Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #1361
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    poszukuje Giulietty
    Postów
    1

    Domyślnie Czarny diament 2.0

    Cześć wszystkim,
    przeglądam oferty w poszukiwaniu Julki z automatem i znalazłem coś takiego:
    (allego CZARNY DIAMENT 2.0D 170KM MAX SKÓRY NAVI PANORAMA)
    Przebieg - 165 tys, cena - 45k. Nie znalazłem na forum nic na temat tego egzemplarza, ale może ktoś już go widział, lub wypatrzy coś ze zdjęć. Ogólnie, według Was cena do oferty jest OK?

    Wielkie dzięki za pomoc!

  2. #1362
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Węgrzce Wielkie / Kraków
    Auto
    159 JTD 8v SW
    Postów
    72

    Domyślnie

    Cześć,

    w razie gdyby ktoś był zainteresowany tym samochodem https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6yuVNN.html

    Ogólnie stan samochodu bardzo ładny, trudno się do czegoś przyczepić, ale... sprzedający na rózne sposoby tłumaczy dlaczego auto nie ma Car Pass (samochód z Belgii, a tam, wg prawa nawet jak przyjeżdżasz na zmianę opon, to przebieg powinien zostać zarejestrowany w ich bazie). Dodatkowo, podobno posiada jakiś oficjalny belgijski dokument potwierdzający przebieg... No i co się okazało, uprzejmy człowiek z Car Pass udzielił mi informacji, że aktualny przebieg (119000), jest niemożliwy, bo samochód miał już odnotowane w bazie odnotowane wyższe przebiegi.

    VIN ZAR94000007085210

    Pozdrawiam!

  3. #1363
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2017
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    alfa
    Postów
    8

    Domyślnie

    dzięki, przymierzalem się do oglądania

    auto baza pokazuje ze była jakaś przygoda autobaza.pl/order-reports/ZAR94000007085210

  4. #1364
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was oglądał? auto jest dość długo czytałem temat aż do 5.07 i nie zwróciłem uwagi na wpis o niej. Cena niezła przebieg jak na wiek i pochodzenie wygląda dość realnie
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#d5d4521e59
    Opis wyposażenia (ten co się ptaszkuje) oderwany od rzeczywistości jak na moje

  5. #1365
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    no właśnie cena- wszyscy na to się łapią już na pierwszy rzut oka widać że z drzwiami kierowcy coś nie halo do tego z przednim błotnikiem lewym. Zauważ brak fot prawej strony. Ogólnie foty tak zrobione że prawie na nich nic nie widać.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał unocinquenove Zobacz post
    Cześć,

    w razie gdyby ktoś był zainteresowany tym samochodem https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6yuVNN.html

    Ogólnie stan samochodu bardzo ładny, trudno się do czegoś przyczepić, ale... sprzedający na rózne sposoby tłumaczy dlaczego auto nie ma Car Pass (samochód z Belgii, a tam, wg prawa nawet jak przyjeżdżasz na zmianę opon, to przebieg powinien zostać zarejestrowany w ich bazie). Dodatkowo, podobno posiada jakiś oficjalny belgijski dokument potwierdzający przebieg... No i co się okazało, uprzejmy człowiek z Car Pass udzielił mi informacji, że aktualny przebieg (119000), jest niemożliwy, bo samochód miał już odnotowane w bazie odnotowane wyższe przebiegi.

    VIN ZAR94000007085210

    Pozdrawiam!
    Ja nie wiem - liczyć nie potraficie? sprowadzony 6 letni diesel z nalotem 120 tkm? kurde pod kocem trzymany!!!
    Ja mam auto 22 miesiące ma 73 tkm -benzyna!

  6. #1366
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    Nie pytam o to auto dla siebie, ja z ciut wyższym budżetem patrzę na 159
    Co do zdjęć i braku z prawej strony to prawda.
    Co do błotnika i kierowcy, masz na myśli odcień czy coś jeszcze bo trochę myślałem że to kwestia światła...

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    no właśnie cena- wszyscy na to się łapią już na pierwszy rzut oka widać że z drzwiami kierowcy coś nie halo do tego z przednim błotnikiem lewym. Zauważ brak fot prawej strony. Ogólnie foty tak zrobione że prawie na nich nic nie widać.

    - - - Updated - - -


    Ja nie wiem - liczyć nie potraficie? sprowadzony 6 letni diesel z nalotem 120 tkm? kurde pod kocem trzymany!!!
    Ja mam auto 22 miesiące ma 73 tkm -benzyna!

  7. #1367
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    12 2014
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    159SW 16V 150KM, Mercedes Vito
    Postów
    275

    Domyślnie

    A co ma liczenie do tego? Ja przez ponad 3 lata zrobiłem raptem 12000km i co, powiesz mi że przed każdym przeglądem kręce licznik, bo to niemożliwe, bo dieslem muszę kręcić kilometry?

    Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  8. #1368
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał domin Zobacz post
    Nie pytam o to auto dla siebie, ja z ciut wyższym budżetem patrzę na 159
    Co do zdjęć i braku z prawej strony to prawda.
    Co do błotnika i kierowcy, masz na myśli odcień czy coś jeszcze bo trochę myślałem że to kwestia światła...
    gdyby to była kwestia światła to nie pod różnymi kątami - drzwi mają inny odcień
    po drugie popatrz spasowanie błotnika - szczelina z drzwiami i w dolnej części przy progu. Zastanawiające brak fot z prawej strony.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Dreamer Zobacz post
    A co ma liczenie do tego? Ja przez ponad 3 lata zrobiłem raptem 12000km i co, powiesz mi że przed każdym przeglądem kręce licznik, bo to niemożliwe, bo dieslem muszę kręcić kilometry?

    Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
    spoko- nie mam pytań. Żyj mitem że handlarz znalazł dla Ciebie igłę trzymaną pod kocem- na zachodzie takich aut NIE MA!! Tam nikt nie kupuje sadzomiotacza dla przyjemności tylko dla oszczędności na paliwie przy.... sporych nalotach.
    auta klasy kompakt robią bez kłopotu i 50 tkm rocznie.
    dlatego brakuje dokumentów belgijskich bo pewnie jest 3 -4 razy tyle co w ogłoszeniu.

  9. #1369
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2.5 V6 2000r., jest Giulietta QV, jest Stelvio 280 KM
    Postów
    360

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    Ja nie wiem - liczyć nie potraficie? sprowadzony 6 letni diesel z nalotem 120 tkm? kurde pod kocem trzymany!!!
    Ja mam auto 22 miesiące ma 73 tkm -benzyna!
    Zdarza się. W tamtym roku jak szukałem QV to oglądałem jedną z Danii sprowadzoną. Była z 2010 roku i miała 117 tys. Przebieg oryginalny i potwierdzony w ASO w Danii. Wprawdzie to nie był diesel ale czasami i na zachodzie ludzie robią małe przebiegi jeśli auto jest 2 bądź 3 w rodzinie. Owszem raczej takich aut jest promil w rynku ale nie znaczy, że nie ma w ogóle.

  10. #1370
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    no tak tylko rozmawiamy o 1. Dieslu 2. Sprowadzonym przez handlarza 3. Brak podstawowego dokumentu potwierdzającego przebieg- dalej wierzysz w 119 tkm w tym egzemplarzu?

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory