Strona 61 z 65 PierwszyPierwszy ... 11515253545556575859606162636465 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 648

Temat: Mechanik!!Warszawa!!

  1. #601
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Zakopane
    Auto
    AR 166
    Postów
    15

    Domyślnie

    zdecydowanie Panowie znają się na rzeczy i mają dobre podejście ale ceny hmm... 150-200 za sprawdzenie czy coś poza wahaczem do wymiany w 166 to ciut dużo, zrezygnowałem jak narazie

  2. #602
    Użytkownik Romeo Avatar Marcin@romeo
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    zielonka kolo Warszawy
    Auto
    Były 156 2.0 ts 156 2.5 24v 155 v6
    Postów
    511

    Domyślnie

    Nikomu niepolecam tego serwisu doją strasznie i trzeba bardzo długo czekać bo wola robić drogie ferrari zamiast alfe do tego robota jest delikatnie mówiąc słaba

    Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

  3. #603
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Zakopane
    Auto
    AR 166
    Postów
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin@romeo Zobacz post
    Nikomu niepolecam tego serwisu doją strasznie i trzeba bardzo długo czekać bo wola robić drogie ferrari zamiast alfe do tego robota jest delikatnie mówiąc słaba
    Jaki zatem polecasz w okolicy? gdzie naprawiasz/naprawiałeś?

  4. #604
    Użytkownik Romeo Avatar Marcin@romeo
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    zielonka kolo Warszawy
    Auto
    Były 156 2.0 ts 156 2.5 24v 155 v6
    Postów
    511

    Domyślnie

    Cytat Napisał Thavar Zobacz post
    Jaki zatem polecasz w okolicy? gdzie naprawiasz/naprawiałeś?
    Na goździków jest serwis Alfy robią tam mechanicy od Twardowskiego ja tam serwisuje to jest koło selgrosu przy Marsa

    Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

  5. #605
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin@romeo Zobacz post
    Nikomu niepolecam tego serwisu doją strasznie i trzeba bardzo długo czekać bo wola robić drogie ferrari zamiast alfe do tego robota jest delikatnie mówiąc słaba

    Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
    Ja mam kompletnie inne zdanie, obsługa - pełna kultura z odbiorem klienta z lotniska czy dworca, czy odbiorem auta lawetą z innego serwisu, weekend nie weekend także mimo że serwis zamknięty, auto zastępcze, wóz odkurzonym umyty, z każdą pierdółką gdy dochodzi coś poza listą czynności ustaloną wcześniej dzwonią - do decyzji, telefony odbierają zawsze, części zarówno swoje (tak, tu zauważyłem nie szukają najtańszej opcji, ale jak klient znajdzie i dostarczy - nie ma problemu) lista czynności z cenami części, robocizny przed rozpoczęciem prac na piśmie, w cenach brutto bez żadnych ściem netto, terminowo , jedno co mi nie pasuje to odległość z Rzeszowa. Do fachowości zastrzeżeń zero.
    A ceny ? jak mówiłem - kwestia indywidualnego rozważenia czego dane auto jest warte, a czego nie , jak mamy własny czas wyceniony i czy mamy alternatywny tańszy serwis z gwarancją, że nie będziemy się po nim bujać sto razy na poprawki czy dobijać w trakcie "na kiedy będzie bo miało być na tydzień temu" .

  6. #606
    Użytkownik Romeo Avatar Marcin@romeo
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    zielonka kolo Warszawy
    Auto
    Były 156 2.0 ts 156 2.5 24v 155 v6
    Postów
    511

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Ja mam kompletnie inne zdanie, obsługa - pełna kultura z odbiorem klienta z lotniska czy dworca, czy odbiorem auta lawetą z innego serwisu, weekend nie weekend także mimo że serwis zamknięty, auto zastępcze, wóz odkurzonym umyty, z każdą pierdółką gdy dochodzi coś poza listą czynności ustaloną wcześniej dzwonią - do decyzji, telefony odbierają zawsze, części zarówno swoje (tak, tu zauważyłem nie szukają najtańszej opcji, ale jak klient znajdzie i dostarczy - nie ma problemu) lista czynności z cenami części, robocizny przed rozpoczęciem prac na piśmie, w cenach brutto bez żadnych ściem netto, terminowo , jedno co mi nie pasuje to odległość z Rzeszowa. Do fachowości zastrzeżeń zero.
    A ceny ? jak mówiłem - kwestia indywidualnego rozważenia czego dane auto jest warte, a czego nie , jak mamy własny czas wyceniony i czy mamy alternatywny tańszy serwis z gwarancją, że nie będziemy się po nim bujać sto razy na poprawki czy dobijać w trakcie "na kiedy będzie bo miało być na tydzień temu" .
    Ty może tam pracujesz? Kompletnie inaczej u mnie to wyglądało jako przykład ich fachowości podam np taki zleciłem im wymianę rolki napinacza paska od alternatora nowa,im dostarczyłem jak się okazało później niezrobili tego czego skutkiem było odpadniecie tej rolki podczas jazdy a nowa rolka oczywiście przepadla koszt 400zl jest więcej takich kwiatków
    I nigdy mi samochodu nie umili jak ty pisałeś dodatkowo naciągania na niepotrzebne wymiany części przestrzegam


    Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

  7. #607
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Hm, trochę daleko miałbym do pracy z Rzeszowa Choć o ile wiem współpracują i z Dubajem

    Ja piszę samą prawdę o moich doświadczeniach, zapewniam Cię, ze gdyby były negatywne jak miewałem np w ASO polmozbytowskim, nie ukrywałbym takowych. Wręcz przeciwnie. A jestem z kompletnie innej braży, więc nic z tych rzeczy.
    W ogóle co za żałosne podejrzenia, serwis który rękoma własnych pracowników pisałby opinie o sobie, to byłoby dno dna najciemniejszego.

  8. #608
    Użytkownik Romeo Avatar Marcin@romeo
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    zielonka kolo Warszawy
    Auto
    Były 156 2.0 ts 156 2.5 24v 155 v6
    Postów
    511

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Hm, trochę daleko miałbym do pracy z Rzeszowa Choć o ile wiem współpracują i z Dubajem

    Ja piszę samą prawdę o moich doświadczeniach, zapewniam Cię, ze gdyby były negatywne jak miewałem np w ASO polmozbytowskim, nie ukrywałbym takowych. Wręcz przeciwnie. A jestem z kompletnie innej braży, więc nic z tych rzeczy.
    W ogóle co za żałosne podejrzenia, serwis który rękoma własnych pracowników pisałby opinie o sobie, to byłoby dno dna najciemniejszego.
    To niewiem może coś się u nich zmieniło ale teraz gdy mam prawie pod domem serwis na goździków to już napewno na arkuszowa nie wrócę


    Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

  9. #609
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Pierwszy raz byłem przed hoho laty, szefował tam J Ziomek - jeden z pierwszych Ikarowiczów. Teraz ma firmę w rzeczonym Dubaju i szefuje na Arkuszowej Szymon Głuch. To mycie auta faktycznie było teraz, ale pomoc w transporcie, zastępczak i za jednego i za drugiego.

    Sprawa z niewymienioną częścią jest oczywiście karygodna, przypomina codzioenne praktyki polmozbytowsko-asowe. Po czymś takim też bym odradzał na lewo i prawo.

  10. #610
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    firmę w rzeczonym Dubaju i szefuje na Arkuszowej Szymon Głuch. To mycie auta faktycznie było teraz, ale pomoc w transporcie, zastępczak i za jednego i za drugiego.

    Sprawa z niewymienioną częścią jest oczywiście karygodna, przypomina codzioenne praktyki polmozbytowsko-asowe. Po czymś takim też bym odradzał na lewo i prawo.
    Co Ty tu Bajdurzysz o Arkuszowej? Czasy Ikarowe dawno sie skończyły i podejscie do Alfy tez odstawili do lamusa. Naciagacze i tyle a i robote tez zdarza sie im spiepszyć. Warsztat swoja renomę dawno juz utracił

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

Podobne wątki

  1. Potrzebny mechanik na dziś! rozsypane sprzęgło... Warszawa
    Utworzone przez Kamiel w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-08-2014, 09:45
  2. [159] Mechanik Warszawa
    Utworzone przez rhessi w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-08-2014, 20:25
  3. Warszawa mechanik i dziwny problem. Pilne!
    Utworzone przez dawideksl w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-01-2013, 01:47
  4. Warszawa - sklep, mechanik od Alternatorów?
    Utworzone przez lukleo w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-08-2011, 20:57
  5. [145] dobry mechanik warszawa
    Utworzone przez goferos w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-10-2010, 11:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory