Strona 57 z 65 PierwszyPierwszy ... 747484950515253545556575859606162636465 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 648

Temat: Mechanik!!Warszawa!!

  1. #561
    Użytkownik Romeo Avatar Marcin@romeo
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    zielonka kolo Warszawy
    Auto
    Były 156 2.0 ts 156 2.5 24v 155 v6
    Postów
    511

    Domyślnie

    Czy ktoś zna namiar na nowy serwis z mechanikami od Twardowskiego gdzieś podobno koło Marsa mają siedzibę chce się tam wybrać wybadac jak to wygląda

    Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

  2. #562
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin@romeo Zobacz post
    Czy ktoś zna namiar na nowy serwis z mechanikami od Twardowskiego gdzieś podobno koło Marsa mają siedzibę chce się tam wybrać wybadac jak to wygląda

    Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
    ul.Goździków 16
    511 222 552
    "A zatem posiadanie tego samochodu jest jak życie z przepiękną, lecz przy tym zdrowo kopniętą dziewczyną. Bardzo dobrze wiecie, dlaczego się zaangażowaliście. I w tym samym stopniu jesteście świadomi, że wasz związek po prostu nie ma żadnych szans."
    J.Clarkson



    Warszawscy Alfaholicy - Facebook Group
    Brera Team Poland - Facebook Group

  3. #563
    Użytkownik Romeo Avatar Marcin@romeo
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    zielonka kolo Warszawy
    Auto
    Były 156 2.0 ts 156 2.5 24v 155 v6
    Postów
    511

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zmianowy Zobacz post
    ul.Goździków 16
    511 222 552
    Dziękuję

    Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

  4. #564
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Czarny Kocur
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 8V, Alfa Romeo 145 1.9 JTD
    Postów
    428

    Domyślnie

    Marcin daj znać jak po wizycie, tez bym zaprowadził swoją 9 do przeglądu zawieszenia


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #565
    Użytkownik Świeżak Avatar Pandaster
    Dołączył
    11 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    166 2.4 JTD 150 KM 2003
    Postów
    48

    Domyślnie

    Chciałbym podzielić się spostrzeżeniami na temat serwisu AJS z ulicy Jesiotrowej.
    Był to pierwszy zakład do którego oddałem moją 166 po zakupie. Rozrząd, filtry i olej + przegląd co tam trzeba będzie zrobić. Usługa to kosztowała mnie 1500zł (części + robocizna). Panowie zrobili dodatkowo diagnostykę komputerową o którą nie prosiłem (zaznaczyłem żeby jej nie robić), za którą skasowali 150zł (i nic, nie było żadnych błędów). Machnąłem ręką. Praca została wykonana profesjonalnie tj. po przejechaniu 5k kilometrów nic się z alfą złego nie działo. Następne do wymiany poszło sprzęgło, do serwisu pojechałem kilka tygodni temu. Samochód zostawiłem umówiłem się na odbiór na następny tydzień. Zostawiłem kwotę 1500zł zaliczki bo coś mi jeszcze piszczało przy tylnym prawy hamulcu więc domyślałem się, że tarcze i klocki pójdą do wymiany. W przeddzień odebrania samochodu dostałem telefon z serwisu "koło dwumasowe już ma straszne luzy i trzeba wymienić, albo regenerować ja mam tutaj kolegę obok to panu zrobi od ręki na jutro będzie 900zł". No i tu mnie trochę ścięło bo poprzedni właściciel dwumas wymieniał na co mam fakturę, a dodatkowo nie zauważyłem żadnych objawów jego zużycia. Pomyślałem, że albo chce mnie naciągnąć, albo faktycznie po prostu się posypał, a ja ze względu na to że nie jestem za bardzo obeznany w mechanice samochodowej nie zorientowałem się że coś złego się dzieje. Stwierdziłem, że jak mam płacić 900zł za regenerację dopłacę jeszcze kilka stów i kupię nowy. Dzwonię do AJS i mówię, że nie ma sensu regenerować, dopłacę i kupię nowy. Długa cisza w słuchawce po czym odpowiedź "wie pan co ja ten dwumas jeszcze sprawdzę bo chyba nie trzeba go robić". Nie będę oceniał, ale swoje zdanie na ten temat już wyrobiłem. Samochód odebrałem dopiero po 18 dniach bo "nie było czasu, dużo roboty". Z tylnymi hamulcami tak jak myślałem klocki i tarcze poszły do wymiany. Za całą usługę zapłaciłem 1950 zł. Wymiana sprzęgła plus tylnych tarcz i klocków hamulcowych. Z czego robocizna to 800zł co też wydało mi się całkiem sporo (choć mogę się mylić). Po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów znowu słyszałem ten sam pisk z prawego tylnego hamulca jestem już umówiony na ponowną wizytę żeby to poprawili. Ogólnie z mojej strony serwisu raczej nie polecę, choć zapowiadało się dobrze.

  6. #566
    Użytkownik Romeo Avatar dejon
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Warszawa/Bielsk Podlaski
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2,4JTD...wkoncu jest 159 SW 1,9JTD 16V 150KM
    Postów
    1,102

    Domyślnie

    No ładnie podłączenie pod kompa 150zl za tarcze i klocki max 130zl za robotę bo sam tyle płaciłem . Wiec za wymianę sprzęgła ponad 600 zł. To chyba aż aż aż za dużo może źle wyliczylem.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  7. #567
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    S-Max
    Postów
    5

    Domyślnie

    Witam, Panowie z racji 57 stron (brakuje mi podsumowania albo jakiejs jednej tableki na poczaktu z serwisami) chciałem zapytać gdzie w Warszawie zrobić przegląd Alfy Romeo Guilietty przed zakupem?

    Niestety w Auto-Ostrobramska maja termin na czwartek za tydzien wiec troche slabo. Auto jest z uzywanych w CarSerwis wiec chyba nie ma sensu jechac do CarSerwisu na takie sprawdzenie.

    Podpowiem ze auto jest na 1 sierpnia (Mokotów).

  8. #568
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bosman71 Zobacz post
    Witam, Panowie z racji 57 stron (brakuje mi podsumowania albo jakiejs jednej tableki na poczaktu z serwisami) chciałem zapytać gdzie w Warszawie zrobić przegląd Alfy Romeo Guilietty przed zakupem?

    Niestety w Auto-Ostrobramska maja termin na czwartek za tydzien wiec troche slabo. Auto jest z uzywanych w CarSerwis wiec chyba nie ma sensu jechac do CarSerwisu na takie sprawdzenie.

    Podpowiem ze auto jest na 1 sierpnia (Mokotów).
    [notranslate]Alfa[/notranslate] Serwis
    ul.Goździków 16
    +48 511 222 552
    "A zatem posiadanie tego samochodu jest jak życie z przepiękną, lecz przy tym zdrowo kopniętą dziewczyną. Bardzo dobrze wiecie, dlaczego się zaangażowaliście. I w tym samym stopniu jesteście świadomi, że wasz związek po prostu nie ma żadnych szans."
    J.Clarkson



    Warszawscy Alfaholicy - Facebook Group
    Brera Team Poland - Facebook Group

  9. #569
    Użytkownik Romeo Avatar Marcin@romeo
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    zielonka kolo Warszawy
    Auto
    Były 156 2.0 ts 156 2.5 24v 155 v6
    Postów
    511

    Domyślnie

    Po wstępnych rozmowach jestem na tak zostawię auto 24 lipca na regulację silnika plus wstępny przegląd

    Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

  10. #570
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Czarny Kocur
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 8V, Alfa Romeo 145 1.9 JTD
    Postów
    428

    Domyślnie

    Kogo widziałem wczoraj pchającego czerwoną 155 na konstruktorskiej?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. Potrzebny mechanik na dziś! rozsypane sprzęgło... Warszawa
    Utworzone przez Kamiel w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-08-2014, 09:45
  2. [159] Mechanik Warszawa
    Utworzone przez rhessi w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-08-2014, 20:25
  3. Warszawa mechanik i dziwny problem. Pilne!
    Utworzone przez dawideksl w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-01-2013, 01:47
  4. Warszawa - sklep, mechanik od Alternatorów?
    Utworzone przez lukleo w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-08-2011, 20:57
  5. [145] dobry mechanik warszawa
    Utworzone przez goferos w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-10-2010, 11:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory