej bo jest typowo niemiecki w zasadzie Waffen SS
    Trzeba by sie zastanowic jaki jest twój udział w powstawaniu regionalnej grupy Mazowsze bo w innych to mnie nie obchodzi.
    Cytat Napisał R0bs0n Zobacz post
    I znowu jak przy organizacji rekordu - przyczepić sie do byle czego , byle to zrobić
    to jest stara sprawa, sam do tego wracasz

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

  5. #45
    Użytkownik Romeo Avatar R0bs0n
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Rzeszow , Königreich Galizien
    Auto
    Giulietta 1.4 TB MA , Mito 1.4 MPI , 156 1.8 TS , 145 1.4 TS
    Postów
    617

    Domyślnie

    Cytat Napisał 75andrew155 Zobacz post
    Totalna bzdura jeśli jest w nazwie Alfaholicy to ta grupa ma powiązanie z Forum choćby teoretyczne a jesli ktoś takiego skojarzenia sobie nie zyczy to niech zmieni nazwę. Sprawa dotyczyła FB bo tam powstała grupa dzika grupa Alfaholicy i administrator forum poprosił o dopisanie NIEOFICJALNA grupa
    Ja taką informację dostałem od Tutiego na FB. Byłą nawet u nas dyskusja czy wobec tego zmieniamy nazwę żeby nie było słowa "Alfaholicy" w nazwie czy ustawiamy opis. Ludzie zdecydowali że opis bo są alfaholikami i nazwa ma zawierać to słowo.
    Cytat Napisał 75andrew155 Zobacz post
    Trzeba by sie zastanowic jaki jest twój udział w powstawaniu regionalnej grupy Mazowsze bo w innych to mnie nie obchodzi.
    Jeśli inne niż mazowiecka nie obchodzą to po co opis grupy podkarpackiej w tym wątku bo nie rozumiem. Co ma piernik do wiatraka ?
    Żeby bylo wszystko jasne - grupę fizycznie utworzyłem i przekazałem w ręce ludzi z Mazowsza (obecnie Radom , Płock i Warszawa). Nie mam tam żadnego statusu typu administrator czy moderator. Jestem zwykłym członkiem grupy.
    Cytat Napisał 75andrew155 Zobacz post
    to jest stara sprawa, sam do tego wracasz
    Sprawa jest sprzed 2 lat zaledwie ale schemat ten sam ,a moja pamięć jest niezawodna


    Pozdrawiam i kończę udział w tym wątku bo ze swojej strony wyjaśniłem wszystko.
    Aneta jest juz w Wawie i szykuje długiego posta na ten temat.
    AR Giulietta 1.4 TB (13) - jest
    AR Mito 1.4 (11) - jest
    AR 156 1.8 TS (00) - jest
    AR 145 1.4 TS (98) - jest



    Alfaholicy Podkarpacie na FB -
    --> Fanpage i Grupa

  6. #46
    Miss Alfaholicy 2011 Romeo Avatar Lutraki
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Mito Distinctive 1.4 MPI MultiAir 16v 105 KM
    Postów
    547

    Domyślnie

    Cytat Napisał khazar Zobacz post
    Nikt im nie broni zakładania swojej grupy, ale niech nie robią tego naszym kosztem, tworząc u nas podziały i przeciągając ludzi do siebie. Mam nadzieje, że zorganizujemy we własnym zakresie fajny zlot, na który oczywiście wszyscy będą zaproszeni.
    Witam,
    najpierw kolego dla którego jestem obcą osobą informuję iż nic nie było robione kosztem innych osób. Otóż, ktoś kto należy do WAH i został zaproszony do nowej grupy mógł przystąpić lub nie, sam podejmował decyzję przecież.
    Co do usuwania osób, było o tym na FB - czytałeś, w związu z tym nie będę powtarzać się, link już wcześniej też był tutaj wstawiany. ZA chwilę będzie o tym więcej.
    Nie znamy się, ale to nie oznacza, że ze spotami, z Aflaholikami nie mam nic wspólnego. Jezdziłam na zloty ogólnopolskie, reprezentowałam Mazowsze, jeździłam na spoty ogólnopolskie. Fakt, rok temu musiałam zrezygnować z powodów rodzinnych, ale tak jak już gdzieś ktoś napisał, jestem cyniczna i zasłaniam się problemami rodzinnymi.
    Proszę też nie twierdzić iż Grupa Mazowiecka nie ma nic wspólnego z Alfaholikami, bo to bzdura. Można by pokusić się o stwierdzenie, że to obecni Admini nie mają nic wspólnego bo nie jezdzą na zloty. Idąc taki tokiem myślenia, może trzeba stworzyć definicję kto to jest Alfaholik. Jest to osoba, która ma ramki ogólnopolskie? bywa na zlotach, uczestniczy na spotach? pisze na forum?
    Często na spotach warszawskich wypowiadały się osoby o zlotach ogólnopolskich nie będąc na nich nigdy. Czemu? Nie mam pojęcia.

    Dlaczego nie ma ludzi na spotach?

    Bardzo dobrze opisał to KrzysioPl. Był przecież okres kiedy chodziło się do City 24 (Khazar - organizowała te wyjścia ta obca Tobie osoba), był wypad do kina, wspólne wygłupianie się na spotach na Gocławiu, robienie zdjęć grupowych, kręcenie filmików. Był też wspólny wyjazd do Zakopanego na Sylwestra. Ciasto na spocie, zawieszki na Gwiazdkę do auta.To wszystko było. Każdy z nas bawił się dobrze, nie było niesnasek i nieporozumień. Panowała miła atmosfera, która sprawiała, że owe osoby przybywały, jak widać do czasu.

    W pewnym momencie zaczęło się robić to o czym pisze tutaj na forum KrzysioPl, tzw. tworzenie się grupek, obgadywanie, wyśmiewanie się z osób, które mają starsze modele Alf. Nie raz słyszałam docinki pod moim adresem, że moja Alfa to nie Alfa tylko Punto, że aby być Alfaholikiem to trzeba mieć starszy model. Śmiano się, że jestem pierwsza na spocie bo pewnie popsuła się Alfa i przywiozła mnie laweta. Owszem, śmieszyło mnie to do czasu, ale jak się słyszy to za każdym razem można mieć tego dość. Dystans do siebie mam,ale jak słyszą to obce osoby, które są pierwszy raz na spocie zachodzą w głowę o co chodzi.
    Przyjazd samochodem mało czystym - duży minus, po odjechaniu osoba taka była wyśmiana, a nie daj Boże nastąpił komuś wyciek oleju, nie pozostawiono suchej nitki na właścicielu.
    Robienie zdjęć i zamieszczanie na FB bez czyjejś zgody też nie jest miłe, podpisywanie fotki iż dana osoba ma coś wspólnego z VW. W tle zdjęcia inne osoby, których twarze specjalnie zamazało się. Ta osoba była tylko raz na spocie, po tym hm....incydencie bo nie wiem jak to nazwać, pojawiła się jeden raz a potem brała udział w zlotach WAH.
    Wyzywanie osób od pajaców, mnie ostatnio od szmat i wodorostów czy idiotek. Co to jest za poziom?
    Wyśmiewanie osób, które mają ubrania z własnym projektem też było potrzebne? Komentowanie czy ta osoba ma może majtki?
    Takie zachowania mają zachęcać nowe osoby do bycia w WAH.

    Mówiłam przeszło rok temu aby spróbować organizować spoty w innym rejonie Wawy. bo nie każdy ma możliwość dojechać na Narodowy, ale rozeszło się po kościach.

    Masa ludzi przestała bywać, zniechęciła się i to skutecznie. Nikt nie chce być obrażany, obgadywany,ale tak się niestety działo. Małymi krokami zaczęły robić się podziały i doszło do tego co teraz mamy.

    Niestety dużo ludzi nic nie mówiło i nadal nie mówi. Na ostatnim spocie z tego co wiem miało być wszystko powiedziane, ale znowu większość osób siedziała cicho i nie chciała wdawać się w polemikę, a może szkoda. Może właśnie teraz jest moment aby wyrzucić co mamy na wątrobie?

    Organizacja zlotu
    Admin do pomocy przy organizacji zlotu wziął mnie z jednego powodu.Jaki to powód nie jest istotne. Reszta ekipy nie chciała, szkoda, że nie powiedziała tego wprost, tylko napisała "po co było ją brać".
    Ja miałam trochę inną filozofię organizacji zlotu. Otóż mówiłam adminowi aby zamieścić info o planowanej imprezie, zadać pytanie kto byłby chętny do pomocy, co mógłby zrobić we własnych zakresie. Mówiłam, że w grupie są może osoby, które mają starsze modele Alf, takie, które może mają działalność gospodarczą i będą chętne wesprzeć zlot, zostaną sponsorami. Mówiłam, ale co z tego. Żałuje, że tego nie pisałam, bo teraz organizatorzy posługują się zrzutami ekranu i upubliczniają co się da.

    Cytat Napisał Zmianowy Zobacz post
    Żeby nie było, nikt nie mówi że to sama Aneta wywalała ludzi, pomysł nie był też jej, nie byłoby całej "afery" gdyby powiedziała - Nie zgadzam się z waszymi decyzjami i nie chcę brać w tym udziału, powstała grupa Mazowiecka w której będziemy wszystkich zapraszać i nie będzie żadnej weryfikacji. A gdyby nie to, że przez przypadek wyszło że Aneta wysyła zaproszenia do innej grupy dla ludzi "wyrzuconych" to myślę że do tej pory nadal "udawała" osobę która chce pomagać. A impulsem było to że tego samego dnia przed tym jak się okazało że Aneta wysyła zaproszenia, została podana informacja przez Anetę że większość sponsorów zlotu Mazowieckiego wycofała się...
    Mówiłam naszej koleżance przez tel, nie raz i nie dwa, że to jest bez sensu, mija się z celem. Uspokoiła mnie, że usuwane martwe konta. Byłam przeciwna aby usuwano żony, dziewczyny...

    Nie zgadzam się z tym iż do nowej grupy były zapraszane wyrzucone osoby bo zapraszany był każdy. Sam napisałeś "wypierdolić bo będzie pw wysyłać do ludzi". Jakoś nikt z Was nie pisze np. o tym jak to koleżanka z pewnego miasta chciała być przyjęta do grupy, ale zadaliście jej pytanie czy planuje przenieść do Wawy. Odparła, że nie. Co zrobiliście? Dziewczyna może lubić tylko FanPage, ale w grupie nie może być bo nie pojawi się na spocie. Nie wpadł nikt z Was, że może ona i inne osoby mogłyby pomóc przy imprezie?

    Co to znaczy, że udawałam? Sugerujesz, że nie szukałam sponsorów? Co to jest "większość sponsorów"? Kto się wycofał? FCA dała odpowiedz negatywną, lody - to nie sponsor zrezygnowali, bo dla 50 aut (tyle miało zmieścić się na terenie ośrodka) nie opłaca się jechać. Jedynym pewnym na 100% sponoserem była firma od AGD, z której nagród śmialiście się i mam nadzieje, że było to pisane w żartach, że nagrody są rozdysponowane między organizatorów. Pisałam, że suszarkę, którą któryś z Panów dla mnie przeznaczył nie chcę. Teraz będziecie odwracać kota ogonem - może nie kota, bo moim czterem łapom się dostało .

    Koszulki klubowe - większość ludzi wybrało inny model, ale do produkcji wybraliście ten, który uznaliście za ładniejszy. Potem szok, czemu nikt nie chce. Mówiłam koleżance, że ja osobiście nie kupię, bo mi się nie podobają, a z kolei ludzie są zdania, że cena jest zbyt wysoka.

    Nic nie knułam woli jasności od 2 miesięcy jak to twierdzą organizatorzy.

    Długo można jeszcze pisać.

    Przepraszam wszystkich, biję się w pierś, ale nie dam sobie wmówić, że wszystko co złe i miało miejsce w WAH to moja wina.

    W związku z tym, że nie każdy ma FB, poniżej moje oświadczenie, które znalazło się na grupie AM:

    Szanowne Koleżanki ,Szanowni Koledzy.
    W odpowiedzi na oświadczenie adminów WAH oświadczam:

    1.Jestem od 2 tygodni w Bydgoszczy u swojego ciężko chorego Taty i będę w Warszawie dopiero w niedzielę.
    2.Zgodnie z oświadczeniem zamieszczonym na fp Mazowsza nie macie czego zarzucać mi w kwesti utworzenia grupy bo nie jest ona w żadnym stopniu konkurencją dla WAH. To jest coś co powinno być już dawno utworzone i dla ludzi innych niż tylko ze stolicy....
    3.Tak , uczestniczyłam w procesie zatwierdzania "kandydatów" do usunięcia z grupy ale to nie ja proponowałam kolejne nazwiska. Siedząc w szpitalu pisałam "na odczepnego" bo nie miałam czasu na zastanawianie się. Jest mi przykro z tego powodu ale to nie ja byłam inicjatorką tych działań i ich nie popierałam. To nie był mój pomysł. W wielu przypadkach protestowałam przeciwko usunięciu danych ludzi , chociażby w kwestii dziewczyn czy żon członków WAH , które miały być usunięte jako niepotrzebne.
    4.Dotychczasowy admin Kuba Godl został nazwany "pajacem" i pozorantem" w rozmowie z mną co tylko pokazało prawdziwe oblicze moich rozmówców.
    5.Słowa "idiotka" , "szmata" , "takim jak ona głowy golono" , "totalne zero" , "wodorosty", "dno" użyte do określenia mnie powodują że jedno zdanie z przeprosinami nie wystarczy. Można naprawdę różne rzeczy robić w życiu ale w stosunku do kobiet takich określeń się nie używa.
    6.Jest do wyjaśnienia jeszcze sporo kwestii chociażby w sprawie organizacji zlotu, np sprawa nagród które miały być przekazane przez sponsora i zamiast dla ludzi miały być rozdysponowane dla organizatorów. Mam nadzieję że to był tylko żart.
    7.Współpracować można i trzeba bo to tylko z korzyścią dla wszystkich. Pozdrawiam Aneta. EDIT. Przepraszam, że przyłożyłam rękę do usuwania ludzi. Mówiłam nie raz Magdzie przez tel że nie ma to sensu, a ona uspokajala mnie, że usuwane są konta nieaktywnych osób. Przepraszam każdą osobę,ktora mogła poczuć się urażona lub zlekcewazona. Jeśli jestem niegodna bycia adminem to oddam grupę wskazanej osobie lub wyznaczę.

    Pozdrawiam wszystkich Alfaholików

  7. #47
    Użytkownik Znawca Avatar Pucek-159
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Białobrzegi/WBR
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    1,320

    Domyślnie

    Że ja się tak wtrącę z OT - jak się nazywa ta grupa na fb dla ludu nie tylko z Warszawy?
    2013-2019 - 06' AR 159 1.9 JTDm 8v - Grigio Titanio
    2019-2020 - 08' Fiat Nuova Bravo 1.9 JTDm 16v - Rosso Maranello
    2020-2022 - 11' AR Giulietta Sportiva 2.0 JTDm powered by @sdero - Rosso 8C Competizione
    2022- ... - 10' AR Giulietta Quadrifoglio Verde 1.75 TBI - Rosso 8C Competizione

  8. #48
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Arek1987
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    PL-00
    Auto
    F..k new cars, I'm driving oldschool :)
    Postów
    317

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pucek-159 Zobacz post
    Że ja się tak wtrącę z OT - jak się nazywa ta grupa na fb dla ludu nie tylko z Warszawy?
    Alfacholicy-Mazowsze

  9. #49
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Co tu mozna napisać czytając takie oświadczenie ale nasuwa się jedno: chamstwo, buractwo i co najmniej brak taktu "szanowne" grono WAH
    Będę jutro rozmawiać z koleżanką Lutraki na ten temat w cztery oczy
    Ostatnio edytowane przez 75andrew155 ; 25-02-2017 o 22:29

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

  10. #50
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Arek1987
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    PL-00
    Auto
    F..k new cars, I'm driving oldschool :)
    Postów
    317

    Domyślnie

    Cytat Napisał 75andrew155 Zobacz post
    Co tu mozna napisać czytając takie oświadczenie ale nasuwa się jedno: chamstwo, buractwo i co najmniej brak taktu "szanowne" grono WAH
    Będę jutro rozmawiać z koleżanką Lutraki na ten temat w cztery oczy
    Błędy, idiotyczne zachowania dotyczą wszystkich, Ale po przyznaniu się do winy, przepraszaniu itp. Nadal idą w zaparte

    "
    Arkadiusz Sajnaga Bartłomiej Krędzelak myślałem że chociaż Ty coś sensownego napiszesz ale po tym :
    " Usuwaliśmy nieaktywne konta (skasowane na FB) oraz usuwaliśmy osoby które albo są spoza mazowsza lub po prostu nigdy by nie przyjechały na spot." Wnioskuje że albo jestem spoza Mazowsza i nie mieszkam w Warszawie albo nigdy nie byłem i nie będę na żadnym spocie ? Wtf ?
    "

    Jest ok 300 osób które nie zostały usunięte z grupy, ale o dziwo te które się pojawiały, są z warszawy i mają Alfy wyleciały.

    Honorowy Człowiek bo swoich błedach przyznaje się do winy i próbuje je naprawić, a nie oszukiwać innych i zwalać wine na resztę bo on jako admin nie decydował kto poleci, krasnoludki wybierały

Podobne wątki

  1. Co się dzieje z tą sondą ?
    Utworzone przez matt79 w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-09-2009, 12:15
  2. Turbina ? co się dzieje ?!
    Utworzone przez Seferiel w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 09:24
  3. [156 JTD]co sie dzieje?
    Utworzone przez pol.5 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-03-2009, 17:19
  4. Co sie dzieje z marcins737
    Utworzone przez Szef w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-12-2007, 18:28
  5. coś się złego dzieje...
    Utworzone przez bobryt w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-04-2007, 21:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory