Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Śłub naszej córki

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Alfa romeo 159
    Postów
    3

    Domyślnie Śłub naszej córki

    Witam! mój pierwszy wpis na forum, więc wybaczcie Państwo nieporadność Jesteśmy z mężem szczęśliwymi posiadaczami alfy 159, kochamy włoskie samochody i jesteśmy im wierni od zawsze. Mieszkamy w Warszawie w centrum.W dn 17.08.2018/ piątek/ nasza jedyna córka wychodzi za mąż. Przygotowania weselne zapięte na ostatni guzik, po za samochodem , który zawiózłby młodych do USC w Wilanowie i na przyjęcie. Umówiony wcześniej właściciel auta odstąpił od umowy.Samochodów do ślubu są setki ale dzieci nie chcą żadnej ,,wypasionej" bryki, ani zabytkowego auta. Umieściliśmy ogłoszenie na portalu wesele z klasą ale tu również otrzymujemy jedynie propozycje od meroli itp. Nie mamy żadnych wymagań,mile widziana alfa 159 lub jej następcy, a tak naprawdę oby Alfiątko było zadbane i sprawne, nie będzie żadnych dekoracji klejenia itp. Ponieważ ślub jest w USC całkowity czas poświęcony młodym to ok 2 godzin. Oczywiście przewidujemy sensowne wynagrodzenie za poświęcony czas. Alfomaniacy wierzę w was, przecież marzenia się spełniają , pomóżcie. Serdecznie pozdrawiamy E.R.B.Korzeniowscy

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar kriso221
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Alfa 156 2.0.JTS 16v PB 155km
    Postów
    184

    Domyślnie

    Alfa do ślubu w warszawie - https://www.olx.pl/oferta/alfa-romeo...tml#b33ac9bf69

    lub biała - https://www.olx.pl/oferta/spelnij-ma...tml#b33ac9bf69

    Dzwonići pytać o wolne terminy
    Ostatnio edytowane przez kriso221 ; 24-07-2018 o 17:05 Powód: r

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar MonzaTuning
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    156 GTA Sportwagon
    Postów
    9

    Domyślnie

    Młodzi nie chcą jechać "kombi" do ślubu?

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Alfa romeo 159
    Postów
    3

    Smile

    Cytat Napisał MonzaTuning Zobacz post
    Młodzi nie chcą jechać "kombi" do ślubu?
    jak najbardziej może być kombi

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar kriso221
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Alfa 156 2.0.JTS 16v PB 155km
    Postów
    184

    Domyślnie

    ,, Jesteśmy z mężem szczęśliwymi posiadaczami alfy 159" Siadać i jechac

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

    Domyślnie

    Cytat Napisał RobertEwa Zobacz post
    Witam! mój pierwszy wpis na forum, więc wybaczcie Państwo nieporadność Jesteśmy z mężem szczęśliwymi posiadaczami alfy 159, kochamy włoskie samochody i jesteśmy im wierni od zawsze. Mieszkamy w Warszawie w centrum.W dn 17.08.2018/ piątek/ nasza jedyna córka wychodzi za mąż. Przygotowania weselne zapięte na ostatni guzik, po za samochodem , który zawiózłby młodych do USC w Wilanowie i na przyjęcie. Umówiony wcześniej właściciel auta odstąpił od umowy.Samochodów do ślubu są setki ale dzieci nie chcą żadnej ,,wypasionej" bryki, ani zabytkowego auta. Umieściliśmy ogłoszenie na portalu wesele z klasą ale tu również otrzymujemy jedynie propozycje od meroli itp. Nie mamy żadnych wymagań,mile widziana alfa 159 lub jej następcy, a tak naprawdę oby Alfiątko było zadbane i sprawne, nie będzie żadnych dekoracji klejenia itp. Ponieważ ślub jest w USC całkowity czas poświęcony młodym to ok 2 godzin. Oczywiście przewidujemy sensowne wynagrodzenie za poświęcony czas. Alfomaniacy wierzę w was, przecież marzenia się spełniają , pomóżcie. Serdecznie pozdrawiamy E.R.B.Korzeniowscy
    Witaj,
    Zapraszam na naszą lokalną grupę Warszawscy Alfaholicy na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/warszawscyalfaholicy/
    Mamy w klubie właścicieli Giulii, Giuli Veloce, Giulii Q którzy mogą pomóc w tym ważnym dniu
    Pozdrawiam
    "A zatem posiadanie tego samochodu jest jak życie z przepiękną, lecz przy tym zdrowo kopniętą dziewczyną. Bardzo dobrze wiecie, dlaczego się zaangażowaliście. I w tym samym stopniu jesteście świadomi, że wasz związek po prostu nie ma żadnych szans."
    J.Clarkson



    Warszawscy Alfaholicy - Facebook Group
    Brera Team Poland - Facebook Group

  7. #7
    Użytkownik Świeżak Avatar klimucho
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Warszawa / Mińsk Mazowiecki
    Auto
    Spider 115 1.6 '87
    Postów
    189

    Domyślnie

    Niby miało być bez zabytków, ale ja mogę zaoferować takie cudo:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20150830-120443.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	79.6 KB
ID:	248516

  8. #8
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Alfa romeo 159
    Postów
    3

    Domyślnie dziękuje za zaproszenie

    [QUOTE=klimucho;2103274]Niby miało być bez zabytków, ale ja mogę zaoferować takie cudo:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20150830-120443.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	79.6 KB
ID:	248516[/QUOTE

    Cudo! cudo! mąż zachwycił sie,chodzi i przeżywa. Jak możemy się umówić, nie wiem jak wysłać prywatna wiadomość aby podać nr tel. Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Prośba o pomoc dla córki mojego kolegi
    Utworzone przez bogusz w dziale Świętokrzyskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-01-2015, 18:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory