Strona 9 z 406 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181959109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 4054

Temat: Halo Halo PŁOCK?SIERPC?

  1. #81
    alienek
    Gość

    Domyślnie

    witam!Przepraszam że mnie też nie było ale niedziele mi wyłożyli w pracy na 14:/ wybaczcie:/

  2. #82
    Użytkownik Świeżak Avatar alfa_fan
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    WZU
    Auto
    159 164 166
    Postów
    198

    Domyślnie

    Witam.

    No nie wyszło .
    Niestety sprawy rodzinne przeważyły, ale na następny zlocik lokalny postaram się dojechać. Pozdrowienia dla zlotowiczów .

    pozdrawiam
    alfa_fan

  3. #83
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Krzychu52
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    AR 156 1.9 JTD SW 2001 Październik Azurro Nuvola, Alfa Romeo 155 1.7 94
    Postów
    350

    Domyślnie

    Siemanko, ja jestem z Płocka. Od dłuższego czasu poszukuję kogoś z Płocka lub okolic, ale du.... cieżko było na kogoś natrafić. Dajcie znać, pozdrawiam.

  4. #84
    Piotrek_Płock
    Gość

    Domyślnie

    Niechbędzie
    Dopisujemy sie i my (czarna Bella 156 z klubowymi podkładkami cumująca na Winiarach). Piszę MY, bo Bellą pomyka mój syn, ja sporadycznie (jestem tzw.Cytryniarzem i to hydroloty są moim pozytywnym zboczeniem.Ale do rzeczy: piszemy sie na wszelkie lokalne spoty.
    Nie martwcie sie tym pierwszym razem. U nas (tj.w Klubie Cytrynki) też początki były mizerne.
    Na poprzednim spocie na 100% byśmy byli, gdyby nie to, że dopiero dzis trafiłem na ten wątek. Stąd propozycja: jesli będzie konkretny pomysł, to wysyłajmy tez info także na priv. OK? Z tego co widzę, jest szansa na zjechanie sie ok.8 bolidów, więc może byc miło.
    Mam trochę dobrych doswiadczeń z organizacją spotów z KC, którymi chcę sie podzielić. Tam zadziałał mechanizm stałego kalendarza: wiemy, że w każdy wtorek wieczorem w jednym z centrów handlowych w ścisle określonym miejscu parkingu spotykają się Cytryniarze. Kto ma ochotę - ten jest. I już. Od czasu do czasu ogłaszany jest plener (no i wtedy zaczynają się schody ze zgraniem terminów, ale jakoś sie udaje) i grilujemy podziwiając nasze maleństwa. Tak to sie dzieje w Warszawie. Wiem, że to inna skala, duże miasto itepe itede, ale jesli idzie o Płock - to tu też dajemy radę. Po prostu od czasu do czasu zwołujemy sie na stację ORLENU przy III LO. Mozna usiąść, pogadać. czasem nawet tylko przez pół godziny, ale i to dobre. Przynajmniej sie znamy i wiemy do kogo dzwonić w ramach assistance
    Dlatego proponuje na początek coś takiego: ktoś z nawiększym stażem z klubie rzuca termin i miejsce, potem ewentualne małe korekty, dopasowania terminu i zaczepne spotkanie. Z każdym nastepnym będzie łatwiej.
    Do zobaczenia!
    Piotrek (Xantia) i Dorian (Bella)

  5. #85
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Krzychu52
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    AR 156 1.9 JTD SW 2001 Październik Azurro Nuvola, Alfa Romeo 155 1.7 94
    Postów
    350

    Domyślnie

    Siema, dobry pomysł. Możemy się zgadać jakoś

    ---------- Post dodany o godzinie 14:24 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 12:42 ----------

    Tak jak napisał Piotrek_Plock, możemy wybrać jedno miejsce i ustalić jakąś date czy raz na tydzień czy na dwa tygodnie i kto bedzie mógłto przyjedzie, bo wiadomo nie każdy może sie dostosować do konkretnej daty. Dajcie znać. Pozdrawiam.

  6. #86
    marekf6
    Gość

    Domyślnie

    popieram piotrek_plock

    jak by byl jakis konkretny dzien (np 1 niedziele miesiaca i 3 niedziela miesiaca) i konkretne miejsce gdzie mozna znalesc milosnikow AR to napewno ktos by sie zjawil

  7. #87
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Krzychu52
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    AR 156 1.9 JTD SW 2001 Październik Azurro Nuvola, Alfa Romeo 155 1.7 94
    Postów
    350

    Domyślnie

    A może zrobimy sobie, na przykład w piatek o godz. 18 co dwa tygodnie bedziemy się spotykać?? Tylko jeszcze jakieś konkretne miejsce, co o tym myślicie??

  8. #88
    Piotrek_Płock
    Gość

    Domyślnie

    Allle miło, że temat żyje
    Jak dla mnie - piątkowe wieczory są OK (choć nie ukrywam, że im wcześniejsza pora, tym gorzej dla mnie, bo dojeżdżam z warszawki...).
    Ja bym proponował tak: dopóki pogoda pozwoli (powiedzmy do końca września) spotykajmy sie gdzieś w okolicach Sobótki (fotki planerowe stadka Alfiątek mile widziane), a gdy zrobi sie zimno - to może jakaś stacja z barkiem i parkingiem (np.przy III LO), lub np.ustalamy sektor na parkingu w Mazowii, zostawiamy tam maleństwa w ładnym szpalerku i smigamy do któregoś z ffoodów na pogaduchy i historii AR

  9. #89
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Krzychu52
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    AR 156 1.9 JTD SW 2001 Październik Azurro Nuvola, Alfa Romeo 155 1.7 94
    Postów
    350

    Domyślnie

    Mi pasuje, jak kolega mówi. Może nad wisła jak było poruszane wczesniej. Tylko we dwóch czy trzech za dużo nie zdziałamy. Może ktoś jeszcze zainteresowany?? Czyli piątki co dwa tygodnie?? O 18?? Czy macie inne propozycje??

  10. #90
    marekf6
    Gość

    Domyślnie

    coz z przykrościa musze stwierdzic ze mi w tygodniu bedzie ciezko (praca, praca i jeszcze raz praca) chociaz im poznijesza godziny tym wieksze prawdopodobienstwo ze bede mogl byc...

    a co do miejsca... sobótka moze tak nieco za bardzo oklepane, ale nieco wczesniej na piasku jest polozonych kilka plyt prze zatoczne do parkowania (tam gdzie bywaja zazwyczaj koncerty) jako ze podejrzewam ze byloby nas na chwile obecna nie za wiele to miejsce byloby ok (same plyty moze nie bardzo ale ta zatoczka bylaby fajna...)

    ---------- Post dodany o godzinie 22:38 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 22:36 ----------

    piostrek_plock

    temat zyje ale widze ze ostatnio jest nas tylko trzech co korzystaja z tego tematu ;/

Podobne wątki

  1. Halo halo jest tu Leszno ?
    Utworzone przez sbk001 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 267
    Ostatni post / autor: 16-08-2015, 23:07
  2. Halo Radomsko!!!
    Utworzone przez 156X w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 210
    Ostatni post / autor: 18-06-2015, 12:17
  3. Halo Radom!
    Utworzone przez alfastar w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-11-2012, 06:23
  4. Halo
    Utworzone przez sarkomo w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-10-2012, 22:52
  5. Halo, Halo Jaworzno....
    Utworzone przez bugaj_90 w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 08-09-2011, 10:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory