Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Temat: Sklep z częściami do AR w Warszawie

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar MAJSU
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    156 1.8 TS 2004r / BMW E46 325CiA / BMW Z3
    Postów
    247

    Domyślnie Sklep z częściami do AR w Warszawie

    Ktoś zna jakieś poza ASO ? Potrzebuję odpowietrzników do zacisków hamuclowych a w InterCars mają tylko paczki po 10szt...

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

    Domyślnie

    Nie w Warszawie ale polecam:
    https://www.autosklep24.pl/
    Ostatnio edytowane przez Zmianowy ; 26-07-2018 o 13:39
    "A zatem posiadanie tego samochodu jest jak życie z przepiękną, lecz przy tym zdrowo kopniętą dziewczyną. Bardzo dobrze wiecie, dlaczego się zaangażowaliście. I w tym samym stopniu jesteście świadomi, że wasz związek po prostu nie ma żadnych szans."
    J.Clarkson



    Warszawscy Alfaholicy - Facebook Group
    Brera Team Poland - Facebook Group

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar MAJSU
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    156 1.8 TS 2004r / BMW E46 325CiA / BMW Z3
    Postów
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zmianowy Zobacz post
    Nie w Warszawie ale polecam:
    https://www.autosklep24.pl/
    Chyba jeszcze nie spotkałem mniej przejrzystego sklepu internetowego :O

  4. #4
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    ŁÓDŹ
    Auto
    LANCIA KAPPA 2,4 JTD, ALFA ROMEO 166 2,4 JTD
    Postów
    1,905

    Domyślnie

    Dzięki za krytyczną opinię. Możesz napisać coś więcej, tzn z czym masz kłopot na naszym sklepie ?
    Ostatnio edytowane przez Gepard ; 07-08-2018 o 14:49

  5. #5
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    Kolega po prostu nowy i nie wie jeszcze że do autosklepu się dzwoni i mówi co chce a nie szuka na stronie

  6. #6
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    ŁÓDŹ
    Auto
    LANCIA KAPPA 2,4 JTD, ALFA ROMEO 166 2,4 JTD
    Postów
    1,905

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasztelan Zobacz post
    Kolega po prostu nowy i nie wie jeszcze że do autosklepu się dzwoni i mówi co chce a nie szuka na stronie
    No tak, to jest jakieś rozwiązanie
    Ale naprawdę jestem ciekaw opinii użytkowników , każda uwaga od niezadowolonego Klienta jest mega cenna- dlatego wciąż mam nadzieję na odpowiedź [MENTION=75706]MAJSU[/MENTION]

  7. #7
    Użytkownik Świeżak Avatar MAJSU
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    156 1.8 TS 2004r / BMW E46 325CiA / BMW Z3
    Postów
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gepard Zobacz post
    Dzięki za krytyczną opinię. Możesz napisać coś więcej, tzn z czym masz kłopot na naszym sklepie ?
    Ilość informacji do ogarnięcia jest za duża, nie przejrzysta i przydatna chyba tylko komuś kto siedzi w domu i przegląda cały czas ofertę sklepu. MENU po lewej stronie kompletnie zbędne, brak możliwości filtrowania po silniku więc jak szukam rozrządu to muszę przejrzeć wszystko od 1.6 do V6...

    Dla przykładu sklep w którym kupuje od wieeelu lat https://www.czescidobmw.pl/ jasno, przejrzyście z podziałem na model, VIN, you want it you got it ! Dodtkowo przez FB, messenger robią wycenę/dostępność momentalnie.

    Cytat Napisał kasztelan Zobacz post
    Kolega po prostu nowy i nie wie jeszcze że do autosklepu się dzwoni i mówi co chce a nie szuka na stronie
    Nie bardzo Kolega to klient, jak nie będzie miał wygodnie i nie chce mu się dzwonić to kupi na Allegro alboi u konkurencji i złatwi sprawę w 3minuty jak też uczyniłem.

    Żeby nie było bo mi zależało to zadzwoniłem. Stacjonarnego nikt nie odebrał, dopiero komórkowy i później ktoś ze sklepu do mnie oddzwonił. Nasluchałem się k... K.... K.... i ja p.... w słuchawce bo ktoś czegoś nie mógł znaleźć nie mówię broń boże o osobie która odebrała telefon, po prostu mikrofony super wam zbierają więc słychać każdą rozmowę w tle a kolega był dość uniesiony. Czekałem strasznie długo na weryfikację częścoi po VIN plus finalna cena była najwyższą jaką znalazlem na rynku. Kupiłem to samo na Allegro i NIE u jakiegoś no name`owego sprzedawcy żeby nie było jakieś 60zł taniej.

    Na duży plus że dostałem wycenę na email i Pan ze sklepu oddzwonił do mnie następnego dnia upewnić się czy chcę złożyć zamówienie czy ma je anulować. Tutaj super miło było.

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    Cytat Napisał MAJSU Zobacz post
    Nie bardzo Kolega to klient, jak nie będzie miał wygodnie i nie chce mu się dzwonić to kupi na Allegro alboi u konkurencji i złatwi sprawę w 3minuty jak też uczyniłem.

    Żeby nie było bo mi zależało to zadzwoniłem. Stacjonarnego nikt nie odebrał, dopiero komórkowy i później ktoś ze sklepu do mnie oddzwonił. Nasluchałem się k... K.... K.... i ja p.... w słuchawce bo ktoś czegoś nie mógł znaleźć nie mówię broń boże o osobie która odebrała telefon, po prostu mikrofony super wam zbierają więc słychać każdą rozmowę w tle a kolega był dość uniesiony. Czekałem strasznie długo na weryfikację częścoi po VIN plus finalna cena była najwyższą jaką znalazlem na rynku. Kupiłem to samo na Allegro i NIE u jakiegoś no name`owego sprzedawcy żeby nie było jakieś 60zł taniej.

    Na duży plus że dostałem wycenę na email i Pan ze sklepu oddzwonił do mnie następnego dnia upewnić się czy chcę złożyć zamówienie czy ma je anulować. Tutaj super miło było.
    Jasne, z tym różnie bywa, jedni kogoś zachwalają a inni psy wieszają i każdy ma rację bo każdy trafił w taki a nie inny moment, stąd też rozbieżne opinie które dotyczą każdego sklepu niezależnie od branży.
    To samo z zakupami, nauczyłem się dzwonić dlatego że często dobrze wyposażone sklepy nie mają niepopularnych części na stronie ale mają je gdzieś zachomikowane lub mają dojścia do nich, stąd też myślę że najlepsze rozwiązanie to numer OE z EPERa i telefon a inni znowu wolą poszukać i przeklikać stronkę internetową sklepu.

  9. #9
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    ŁÓDŹ
    Auto
    LANCIA KAPPA 2,4 JTD, ALFA ROMEO 166 2,4 JTD
    Postów
    1,905

    Domyślnie

    Dziękuję za obszerną wypowiedź, pozwolę sobie na komentarz


    Cytat Napisał MAJSU Zobacz post
    Ilość informacji do ogarnięcia jest za duża, nie przejrzysta i przydatna chyba tylko komuś kto siedzi w domu i przegląda cały czas ofertę sklepu. MENU po lewej stronie kompletnie zbędne, brak możliwości filtrowania po silniku więc jak szukam rozrządu to muszę przejrzeć wszystko od 1.6 do V6...

    Dla przykładu sklep w którym kupuje od wieeelu lat https://www.czescidobmw.pl/ jasno, przejrzyście z podziałem na model, VIN, you want it you got it ! Dodtkowo przez FB, messenger robią wycenę/dostępność momentalnie.
    Rzeczywiście - wybór samochodu po numerze nadwozia byłby najdoskonalszym rozwiązaniem,
    niestety nie znam żadnej firmy która by oferowała takie rozwiązanie w zakresie katalogów do Alfa Romeo.
    Eper co prawda jest zaimplementowany w kilku sklepach on-line (raczej zagranicznych), ale nie ma tam zdjęć produktów
    są tylko rysunki z katalogów , no i raczej nie ma tam zamienników, a oryginały w wielu przypadkach są po prostu zbyt drogie.

    Jakimś rozwiązaniem jest użycie powszechnie znanego katalogu Tec-Doc
    Ale tu znów jest w druga stronę - oryginałów w zasadzie brak
    Poza tym sklepy oparte na tym katalogu to bardzo często wirtualne magazyny
    Reklamują się posiadaniem milionów części a tak naprawdę na magazynie fizycznie prawie nic nie posiadają

    To tworzy dość często niefortunne sytuacje, produkty bywają od dawna wycofane u producentów - a tam są nadal "dostępne"
    Ceny - bardzo często nieaktualne, itd

    Jako że nasza oferta obejmuje bardzo dużo części oryginalnych, jak również część produktów to w zasadzie skomponowane przez nas komplety
    (np kpl wahaczy czy kpl rozrządów) - zdecydowaliśmy się na budowanie naszego własnego katalogu - 100% opisów i prawie 100% zdjęć jest nasza

    Podałeś przykład rozrządu - cóż, faktycznie przydałaby się możliwość wyboru po silniku - szczerze mówiąc pracujemy nad tym
    Musisz jednak wiedzieć że dobranie tego elementu nawet po typie silnika niekoniecznie musi się udać
    Pomijam już fakt różnych przeszczepów silników, w tym samym silniku występują różne typy pasków i można się "przejechać"
    Dlatego polecam w tym przypadku po prostu kontakt ze sklepem, najlepiej mailowy i z numerem nadwozia,
    obsługa poda konkretne linki do produktów

    Co do menu - nie jest tak zupełnie bezużyteczne
    Jak wybierzesz model na górze - menu się już nieco zawęzi
    następnie możesz wybrać podkategorię a potem użyć opcji przeglądania i dalej zawężasz wyszukiwanie

    Możesz też zrobić inaczej; po wyborze marki i modelu wpisać na górze w wyszukiwarkę nazwę produktu
    a potem skorzystać z menu po lewej które będzie już zupełnie krótkie
    W przypadku rozrządu nadal nie da to 100% efektu ale z "wahaczem" czy "sprężyną gazową bagażnika" efekt może być już satysfakcjonujący

    Tak naprawdę wyszukiwanie w ten sposób nie różni się specjalnie efektem od wspomnianego przez Ciebie portalu Allegro

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał MAJSU Zobacz post
    ...
    Nie bardzo Kolega to klient, jak nie będzie miał wygodnie i nie chce mu się dzwonić to kupi na Allegro alboi u konkurencji i złatwi sprawę w 3minuty jak też uczyniłem.

    Żeby nie było bo mi zależało to zadzwoniłem. Stacjonarnego nikt nie odebrał, dopiero komórkowy i później ktoś ze sklepu do mnie oddzwonił. Nasluchałem się k... K.... K.... i ja p.... w słuchawce bo ktoś czegoś nie mógł znaleźć nie mówię broń boże o osobie która odebrała telefon, po prostu mikrofony super wam zbierają więc słychać każdą rozmowę w tle a kolega był dość uniesiony. Czekałem strasznie długo na weryfikację częścoi po VIN plus finalna cena była najwyższą jaką znalazlem na rynku. Kupiłem to samo na Allegro i NIE u jakiegoś no name`owego sprzedawcy żeby nie było jakieś 60zł taniej.

    Na duży plus że dostałem wycenę na email i Pan ze sklepu oddzwonił do mnie następnego dnia upewnić się czy chcę złożyć zamówienie czy ma je anulować. Tutaj super miło było.
    Mogę tylko przeprosić za tę sytuację,

    Od kilku tygodni trwa sezon urlopowy, jedna osoba wykonuje część obowiązków innej osoby,
    przepływ informacji jest utrudniony, telefony dzwonią non stop .....
    (tak sobie ostatnio pomyślałem - czyż nie powinniśmy iść wszyscy na urlop w tym samym czasie ? )
    .... nerwy potrafią puścić ,.. poproszę pracowników żeby przeklinali po cichu

    Co do oferty z której skorzystałeś i różnicy w cenie ciężko mi się rzeczowo odnieść ponieważ jej nie znam
    To samo w przypadku rozrządu oznaczałoby dokładnie wszystko tego samego producenta
    a najczęściej różnice w cenie są spowodowane przez kiepskiej jakości tanie pompy wody, których staramy się już nie oferować
    Poza tym na Allegro sprzedawcy usilnie konkurują ceną , tak naprawdę zarabia tylko jedna strona a reszta ...
    reszta jest milczeniem i tematem na inny wpis
    Ostatnio edytowane przez Gepard ; 08-08-2018 o 22:16
    -------
    Autosklep24 zaprasza na zakupy. Dla Forum rabat 10% na hasło "alfaholicy".

    W przypadku nagłej potrzeby rozmowy ze sprzedawcą
    proszę dzwonić 792 465-368


    <a href=http://autosklep24.pl target=_blank rel=nofollow>http://autosklep24.pl</a>

  10. #10
    Użytkownik Znawca Avatar viader
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa 166 FL 2,4 jtdm 20V, 159SW 1,75 TBI TI
    Postów
    1,035

    Domyślnie

    Jako stały klient autosklepu potwierdzam, że wyszukiwarka sklepu jest beznadziejna. Zazwyczaj sobie radzę ale najgorsze jest to, że nie da się w łatwy sposób wyszukać typowych materiałów eksploatacyjnych jak filtry oleju, paliwa, powietrza wg. modelu i silnika. Z tego powodu już kilka razy kupiłem u konkurencji zamiast u was.

    Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Sklep z częściami samochodowymi
    Utworzone przez Marczesq w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-04-2018, 20:57
  2. Sklep z częściami - Wrocław
    Utworzone przez Matek933 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-03-2017, 19:45
  3. Sklep z częściami do ALFY
    Utworzone przez MaciejArmy w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-02-2015, 21:30
  4. Sklep z częściami Jan-Res - opinie
    Utworzone przez pieczarolis w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-04-2014, 21:25
  5. [159] sklep z częściami do 159?????????
    Utworzone przez Revol84 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-05-2011, 21:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory