Strona 5 z 65 PierwszyPierwszy 12345678910111213141555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 648

Temat: Mechanik!!Warszawa!!

  1. #41
    tomaszalfa147
    Gość

    Domyślnie c całą odpowiedzialnością polecam

    Polecam wszystkim firme Szadkowski service Warszawa ul gibraltarska 8 tel 608 831 856 sam u nich serwisuje 3 swoje alfy od paru lat znają się na robocie młode chłopaki mają sprzęt kompa wszystko co potrzeba do alfy dobre ceny na miejscu sklep internetowy itd.. polecam www.szadkowskiservice.pl
    Ostatnio edytowane przez tomaszalfa147 ; 18-01-2011 o 00:43

  2. #42
    mario72wawa
    Gość

    Domyślnie Ratunku, pomocy poszukuje dobrego warsztatu w Warszawie

    witam
    Poszukuję FACHOWCÓW w Warszawie do mojej AR 166, 2.4 jtd, 2005 r. Czy możecie kogoś polecić??
    Z tego co wyczytałam na forum wszyscy polecają Pabla lub Tomka Lesznowola. Korzystałam z usług Pabla (wymiana przewodów chłodnicy oleju), ceny bardzo dobre, terminy i odległość nie bardzo mi pasowały. Poszukuje dobrego fachowca, który pracuje/pracował w ASO i chętnie sie zajmie moją AR. Na tą chwilę mam do wymiany dwa lewe czujniki parktronik (centralka nowa). Do tej pory naprawiałam moją AR w Tomcar, Warszawa Al.Prymasa Tysiąclecia (nr telefonu 503017115)- przeglądy, zawieszenie itd. Konkurencyjne ceny.
    Pozd. Ada

  3. #43
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Scuderia
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mrozy
    Auto
    Alfa Romeo 33 1.7 8v 1991r, Alfa Romeo 164 3.0 V6 24v Q4 1994r
    Postów
    367

    Domyślnie

    Poza Pablo mogę polecić jeszcze tą firmę http://www.autokielak.pl/
    Robiłem tam w wakacje swoją 33-kę i naprawdę jestem zadowolony.
    Alfa Romeo to rodzaj choroby, entuzjazm do czegoś co w podstawowej funkcji jest tylko środkiem transportu, to sposób na życie, szczególny rodzaj percepcji pojazdu wyposażonego w silnik

  4. #44
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    A miał ktoś z Was styczność z czymś takim jak Auto Kantorski na Bokserskiej?? Mają napisane że przez 25 lat mieli autoryzację Fiata, istnieją od 1983 roku więc może chłopaki są ogarnięci?? Napisałem do nich maila i czekam na odpowiedź bo o Panu TS ostatnio słyszałem trochę niepochlebnych opinii a do Pabla chyba nie uda mi się dotrzeć bo muszę zostawić auto a czym tu wrócić do Wawy...

  5. #45
    Użytkownik Ogier Avatar hump.O
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Warszaw Opoczno
    Auto
    Byly AR 156, AR GT. Jest Lexus IS 350
    Postów
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzybek_bgi Zobacz post
    A miał ktoś z Was styczność z czymś takim jak Auto Kantorski na Bokserskiej?? Mają napisane że przez 25 lat mieli autoryzację Fiata, istnieją od 1983 roku więc może chłopaki są ogarnięci?? Napisałem do nich maila i czekam na odpowiedź bo o Panu TS ostatnio słyszałem trochę niepochlebnych opinii a do Pabla chyba nie uda mi się dotrzeć bo muszę zostawić auto a czym tu wrócić do Wawy...
    Ja w pon u Seligi robilem sprzeglo i dwumas.. chlopaki ogarneli sie w kilka godzin a umawialem sie na wymiane tydzien wczesniej.. wzieli mniej niz w oklicy mojego miasta rodzinnego wolaja.. wszystko chodzi jak w zegarku.. wreszcie korzystajac z wlasnego dowsiadczenie spokojnie moge polecic TS

  6. #46
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    Tylko z tym to różnie bywa, osobiście jeszcze nie spotkałem mechanika który nie naprawi auta a bierze kasę i to nie małą za to że "próbował, grzebał ale się nie udało a $ za poświęcony czas się należą"

  7. #47
    Użytkownik Znawca Avatar krawat
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 155v6; AR Stelvio Q
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzybek_bgi Zobacz post
    Tylko z tym to różnie bywa, osobiście jeszcze nie spotkałem mechanika który nie naprawi auta a bierze kasę i to nie małą za to że "próbował, grzebał ale się nie udało a $ za poświęcony czas się należą"
    No grzybek dobrze mówi... Jeden z naszych znajomych tak miał... Oprócz tego na moim przykładzie... Obrócona panewka - czas roboty - od ch*** i dłużej.
    Jedno co mogę powiedzieć - to jeśli chodzi o mechanikę na pewno się zna..

    Jeśli jednak zrobił to sprawnie u Kuby - no to dobrze

  8. #48
    Użytkownik Ogier Avatar hump.O
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Warszaw Opoczno
    Auto
    Byly AR 156, AR GT. Jest Lexus IS 350
    Postów
    155

    Domyślnie

    Moze macie racje.. ja akurat wiedzialem co chce zrobic.. powiedzialem prosze wymienic to i to wiec wymienil.. moze trudniej byloby gdyby moj problem nalezalo dopiero zidentyfikowac..

    btw.. moze ktorys z Was chlopaki mialby chiwle zeby mi pomoc.. mam dwa problemy.. 1. jak najade czasem na dziure to radio mi sie wylacza i resetuje (podejrzewam ze cos moze z tylu nie stykac) 2. mam wrazenie ze nie wlaczaja mi sie spryskiwacze od reflektorow. (moze nie wiem jak je wlaczyc po prostu) ale jeszcze nigdy nie widzialem zebym mial mokre reflektory

  9. #49
    Użytkownik Znawca Avatar krawat
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 155v6; AR Stelvio Q
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    Cytat Napisał hump.O Zobacz post
    Moze macie racje.. ja akurat wiedzialem co chce zrobic.. powiedzialem prosze wymienic to i to wiec wymienil.. moze trudniej byloby gdyby moj problem nalezalo dopiero zidentyfikowac..

    btw.. moze ktorys z Was chlopaki mialby chiwle zeby mi pomoc.. mam dwa problemy.. 1. jak najade czasem na dziure to radio mi sie wylacza i resetuje (podejrzewam ze cos moze z tylu nie stykac) 2. mam wrazenie ze nie wlaczaja mi sie spryskiwacze od reflektorow. (moze nie wiem jak je wlaczyc po prostu) ale jeszcze nigdy nie widzialem zebym mial mokre reflektory
    Kuba... Namawiaj muchomorka żeby na 19-20 wpadł do mnie na %. Ty też możesz wpaść... (a przed lub po podbijemy GT skontrolować)...
    Albo jak chcesz to teraz możesz podbić na Okęcie...

  10. #50
    Użytkownik Ogier Avatar hump.O
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Warszaw Opoczno
    Auto
    Byly AR 156, AR GT. Jest Lexus IS 350
    Postów
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał michalepwa Zobacz post
    Kuba... Namawiaj muchomorka żeby na 19-20 wpadł do mnie na %. Ty też możesz wpaść... (a przed lub po podbijemy GT skontrolować)...
    Albo jak chcesz to teraz możesz podbić na Okęcie...
    Hehe.. chetnie ale teraz to w robocie siedze a wiczor mam juz zajety:/ natomiast w przyszlym tygodniu chetnie bym w odwiedziny przybyl z AR na sprawdzenie

Podobne wątki

  1. Potrzebny mechanik na dziś! rozsypane sprzęgło... Warszawa
    Utworzone przez Kamiel w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-08-2014, 09:45
  2. [159] Mechanik Warszawa
    Utworzone przez rhessi w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-08-2014, 20:25
  3. Warszawa mechanik i dziwny problem. Pilne!
    Utworzone przez dawideksl w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-01-2013, 01:47
  4. Warszawa - sklep, mechanik od Alternatorów?
    Utworzone przez lukleo w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-08-2011, 20:57
  5. [145] dobry mechanik warszawa
    Utworzone przez goferos w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-10-2010, 11:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory