Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #2071
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Auto
    Fiat Bravo 2,Giulietta 1.4 170 TCT
    Postów
    9

    Domyślnie

    Witam !
    Ktoś może z szanownych forumowiczów oglądał (oto moto czerwona 52k w automacie z jeleniej góry )ta sama na olx tylko za 49k. Byłbym zainteresowany ale mam kawałek wstępne rozpoznanie by mi bardzo pomogło .Wisi od kilku miesięcy a cena wciąż spada i to mi się wydaje podejrzane.

  2. #2072
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Citroen Xsara II 1.6 109km
    Postów
    7

    Domyślnie

    [MENTION=66964]domin[/MENTION] poniżej linki.

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-giulietta-salon-pl-1-4-170km-bardzo-zadbane-wnetrze-pakiet-sport-ID6zNhSh.html#617b995e9b
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1-4-tbi-distinctive-i-wlasciciel-z-polskiego-salonu-ID6zzqfN.html
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1-4-mair-170-km-distinctive-pakiet-sport-ID6zKR6n.html

    - - - Updated - - -
    [MENTION=66964]domin[/MENTION] poniżej linki.

    z przodu oczywiście 3 razy 'w' i kropka (nie mogę dodawać linków)

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-giulietta-salon-pl-1-4-170km-bardzo-zadbane-wnetrze-pakiet-sport-ID6zNhSh.html#617b995e9b
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1-4-tbi-distinctive-i-wlasciciel-z-polskiego-salonu-ID6zzqfN.html
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1-4-mair-170-km-distinctive-pakiet-sport-ID6zKR6n.html

  3. #2073
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    Cytat Napisał yacoob Zobacz post
    [MENTION=66964]domin[/MENTION] poniżej linki.

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-giulietta-salon-pl-1-4-170km-bardzo-zadbane-wnetrze-pakiet-sport-ID6zNhSh.html#617b995e9b
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1-4-tbi-distinctive-i-wlasciciel-z-polskiego-salonu-ID6zzqfN.html
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1-4-mair-170-km-distinctive-pakiet-sport-ID6zKR6n.html
    link 1 dzwoń do twardowskiego i wypytaj - VIN masz dowiesz sie wszystko co było w niej robione wizualnie faktycznie jest ok NA MOJE OKO.
    Mam ten sam rocznik podobny przebieg zapytaj czy był robiony MA - jak tak to czy klejone tuleje czy wymionione MA. Reszta raczej z mojego doświadczenia spokojna głowa

    Link 2 inny kolor zderzaków? to kwestia plastiku czy wymian? reszta jak wyżej a tapicerka (subiektywna uwaga)

    Link 3 Cena z dolnej półki ale auta hmm jak auto nie mam do czego się przyczepić

    ale ja nie jestem osobą najbardziej spostrzegawczą na forum

  4. #2074
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Auto
    Fiat Bravo 2,Giulietta 1.4 170 TCT
    Postów
    9

    Domyślnie

    Faktycznie z tą podpowiedzią będzie łatwiej otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-ID6zuMYl.html
    Ponawiam pytanie .

  5. #2075
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    [MENTION=77750]Arek78[/MENTION] nie wiem czym wizualnie różnił się przed/po lift żeby podpowiedzieć ale szukając 2013 szukałbym poliftów. Pozbywasz się takich pierdół jak problem z wiązką w klapie itp Ja mam przedlifta i ZDAJE SIĘ wyglądać identycznie

  6. #2076
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Citroen Xsara II 1.6 109km
    Postów
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał domin Zobacz post
    link 1 dzwoń do twardowskiego i wypytaj - VIN masz dowiesz sie wszystko co było w niej robione wizualnie faktycznie jest ok NA MOJE OKO.
    Mam ten sam rocznik podobny przebieg zapytaj czy był robiony MA - jak tak to czy klejone tuleje czy wymionione MA. Reszta raczej z mojego doświadczenia spokojna głowa

    Link 2 inny kolor zderzaków? to kwestia plastiku czy wymian? reszta jak wyżej a tapicerka (subiektywna uwaga)

    Link 3 Cena z dolnej półki ale auta hmm jak auto nie mam do czego się przyczepić

    ale ja nie jestem osobą najbardziej spostrzegawczą na forum
    Dzięki domin, ktoś coś jeszcze może dopowie?

    Ad. 1 - ok dzięki, popytam. co jest do robienia przy MA?
    Ad. 2 - aa, faktycznie, szmatka na fotelach. W tej cenie, roczniku i przebiegu oraz odległości od miejsca zamieszkania (ja Łódź) spada na sam dół listy życzeń
    Ad. 3 - no też wydaje mi się ok, tylko ta cena hmm... jak nikt tu nie pomoże to rzucę się na płatny raport z autoDNA

  7. #2077
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    Tuleje 9/10 problemów z nim to wykrecone tuleje. 1/10 to padnięty 4ty elektrozawor

  8. #2078
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Coś Będzie
    Postów
    71

    Domyślnie

    Panowie, jak Waszym zdaniem wypada silnik 2.0 jtdm w porównaniu do 1.4 MA? Głównie chodzi mi o koszty eksploatacji, frajdę z jazdy itp.. Krótko mówiąc, po prostu co jest lepsze i co się bardziej opłaca. Zastanawiam się czy nie rozszerzyć poszukiwań również o egzemplarze z silnikami diesla bo niestety będąc wybrednym ciężko jest coś znaleźć.

    Pozdrawiam
    Piotr

  9. #2079
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Citroen Xsara II 1.6 109km
    Postów
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał domin Zobacz post
    Tuleje 9/10 problemów z nim to wykrecone tuleje. 1/10 to padnięty 4ty elektrozawor
    Poczytałem wątek o problemach z MA i zacząłem się nieco obawiać... Nie znalazłem jednak kosztów - ile mniej więcej kosztuje zabawa z klejeniem tulei i czy można zrobić poza ASO? może jednak szukać 1.4 120km i chipować?

  10. #2080
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    Mnie diesel nie interesowałem wolę LPG i nieźle się póki co sprawdza(raz cena dwa ekologia)
    Co do ma wymiana w ASO ~5000
    sam moduł i wymianasz ty ~3000 z uszczelkami(robiłem tutorial na forum)
    Generalnie to nie jest masakra a jak dbasz i wymiana z olej co 10k wraz z plukankami raczej nic się nie dzieje.
    Klejenie tulei to w sumie tylko robocizna bo filozofii tam brak - klej I uszczelki ze 200pln max
    P. S
    Pamiętaj uszczelki tylko oryginalne

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory