Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Temat: Zmiana fabrycznego radia i s&s

  1. #31
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Leszno
    Auto
    Gulietta 1,4 T MA 170 KM
    Postów
    1,008

    Domyślnie

    nie wiem..każdy robi jak uważa ..ale sam próbowałem ostatnio bawić się w Android auto wybieraniem głosowym itd. Szkoda nerwów ..jedynie synowie mieli radochę jak się tata wkurzał .Dlatego piszę i podaje Ci linka .. to jednak trochę kasy .To samo interfejs .. o tyle nie dopracowany że działa tylko 6 przycisków a w niektórych wersjach body widzi go jako nawigacje czy radio i już nie zrobi Ci proxy dla zmiany ustawień dla zegarów.Mam nadzieję że na dniach sprawdzę jak wygląda możliwość odłączenia sterowania z kierownicy od body i włączenia drabinki rezystorów bezpośrednio pod stacje.Ostatnia sprawa..zdecydowałem się na wymianę nawigacji ze względu na stare mapy i duży koszt ich aktualizacji.Dlatego nie wyobrażam sobie aby nowa stacja nie miała nawigacji.Nie zawsze biorę telefon , czasami nie ma zasięgu itd. W mojej wersji mam to i to / stacja GMS 6818 / ...choć wcale tej stacji nie chwalę bo również wolałbym przyciski i potencjometr i kolory wyświetlacza bliższe alfie ...ale jak na razie gra fajnie.Całą muzykę mam na penie i nie muszę bawić się w parowanie telefonu.Nie w każdym telefonie możesz wybierać po BT po folderach.Mój tylko gra to co ma załadowane na liście.Przyznam że Sony wygląda fajnie .. ..

  2. #32
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Leszno
    Auto
    Gulietta 1,4 T MA 170 KM
    Postów
    1,008

    Domyślnie

    zamykając temat GMS 6818 ..przynajmniej dla mnie.Zamontowałem ponownie starą fabryczną nawigację. Wodotryski i dzikie węże / jak to mawia mój kolega / .. ale radio fatalne. Nawet Trójki mi nie znalazło ..Po co mi radio które ma wszystko oprócz dobrego radia .
    Zamontowałem ponownie zestaw fabryczny ...i przez 3 dni sprzedałem Julkę.

  3. #33
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    Mito 1.4 MA
    Postów
    43

    Domyślnie

    Jakie Radio z wyświetlaczem polecacie do 1000zł(alfa romeo Mito 2010r.)?

  4. #34
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Wuwua
    Auto
    była 145 1.6TS jest Mito 1.4TB 120KM
    Postów
    103

    Domyślnie

    Też zamontowałem GMS6818. Generalnie jestem zadowolony, gra elegancko, ale wyświetlacz nie powala. Po technologii phonelink nie spodziewajcie się też cudów. Niestety audio nie przenosi w pełnym zakresie. Ale jak na radio za 1200zł jestem mega zadowolony, tym bardziej, że podpiętą mam tubę, wzmaka, dobre głośniki, i wygłuszyłem drzwi. Gra przyjemnie. Odnośnie braku gałki - sterowanie z kierownicy załatwia - w moim przypadku - tę niedogodność.
    Reasumując - polecam to radio.

  5. #35
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    Mito 1.4 MA
    Postów
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobrzan Zobacz post
    Też zamontowałem GMS6818. Generalnie jestem zadowolony, gra elegancko, ale wyświetlacz nie powala. Po technologii phonelink nie spodziewajcie się też cudów. Niestety audio nie przenosi w pełnym zakresie. Ale jak na radio za 1200zł jestem mega zadowolony, tym bardziej, że podpiętą mam tubę, wzmaka, dobre głośniki, i wygłuszyłem drzwi. Gra przyjemnie. Odnośnie braku gałki - sterowanie z kierownicy załatwia - w moim przypadku - tę niedogodność.
    Reasumując - polecam to radio.
    Ten model posiadasz w Mito?


    PS. Chce zamontować Vordon ht-869v2 i nie wiem czy da się do Mito dołożyć.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez power1997 ; 22-01-2018 o 19:39

  6. #36
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Mito 155km
    Postów
    12

    Domyślnie

    [MENTION=72035]power1997[/MENTION], podłączyłeś je?

    Kilka dni temu wreszcie stałam się właścicielką mito i szukam jakiegoś fajnego radia z androidem

  7. #37
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    Mito 1.4 MA
    Postów
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał elefterija Zobacz post
    [MENTION=72035]power1997[/MENTION], podłączyłeś je?

    Kilka dni temu wreszcie stałam się właścicielką mito i szukam jakiegoś fajnego radia z androidem
    Podłączyłem inne gms6818, nie ma może androida ale działa dobrze i ma wszystkie funkcje które mi są potrzebne. Te vordony są nic nie warte.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #38
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Mito 155km
    Postów
    12

    Domyślnie

    jak Ci to gra?
    Ja się zastanawiam nad peiying py9908, po przewertowaniu tematów wiem, że będzie potrzebny moduł do sterowania z kierownicy i ramka.

  9. #39
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    Mito 1.4 MA
    Postów
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał elefterija Zobacz post
    jak Ci to gra?
    Ja się zastanawiam nad peiying py9908, po przewertowaniu tematów wiem, że będzie potrzebny moduł do sterowania z kierownicy i ramka.
    Powiem szczerze ze dźwięk na plus co do fabrycznego radia, dodatkowo w tym gms fajny equalizer jest dzięki czemu fajnie można sterować nawet mocą na poszczególnych głośnikach.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #40
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    MiTo 135KM 13r
    Postów
    26

    Domyślnie

    Cześć, podepnę się.
    Jak wielu z was chciałbym zmienić audio u siebie ale z racji tego że mam radio z navi to nie zamierzam tego ruszać.
    I tu Pytanie czy to fabryczne radio ma jakieś wyjście pod wzmacniacz (np cinch), lub czy jest jakiś inny sposób żeby podłączyć nowe głośniki przez wzmacniacz i podłączyć soubofer?
    W poprzednim samochodzie wymieniłem po prostu wszystko ale tutaj niestety ori radio musi zostać i się zastanawiam jak to rozwiązać żeby to sensownie brzmiało bo z tego co wiem i czytam to sama wymiana głośników nie wystarczy bo to radio nie ma sensownego wzmacniacza pod dobre głośniki.

Podobne wątki

  1. Kod do radia i demontaż radia fabrycznego
    Utworzone przez piter34 w dziale 156
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 09:20
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-01-2016, 20:12
  3. instrukcja do radia fabrycznego
    Utworzone przez hubus18xx w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-11-2012, 16:45
  4. Zmiana fabrycznego radia Alfa 156 fl
    Utworzone przez marcin_ldz w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-08-2012, 23:38
  5. Zmieniarka do fabrycznego radia
    Utworzone przez KamilP w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2010, 15:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory