Strona 1 z 35 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 341

Temat: Polerowanie - Warszawa i okolice

  1. #1
    seamaster
    Gość

    Domyślnie Polerowanie - Warszawa i okolice

    Przejrzałem, już wszystkie tematy o polerowaniu lakieru ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi, więc pozwalam sobie założyć kolejny temat

    Czy ktoś zna, korzystał z usług, poleca, odradza jakąś firme w Warszawie lub okolicach (Pruszków, Grodzisk, Brwinów etc) która wypolerowała by porządnie lakier? W zeszłym roku polerowałem inny samochód po prostu u lakiernika i wyszło to średnio. Wiem, że są firmy które zajmują sie tylko odnową lakieru, więc może ktoś poleci którąś konkretną?

    Pozdrawiam

    Tak temat "renowacja odnowa lakieru" jest troche nizej ale nie chodzi mi o "jak to zrobic samemu" tylko o sprawdzoną firme.

  2. #2
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,296

    Domyślnie

    Cytat Napisał seamaster Zobacz post
    Przejrzałem, już wszystkie tematy o polerowaniu lakieru ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi, więc pozwalam sobie założyć kolejny temat

    Czy ktoś zna, korzystał z usług, poleca, odradza jakąś firme w Warszawie lub okolicach (Pruszków, Grodzisk, Brwinów etc) która wypolerowała by porządnie lakier? W zeszłym roku polerowałem inny samochód po prostu u lakiernika i wyszło to średnio. Wiem, że są firmy które zajmują sie tylko odnową lakieru, więc może ktoś poleci którąś konkretną?

    Pozdrawiam

    Tak temat "renowacja odnowa lakieru" jest troche nizej ale nie chodzi mi o "jak to zrobic samemu" tylko o sprawdzoną firme.

    Zobacz na forum:
    http://www.kosmetykaaut.pl
    w dziale "usługi" na końcu - na pewno coś znajdziesz, a wcześniej w dziale "pokaż swój blask" możesz ocenić wcześniejsze prace.

  3. #3
    seamaster
    Gość

    Domyślnie

    Dzieki, niestety większych konkretów co do tego gdzie oddac auto w sprawdzone miejsce, praktycznie same tematy o tym jak samodzielnie nałożyć milion preparatów.


    Może ktos jednak ma jakis pomysl?

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar redek83
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Raszyn
    Auto
    Inny
    Postów
    945

    Domyślnie

    http://www.car-spa.pl/

    http://www.s-plus.pl/autodetailing/

    Nie byłem i nie próbowałem ale taki temat był
    STOP CIOTOM DROGOWYM
    Było>> 166 2.4 JTD '99 >> GT 1.9 JTD '05 >> Jaguar X-Type 2.5 '03 >> Laguna 2 FL 1.9 DCI '05>>
    Jest>> Passat B6 2.0 TSI 200KM '07 ver. USA

  5. #5
    Użytkownik Znawca Avatar rafter
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    BMW 540i xDrive G30
    Postów
    1,602

    Domyślnie

    Cytat Napisał seamaster Zobacz post
    Czy ktoś zna, korzystał z usług, poleca, odradza jakąś firme w Warszawie lub okolicach (Pruszków, Grodzisk, Brwinów etc) która wypolerowała by porządnie lakier? W zeszłym roku polerowałem inny samochód po prostu u lakiernika i wyszło to średnio. Wiem, że są firmy które zajmują sie tylko odnową lakieru, więc może ktoś poleci którąś konkretną?
    Warszawa ul.Gimnazjalna 18 a tel. 22 666 23 93 . Tanio nie będzie ale dobrze i superprofesjonalnie .Pzdr
    AR 156 1.8 TS ( 2001-2006)
    AR 159 1.9 JTDM 16V ( 2006-2009)
    AUDI A5 2.0 TFSI MTM (2009 -2014)
    BMW 528i F10 ( 2014 - 2019 )
    BMW 540i G30 ( 2019 -

    Lewostronnym powolno jeźdźcom mówimy kategorycznie NIE !!!

  6. #6
    seamaster
    Gość

    Domyślnie

    Mówisz kolego o tej firmie co uzywa Diamondbrite?
    Na tamtym forum kosmetyka aut ta firma ma skrajne opinie, albo, ze rewelacja albo ze zupelna lipa. Korzystales z ich uslug? pozdrawiam


    To Car Spa to rzeczywiscie znalazlem i ogladalem ale biorac pod uwage, ze nie daja przykladowych cen na swojej stronie to pewnie sa zaporowe.

  7. #7
    Użytkownik Znawca Avatar rafter
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    BMW 540i xDrive G30
    Postów
    1,602

    Domyślnie

    [QUOTE=seamaster;310907]Mówisz kolego o tej firmie co uzywa Diamondbrite?
    Na tamtym forum kosmetyka aut ta firma ma skrajne opinie, albo, ze rewelacja albo ze zupelna lipa. Korzystales z ich uslug? pozdrawiam


    Kolega dwukrotnie korzystał z ich usług , był zadowolony i polecił mi ich .Za jakis czas sie do nich wybieram ,więc wtedy opiszę co i jak .Pzdr
    AR 156 1.8 TS ( 2001-2006)
    AR 159 1.9 JTDM 16V ( 2006-2009)
    AUDI A5 2.0 TFSI MTM (2009 -2014)
    BMW 528i F10 ( 2014 - 2019 )
    BMW 540i G30 ( 2019 -

    Lewostronnym powolno jeźdźcom mówimy kategorycznie NIE !!!

  8. #8
    Alfons
    Gość

    Domyślnie Tania Polerka w okolicach Warszawy

    Siema ostatnio bylem ze swoja Alfe 156 u kolesi ktorzy zamuja sie polerka bo niestety lakier juz nie ten i trzeba bylo go odswierzyc... Chlopaki urzeduja pod Warszawa niedaleko Piaseczna. Niedawno otworzyli swoj biznes wiec i ceny sa konkurencyjne. Firma nazywa sie Fancy Detailers polecam naprawde warto. Jesli bylby ktos zainteresowany zapraszam na strone chyba od niedawna dziala FancyDetailers.pl


  9. #9
    Użytkownik Romeo Avatar YonasH
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Brerrrrra V6
    Postów
    1,201

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfons Zobacz post
    Siema ostatnio bylem ze swoja Alfe 156 u kolesi ktorzy zamuja sie polerka bo niestety lakier juz nie ten i trzeba bylo go odswierzyc... Chlopaki urzeduja pod Warszawa niedaleko Piaseczna. Niedawno otworzyli swoj biznes wiec i ceny sa konkurencyjne. Firma nazywa sie Fancy Detailers polecam naprawde warto. Jesli bylby ktos zainteresowany zapraszam na strone chyba od niedawna dziala FancyDetailers.pl
    A ja tam byłem i kolesie polerują brudnymi szmatami na ślinę.

    Pozdrowienia dla jednopostowca

    ...brzmienie V6 - bezcenne!

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    147
    Postów
    355

    Domyślnie

    Cytat Napisał seamaster Zobacz post
    Przejrzałem, już wszystkie tematy o polerowaniu lakieru ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi, więc pozwalam sobie założyć kolejny temat

    Czy ktoś zna, korzystał z usług, poleca, odradza jakąś firme w Warszawie lub okolicach (Pruszków, Grodzisk, Brwinów etc) która wypolerowała by porządnie lakier? W zeszłym roku polerowałem inny samochód po prostu u lakiernika i wyszło to średnio. Wiem, że są firmy które zajmują sie tylko odnową lakieru, więc może ktoś poleci którąś konkretną?

    Pozdrawiam

    Tak temat "renowacja odnowa lakieru" jest troche nizej ale nie chodzi mi o "jak to zrobic samemu" tylko o sprawdzoną firme.

    Cześć.
    Temat już kiedy był na forum: http://www.forum.alfaholicy.org/pols...wanie_rys.html . Trochę daleko ale cena zachęcająca. Pytanie tylko jak z jakością pracy, ja osobiście nic nie mogę powiedzieć bo nie korzystałem
    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Alfy 147 Warszawa i okolice
    Utworzone przez gregsen w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 10:57
  2. polerowanie-sprzątanie-mycie-pranie!!!!zapraszam 509-829-194 Warszawa
    Utworzone przez chickenos156 w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-04-2012, 18:32
  3. 166 2,4 JTD 175kM Warszawa i okolice
    Utworzone przez duster w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 10:57
  4. Warszawa i Okolice.
    Utworzone przez Szyndzielosz w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 06:44
  5. Polerowanie szyb w 3miasto lub okolice
    Utworzone przez KKrzysztof w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-06-2007, 10:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory