Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #1541
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    policzmy: 36 tys - załóżmy ze kupisz za 35- zarobek lekko 3-4 tys opłaty ok 1000 pln transport ok 800 pln.
    Znajdź na mobile.de auto z takim przebiegiem w Niemczech za 28-27 tyś.
    Druga sprawa - auto przejechało przez 2,5 roku tylko 9 tkm? wierzysz w to?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał J_J Zobacz post
    MEchan ale czepiasz się rzeczy np. osłony która malowałem w każdym swoim aucie choćby ze względu estetyki i np. nie jesteś w stanie zrozumieć że nic tam nie jest grzebane , fakt do malowania je odkręcałem. Jak przyjechałeś po auto bo wiem że do mnie akurat tu piszesz, to powiedziałem Ci każdą jedną rzecz do której można się przyczepić łącznie z 2 wgniotkami, drgającym drążkiem czego nawet nie widać i podejrzewam że nawet byś na to uwagi nie zwrócił, a czepiasz się nowych kół bo mają dużo ciężarków które są nowe, jeżeli byłyby używane to bym jeszcze zrozumiał, że mogło by być z nimi coś nie tak, a ty twierdzisz że są "PRZEHAMOWANE" co kolwiek to nie znaczy, ale nie możesz wytłumaczyć co to znaczy . Drogi u nas też są idealne bez dziur. I tak jak powtarzam 1000 razy nie mam parcia na $$ co za tym idzie, nie ciśnie mnie na sprzedaż, zwłaszcza że z samochodem nic się nie dzieje, zresztą Darek wie jak z samochodem się obchodzę. Jeżeli chodzi o ten samochód z KRK, to jak najbardziej, jestem za tylko to o czym piszesz, że coś jest pęknięte to jest jakiś drobny mankament, nie kupisz 5 letniego auta w stanie perfekcyjnym, ja o auto też dbałem jak mogłem, ale np. zostawisz gdzieś auto na chwile i ktoś Ci zaraz drzwiami prz.... i nic z tym nie zrobisz.

    Jak kupujesz QV to Patrz na silnik, skrzynie, a zawieszenie to najmniejszy problem w julce.
    Chłopaki -spokojnie- każdy ma inne spojrzenie inne doświadczenia i inne oczekiwania- jeden woli jak mu się błyszczy inny ma to gdzieś bo ma być technicznie ok.
    Ile ludzi tyle poglądów. Nie dziw się nikomu ale w naszym kraju naprawdę na rynku jakieś 70% oferowanych aut to samochody mówiąc lekko zmęczone a pewnie minimum 50
    % ie powinno byc dopuszczonych do ruchu.
    Co do zawieszenia -wybacz ale się nie zgodzę- o ile jeszcze przód jest do kupienia w normalnych cenach to tył wahacze tylko OE - nie mówię o wprasowywaniu poliuretanów czy drutowaniu na używkach.

    - - - Updated - - -

    i jeszcze jedno zdanie jakie dziś padło w gazecie Motor z którym sie muszę zgodzić 40 tyś to minimum!!
    Potwierdza to moje spostrzeżenia - znajomy się napalił na julke max 30-33 tys! za tą kasę jest są ulepy i złom- wiec szkoda Panowie czasu na wklejanie igiełek i perełkę od dziadka z wermachtu a co do spalania - wybaczcie - są od tego wątki - poświecić pół godzinki wszystko znajdziecie.

  2. #1542
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    Trochę masz racji. Jednak interesuje mnie tylko benzyna a jak patrzę 159 wyboru praktycznie nie ma... albo co w sumie jasne po 180 tys. przejechane. Giulietta jest nieco młodsza i mniejsza więc też myślę, o porównywalnym budżecie... No nic, w takim razie trzeba jeszcze trochę pozbierać
    W sumie nie mam wielu wymagań, byle było w miarę dynamiczne i miało blue&me

  3. #1543
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 1.4 120 KM
    Postów
    4

    Domyślnie

    Witam wszystkich, rozglądam się za AR Giuliettą. Czy ktoś może oglądał te 2 sztuki, warto się nimi interesować? Za wszelkie info będę wdzięczny:
    1. otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-100-bezwypadkowapanoramaszyberdachledy-chromczarnapodsufitka-1-4turbo-ID6yYz9w.html
    2. otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1-4t-benzyna-bezwypadkowe-serwis-bose-led-fvat-rejestr-pl-ID6yT6jp.html#42dcf6b1f6
    Pozdrawiam

  4. #1544
    Użytkownik Świeżak Avatar Adam100
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Żory
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta Super + bi xenony +pakiet komfort
    Postów
    209

    Domyślnie

    Drugi totalny golas... Niby Led, bose a nie ma nawet czujników parkowania, o sterowaniu z kierownicy nie wspominając. Dziwna wersja.
    Pierwszy z szyberdachem o którym można poczytać na forum i hałasach z niego dochodzacych. Nie ma ledów, czujników z przodu...
    Co do stanu mechanicznego ze zdjęć pewnie nikt Ci nic nie wywróży...
    Ja na Twoim miejscu szukałbym krajówki.
    Pozdrawiam

  5. #1545
    Użytkownik Świeżak Avatar wolnemiasto
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    freie stadt Danzig
    Auto
    Giulietta QV, Suzuki Swift Sport
    Postów
    171

    Domyślnie

    jakby co to moja giulieta jest na sprzedaż, to znaczy jest na sprzedaż bo znajomy chce sprzedaż swojego outlandera, jeśli go sprzeda (nie mi) to moja alfa już nie będzie na sprzedaż...
    jakby ktoś był zainteresowany to niech pisz na priv...
    Władcy Północy

  6. #1546
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Raider
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Dębica
    Auto
    AR Giulia Veloce Blu Misano, AR Spider 3.0 V6, AR 147 Q2
    Postów
    380

    Domyślnie

    O ile dobrze widze w ramkach... wie ktoś może czyja to co to za egzemplarz?
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...olx#xtor=SEC-8

  7. #1547
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2017
    Mieszka w
    Grudziadz
    Auto
    AR Giulietta 1,4 TB, CC 900
    Postów
    9

    Domyślnie

    Taką Giuliettę znalazłem. Generalnie auto mi pasuje, ale zanim pojadę przez pół Polski, aby nim się przejechać, zapytam: widzicie coś niepokojącego?
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1-4t-jet-salonpl-ks-serwis-68tys-km-alu18-bez-wkladu-okazja-ID6z4pES.html#e867c2b328

  8. #1548
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Widać błyszczący samochód i tyle- niech poda nr VIN to sobie sprawdzisz to serwisowanie w ASO. Sprawdzić stan blacharski i przebieg. Auto nie ma Blue&me.
    Wersja progresion i pewnie progi dokładane- ważne czy na kołkach czy kleju- jak to pierwsze to 16 dziur w progach zrobione poza fabryką nic nie wróży dobrego.

  9. #1549
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2017
    Mieszka w
    Grudziadz
    Auto
    AR Giulietta 1,4 TB, CC 900
    Postów
    9

    Domyślnie

    Dzięki [MENTION=34131]Dareek[/MENTION]. Na Blue&Me mi nie zależy. Dzięki za uwagę nt. progów.

  10. #1550
    Użytkownik Świeżak Avatar BartekDrobniak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulietta 1.4 TB LPG
    Postów
    145

    Domyślnie

    [MENTION=75201]DanieliAnia[/MENTION] jak chcesz to mogę spróbować umówić się ze sprzedającym i obejrzeć ją w sobotę - będę w Częstochowie na weekend.

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory