Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Dobry mechanik w Warszawie lub okolicach (zachód)

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar losdamianos
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Auto
    159
    Postów
    242

    Domyślnie Dobry mechanik w Warszawie lub okolicach (zachód)

    Mam parę rzeczy do zrobienia w swojej belli (rozrząd,wymiana turbiny,olej itd). i szukam sprawdzonego mechanika z Warszawy lub okolic (Ożarów,Błonie,Babice itd.). Dzięki za odpowiedzi!

  2. #2
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    pod Warszawą
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    6

    Domyślnie

    hejka ja chciałbym, polecić Ci fachowca po drugiej stronie Warszawy, a raczej kawałek od Warszawy, zaznaczam że nie jestem kuzynem, kumplem i nie mam kaski od naganiania klientów :-) ale po prostu cenię ludzi inteligentnych i rzetelnych,

    u P. Pawła robiłem swoją belle GT 1,9 JDT w grudniu 2013, pierwszy duży serwis po zakupie auta,
    płyny, filtry, sprzęgło, rozrząd + totalny przegląd auta i rzetelna ocena tego o czym powinienem myśleć za kilka miesięcy
    (np. hamulce, itp)

    kontakt w mechanikiem doskonały również przez telefon, termin roboty bardzo dobry, i jest elastyczny nie zamyka się o 18.00
    od zachodniej wawy wbijasz się w S8 i grzejesz do Marek a potem poza miasto, fajna przyjemna droga ale będzie z 50 km
    http://www.pablogarage.pl/?kontakt,6

    jak szukałem mechanika czytałem o kim sprawdzonym w okolicach Pruszków ale musisz poszperać na forum,

    na koniec mogę ci powiedzieć że bardzo blisko masz do serwisu fiatowskiego http://www.cartimex.pl/
    nie wiem jakie są o tym serwisie tutaj opinie, jak będziesz chciał to napisz do mnie podam ci kontakt bo pracuje tam mój znajomy
    jakieś 30-40 % drożej niż u P. Pawła ale masz koło domu rozumiem,
    byłem tam weryfikować swoje GT przed zakupem i na pewno znają się na alfach porządnie, ale byłem tam z powodu znajomości viposko obsługiwany wiec było bardzo ok

  3. #3
    Użytkownik Fachowiec Avatar maly_777
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 156 FL SW 1.9 16V
    Postów
    2,497

    Domyślnie

    Myślę że przez 2 lata to rozrząd i turbo już zrobione

    KODOWANIE KLUCZY (Giulia Stelvio 159 inne)
    Konwersje USA->EU
    UPDATE MAP DO NAJNOWSZYCH 2023 (1,2,3 generacja), również z rynków USA
    KODOWANIE (używanych) RADARÓW ACC/DASM, BLISSów, zmiana radia i aktywacja AA/CP offline

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar barsliw
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2.5 V6
    Postów
    442

    Domyślnie

    A może jeszcze szuka...

    Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mklimko
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Volvo XC60; była Alfa 159 SW
    Postów
    513

    Domyślnie

    Ja polecam zarówno pablogarage jak i t&t Twardowskiego. Oba profesjonalne i oba mają swoje zalety (pablo cennik; Twardowski lokalizację) i wady (pablo odległość; twardowski cennik) ale sądzę, że każda z tych rzeczy jest do ogarnięcia. Pzdr.

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar Krusz
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa / Lancaster UK
    Auto
    156 1.8TS '02
    Postów
    1,517

    Domyślnie

    Cytat Napisał mklimko Zobacz post
    Ja polecam zarówno pablogarage jak i t&t Twardowskiego. Oba profesjonalne i oba mają swoje zalety (pablo cennik; Twardowski lokalizację) i wady (pablo odległość; twardowski cennik) ale sądzę, że każda z tych rzeczy jest do ogarnięcia. Pzdr.
    T&T Twardowski to nie tylko loklaizacja, ale też niesamowity Pan Karol który jest mistrzem diagnostyki - w moim aucie w którym nikt inny nie widział problemów (zmierzona moc 120 z 140 kucy) rozkminił wszystko w kilka godzin!
    Do tego na przykład po odpowietrzaniu hamulcy gdzie indziej nie hamowały jak bym się spodziewał, natomiast u Twardowskiego były odpowietrzane ciśneiniowo i hebel masakrował
    Generalnie jeśli masz coś trochę bardziej zaawansowanego, to owszem u Twardowskiego zostawisz 3x tyle ale będzie na 100% dobrze, co u innych się nie sprawdza zawsze...

    Plus jak jest Tomek Twardowski to zawsze można przyjemną pogawędkę o Alfach sobie uciąć czekając na formalności etc.
    Ostatnio edytowane przez Krusz ; 19-05-2014 o 00:56

    Twin Spark Compressore - Na pohybel hejterom - Szalone 0.5bara
    Mazda mx5 - bokiem, na glebie i z kierownicą po złej stronie.
    "Nothing is "good" for daily driving that's not OEM. So by that logic don't turbo your car. Don't make it faster. Don't do anything. Go buy a bus pass."

  7. #7
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    alfa
    Postów
    3

    Domyślnie

    Doradzałabym Wacar, niedawno mi hamulce naprawiali i jestem zadowolony, nawet w gorszych warunkach na drodze naprawdę cały układ hamulcowy nie zawodzi, można czuć się pewnie na drodze. Jest strona z ofertą warsztatu – wacar.pl.

Podobne wątki

  1. Dobry mechanik Alfy w Warszawie
    Utworzone przez Dziadekxxx w dziale GT
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-07-2018, 17:09
  2. Opole: dobry mechanik/warsztat w Opolu lub okolicach
    Utworzone przez ozzy w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 21-04-2017, 09:03
  3. Dobry mechanik w okolicach Nowy Sącz - Limanowa
    Utworzone przez Makiwarrior w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-07-2015, 21:50
  4. Dobry mechanik w okolicach Starogardu Gdańskiego
    Utworzone przez Halik w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 22-09-2014, 21:17
  5. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-03-2013, 11:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory