Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #1561
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    fiat linea 1,4 T-jet, Alfa Romeo Giulietta Sprint
    Postów
    102

    Domyślnie

    Dzięki za poradę zobaczę w piątek mam trochę do Warszawy kilometrów jeśli nie kupie to może poglądami coś na miejscu kusi mnie 170, 240 KM ale jako trzeci samochód do jazdy
    dla przyjemności to była fanaberia.

  2. #1562
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2017
    Mieszka w
    Grudziadz
    Auto
    AR Giulietta 1,4 TB, CC 900
    Postów
    9

    Domyślnie

    [MENTION=66735]wolnemiasto[/MENTION] [MENTION=72808]BartekDrobniak[/MENTION] Panowie wysłałem do was info priv. Dostaliście? Pytam, bo coś mi skrzynka broi

  3. #1563
    Użytkownik Świeżak Avatar Adam100
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Żory
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta Super + bi xenony +pakiet komfort
    Postów
    209

    Domyślnie

    Dokładnie jak pisze Dareek....
    Ja za rok nowszą od tej co jedziesz oglądać a to znaczy po lifcie jakby nie było, nówka z xenonami i pakietem komfort dałem 70500pln.
    Oczywiscie łatwo powiedzieć ale. Dokładając 10tys masz nowe z lepszym wyposażeniem i po lifcie co może mieć znaczenie przy odsprzedaży...
    Co do silnika 120KM a 150KM nie bierz tego mocniejszego za główny argument. Po pierwsze tak jak Dareek pisał moduł MA.
    Po drugie jeździłem testowo obydwoma i tak jak gdzieś już pisałem, różnica zaczyna się przy prędkościach powyżej 120-130km/h.
    Dlatego świadomie wziąłem mniej awaryjny 120KM.
    Pozdrawiam


    Cytat Napisał gucio1960 Zobacz post
    Dzięki za poradę zobaczę w piątek mam trochę do Warszawy kilometrów jeśli nie kupie to może poglądami coś na miejscu kusi mnie 170, 240 KM ale jako trzeci samochód do jazdy
    dla przyjemności to była fanaberia.

  4. #1564
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Pomorskie
    Auto
    Giulietta Quadrifoglio Verde
    Postów
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam100 Zobacz post
    Dokładnie jak pisze Dareek....
    Ja za rok nowszą od tej co jedziesz oglądać a to znaczy po lifcie jakby nie było, nówka z xenonami i pakietem komfort dałem 70500pln.
    Oczywiscie łatwo powiedzieć ale. Dokładając 10tys masz nowe z lepszym wyposażeniem i po lifcie co może mieć znaczenie przy odsprzedaży...
    Co do silnika 120KM a 150KM nie bierz tego mocniejszego za główny argument. Po pierwsze tak jak Dareek pisał moduł MA.
    Po drugie jeździłem testowo obydwoma i tak jak gdzieś już pisałem, różnica zaczyna się przy prędkościach powyżej 120-130km/h.
    Dlatego świadomie wziąłem mniej awaryjny 120KM.
    Pozdrawiam
    Mam pytanie, a jak to jest z tym silnikiem 170KM? Czy też jest bardziej awaryjny niż ten 120KM? bo widzę, że wystawiona z tego roku jest za 80 tysięcy, chociaż nie znam salonu:
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6z0QcT.html

    Tutaj może też by wszedł jakiś rabat, czy niezbyt? Jak sądzicie?

  5. #1565
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,798

    Domyślnie

    To cena netto.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #1566
    Użytkownik Świeżak Avatar Adam100
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Żory
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta Super + bi xenony +pakiet komfort
    Postów
    209

    Domyślnie

    Silnik 170KM ma moduł MA i jest bardziej awaryjny, bardziej obciążony... Na pewno, chociaż nie testowałem, jest na pewno barsIej odczuwalny w mocy od 120/150KM...

    Włożyć 170KM a włożyć 120KM do silnika 1.4 to jest duża różnica...

  7. #1567
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Pomorskie
    Auto
    Giulietta Quadrifoglio Verde
    Postów
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam100 Zobacz post
    Silnik 170KM ma moduł MA i jest bardziej awaryjny, bardziej obciążony... Na pewno, chociaż nie testowałem, jest na pewno barsIej odczuwalny w mocy od 120/150KM...

    Włożyć 170KM a włożyć 120KM do silnika 1.4 to jest duża różnica...
    eh no i dupa blada, a miałem nadzieję, że zamiast szukania tej przeklętej QV uda mi się za tą kwotę wziąć po prostu piękny samochód, nowy i do tego w miarę szybki...

    wiem, że to cena netto, brutto wychodzi niecałe 100 tysięcy, więc jak by się na 2018 udało coś wynegocjować, to może by cena zeszła z 17 procent czy coś słyszałem, że w Alfie w Warszawie potrafią dać 20% obniżki, ale nie wiem ile w tym prawdy

  8. #1568
    Użytkownik Świeżak Avatar Adam100
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Żory
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta Super + bi xenony +pakiet komfort
    Postów
    209

    Domyślnie

    Jak mówisz o car serwis to nie sądzę, że Pan Marek da ci 20% rabatu...
    Ja dostałem 23% ale kupując teraz samochód z 2016 roku...
    Jedna kwestia i pytanie na czym ci zależy... Na QV czy nowym samochodzie ze słabszym silnikiem i wyglądem "standardowym"...
    Teraz są tzw. Veloce ale to już inna cena. Pakiet Veloce jeszcze ale całkowicie Veloce to już inna półka cenowa...
    Napisz ile możesz finalnie zapłacić za auto a na pewno chłopaki doradzą Ci na co możesz liczyć



    Cytat Napisał MEchan Zobacz post
    eh no i dupa blada, a miałem nadzieję, że zamiast szukania tej przeklętej QV uda mi się za tą kwotę wziąć po prostu piękny samochód, nowy i do tego w miarę szybki...

    wiem, że to cena netto, brutto wychodzi niecałe 100 tysięcy, więc jak by się na 2018 udało coś wynegocjować, to może by cena zeszła z 17 procent czy coś słyszałem, że w Alfie w Warszawie potrafią dać 20% obniżki, ale nie wiem ile w tym prawdy

  9. #1569
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    AR Giulietta 1.4 170 KM/Mustang 3.7 V6
    Postów
    408

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    ja powiem Ci tak- w ub tyg sprzedałem Julkę T-Jet- z 2014 r. i wczoraj mając do wyboru T-JEt 120 i MA 150 świadomie kupiłem 120 z uwagi na bezproblemowy silnik.
    jak myślisz - dlaczego żaden abarth nie ma silnika z modułem MA
    jeszcze raz piszę nie mówię że moduł siądzie ale nie ma czegoś takiego jak pozmianowy- jest tylko nowy nr katalogowy w Eper który ktoś traktuje jako rzekomo pozmianowy- to nie jest prawda.
    Jak to Dareek? Sprzedałeś w ubiegłym tygodniu Julkę, aby kupić Julkę? Hmmm Napisz coś więcej o nowym nabytku, auto ze stocku? Może wątek Nasze Belle ?

  10. #1570
    Użytkownik Świeżak Avatar Adam100
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Żory
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta Super + bi xenony +pakiet komfort
    Postów
    209

    Domyślnie

    Mi koleś.z.alfy powiedział otwarcie, że sam ma 120KM wersję ale jak chcę 150KM to spokojnie tę różnicę 3tys PLN mi zniweluje i w cenie 120 będę miał mocniejszą wersję. Jednocześnie wyraźnie mi zasugerował, że między tymi dwoma jednostkami nie ma różnicy a moduły w tych mocniejszych są zmienione i jak na razie nie mają gwarancyjnych napraw... Ja osobiście uważam, że nie ma sensu kupować Alfy z modułem i jakimś tam ryzykiem uszkodzenia MA...
    Dareek na pewno pochwali się nowym nabytkiem w swoim czasie... Piękna Giulietta


    Cytat Napisał sailor_p Zobacz post
    Jak to Dareek? Sprzedałeś w ubiegłym tygodniu Julkę, aby kupić Julkę? Hmmm Napisz coś więcej o nowym nabytku, auto ze stocku? Może wątek Nasze Belle ?

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory