Strona 88 z 165 PierwszyPierwszy ... 38787980818283848586878889909192939495969798138 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 1650

Temat: Giulietta - Jaki olej?

  1. #871
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 TB MA 2010
    Postów
    2,091

    Domyślnie

    Dzięki i szerokości ;-)
    Serdecznie pozdrawiam,
    PW znów dostępne ale najlepiej: wlyszkow@vp.pl
    ANALIZY OLEJU

  2. #872
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    AR Giulietta 1.4 170 KM/Mustang 3.7 V6
    Postów
    408

    Domyślnie

    Cytat Napisał telco Zobacz post
    Czołem!

    Po 60k (i 3 poprzednich wymianach na - niestety - Selenia PE) wypłukałem (20 minut) AR2820, wlałem Amsoil AZO 0w30 + AR9100.

    Silnik jest tak cichy, że "na światłach" mam podejrzenia, że gaśnie (a start-stop "się zepsuł" i już od dawna nie przeszkadza, bo to totalna porażka w połączeniu z automatem).

    Specjalne podziękowania dla Kolegi wlyszkow'a!
    Na czym polega fenomen tego oleju z technicznego punktu widzenia? Bo jest to chyba dość niszowa marka? W czym i jak bardzo jest lepszy od podobno stosunkowo dobrej Selenii Digitek 0W30?

  3. #873
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    Cytat Napisał sailor_p Zobacz post
    Na czym polega fenomen tego oleju z technicznego punktu widzenia? Bo jest to chyba dość niszowa marka? W czym i jak bardzo jest lepszy od podobno stosunkowo dobrej Selenii Digitek 0W30?
    Ma więcej syntetyku w syntetyku w sumie to 100% syntetyku Bo ja wiem czy taka niszowa ? Jakoś to leje od kilku lat i na forach też jest znana. A w czasach internetu można ściągnąć z całego świata (ale tutaj akurat nie ma problemów z dostępnością w Polsce)

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał telco Zobacz post
    Czołem!

    Po 60k (i 3 poprzednich wymianach na - niestety - Selenia PE) wypłukałem (20 minut) AR2820, wlałem Amsoil AZO 0w30 + AR9100.

    Silnik jest tak cichy, że "na światłach" mam podejrzenia, że gaśnie (a start-stop "się zepsuł" i już od dawna nie przeszkadza, bo to totalna porażka w połączeniu z automatem).

    Specjalne podziękowania dla Kolegi wlyszkow'a!
    W poprzednim aucie miałem ams 0w20+ar 9100 w wolnossacej pierdziawce 1.4 i jak czasem jeżdżę jeszcze tym autem okazjonalnie to też się zastanawiam na początku czy na luzie pracuje ten silnik czy nie

  4. #874
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2017
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Giulietta 1,4 multiair bordowa
    Postów
    13

    Domyślnie

    Hej. Pomóżcie mi proszę z wyborem filtra do mojej juleczki, bo jest ich kilka. Filtron, mann, ufi: który najlepszy, a może to obojętne.
    Olej to będzie selenia digitek

  5. #875
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 TB MA 2010
    Postów
    2,091

    Domyślnie

    Cytat Napisał Julia.k Zobacz post
    Hej. Pomóżcie mi proszę z wyborem filtra do mojej juleczki, bo jest ich kilka. Filtron, mann, ufi: który najlepszy, a może to obojętne.
    Olej to będzie selenia digitek
    Ja mam zaufanie do Knechta
    Serdecznie pozdrawiam,
    PW znów dostępne ale najlepiej: wlyszkow@vp.pl
    ANALIZY OLEJU

  6. #876
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Julia.k Zobacz post
    Hej. Pomóżcie mi proszę z wyborem filtra do mojej juleczki, bo jest ich kilka. Filtron, mann, ufi: który najlepszy, a może to obojętne.
    Olej to będzie selenia digitek
    a ja myślę że jaki nie włożysz z tych co wymieniłeś, krzywdy silnikowi nie zrobisz. krzywdę silnikowi (czy tak układowi MA) robił sam Fiat, zalecając selenię star pe 5W40, na szczęście zmienili na Digitek a ten na forum jest uznawany za naprawdę dobry olej do tego silnika.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #877
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    a ja myślę że jaki nie włożysz z tych co wymieniłeś, krzywdy silnikowi nie zrobisz. krzywdę silnikowi (czy tak układowi MA) robił sam Fiat, zalecając selenię star pe 5W40, na szczęście zmienili na Digitek a ten na forum jest uznawany za naprawdę dobry olej do tego silnika.
    Powtórzę to po raz kolejny, są zdecydowanie lepsze oleje od Selenii.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    a ja myślę że jaki nie włożysz z tych co wymieniłeś, krzywdy silnikowi nie zrobisz. krzywdę silnikowi (czy tak układowi MA) robił sam Fiat, zalecając selenię star pe 5W40, na szczęście zmienili na Digitek a ten na forum jest uznawany za naprawdę dobry olej do tego silnika.
    Powtórzę to po raz kolejny, są zdecydowanie lepsze oleje od Selenii.
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  8. #878
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie

    ....
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

  9. #879
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pablo. Zobacz post
    Powtórzę to po raz kolejny, są zdecydowanie lepsze oleje od Selenii.
    .
    Oczywiście że są, choćby Millersy które Ty lubisz/sprzedajesz etc, tylko akurat Selenia Digitek wg wielu znawców tu z forum jest całkiem dobra (w przeciwieństwie np do Seleni Star PE) i tylko to miałem na mysli.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #880
    Użytkownik Pasjonat Avatar Pablo.
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    pablogarage.pl
    Auto
    Kilka włoskich szrotów ;)
    Postów
    3,392

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Oczywiście że są, choćby Millersy które Ty lubisz/sprzedajesz etc, tylko akurat Selenia Digitek wg wielu znawców tu z forum jest całkiem dobra (w przeciwieństwie np do Seleni Star PE) i tylko to miałem na mysli.
    Jasna sprawa, jak na Selenię jest całkiem ok.
    www.pablogarage.pl - Serwis, części, holowanie

    > > >SKLEP < < < - nie znalazłeś produktu, którym jesteś zainteresowany ? Napisz do Nas, a na pewno dobierzemy odpowiednią ofertę.

Podobne wątki

  1. [164] jaki olej do 3.0 v6 12v ?
    Utworzone przez marcin88 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 04-11-2019, 20:26
  2. Jaki olej do 2.0 TS?
    Utworzone przez kandy w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-03-2013, 07:14
  3. 156 1.9 jtd 105 km jaki olej??
    Utworzone przez hubus20 w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-09-2012, 18:20
  4. [164] Jaki olej do 3.0 V6
    Utworzone przez Spartan w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-08-2009, 00:49
  5. [33] Jaki olej?
    Utworzone przez adams w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-10-2007, 15:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory