Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #1891
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    taka prośba - nie powielajmy bzdur gościa który kupił rozbite auto i uzdatnił je na handel. Dla mnie istotna jest jakość montażu - Julce nic nie skrzypi i nie trzeszczy- też mam hopla na tym tle- owszem sama faktura materiałów w wielu miejscach jest słaba ale to już kwestia gustu- sam to musisz ocenić

  2. #1892
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Przasnysz
    Auto
    Giulietta 1.4 TB 120 Distinctive 2015 Fiat Punto Evo 1.4 77 2010
    Postów
    576

    Domyślnie

    Potwierdzam to wszystko, co mówi Darek. Jeśli chodzi o wyprzedzanie, nie ma problemu, jeśli jest np krótko z przodu w trybie D i redukcja do czwórki, nawet ciężarówkę wyprzedzimy momentalnie. Nie podobają mi się jednak trochę przełożenia skrzyni biegów, wg mnie są nieco za krótkie. Różnica prędkości obrotowych silnika między poszczególnymi biegami to ok 500-600 obrotów. Przy 120 km/h (licznikowe) jest ponad 3000 obrotów i samochód zaczyna już trochę palić. No ale dzięki krótszym przełożeniom czuć dynamikę i przyśpieszenie. Co do skrzypienia - u mnie cisza.

  3. #1893
    Użytkownik Romeo Avatar marcingoleniow
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 150 km
    Postów
    1,188

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    taka prośba - nie powielajmy bzdur gościa który kupił rozbite auto i uzdatnił je na handel. Dla mnie istotna jest jakość montażu - Julce nic nie skrzypi i nie trzeszczy- też mam hopla na tym tle- owszem sama faktura materiałów w wielu miejscach jest słaba ale to już kwestia gustu- sam to musisz ocenić
    Dziękuję za tą opinię. Tak też myślałem. Komentarze pod tym postem na Facebooku były takie, że auto musiało być rozbite z dużym przebiegiem.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  4. #1894
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    sam piszący po pewnym czasie przyznał się , że kupił w DE za grosze rozbite.

  5. #1895
    Użytkownik Romeo Avatar marcingoleniow
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 150 km
    Postów
    1,188

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    sam piszący po pewnym czasie przyznał się , że kupił w DE za grosze rozbite.
    A widzisz ... nie widziałem końca dyskusji. Potem szukałem ale chyba admin ją usunął.....i dobrze

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  6. #1896
    Użytkownik Świeżak Avatar Adam100
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Żory
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta Super + bi xenony +pakiet komfort
    Postów
    209

    Domyślnie

    Wiedziałem... To jest tak jak myślałem...
    Koleś pojedzie po Julce na podstawie nietrafionego egzemplarza a później osoby szukające Giulietty będą miały wątpliwości ponieważ przeczytają stek bzdur, które wypisał.
    Temat na szczęście usunięty
    Ja wprawdzie zrobiłem Julką dopiero 12tys km ale podpisuję się pod każdym słowem Darka.
    Jak masz jakieś wątpliwości to sprawdź osobiście ten model nie opierając się na wypowiedziach osób, które kupiły ulepy i mają żal do całego świata.
    Pozdrawiam

    Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

  7. #1897
    Użytkownik Romeo Avatar marcingoleniow
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 150 km
    Postów
    1,188

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam100 Zobacz post
    Wiedziałem... To jest tak jak myślałem...
    Koleś pojedzie po Julce na podstawie nietrafionego egzemplarza a później osoby szukające Giulietty będą miały wątpliwości ponieważ przeczytają stek bzdur, które wypisał.
    Temat na szczęście usunięty
    Ja wprawdzie zrobiłem Julką dopiero 12tys km ale podpisuję się pod każdym słowem Darka.
    Jak masz jakieś wątpliwości to sprawdź osobiście ten model nie opierając się na wypowiedziach osób, które kupiły ulepy i mają żal do całego świata.
    Pozdrawiam

    Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka
    Byłem na oględzinach jednej z silnikiem 170 km. Moc jest spoko ale jeżeli chodzi o trzaski to właśnie coś mi brzęczało w desce rozdzielczej tak jakby nad schowkiem przed pasażerem. Wyciągneliśmy wszystko ze schowków i nic. Taki detal, który oczywiście nie zaważy nad zakupem. Pewnie bym już ją kupił ale nie sprzedałem swojej 159. Przerażająca jest konkurencja ulepów z niemiec na otomoto w bardzo niskich cenach. Coś czuję, że nie będzie łatwo sprzedać zadbany egzemplarz.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  8. #1898
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcingoleniow Zobacz post
    Byłem na oględzinach jednej z silnikiem 170 km. Moc jest spoko ale jeżeli chodzi o trzaski to właśnie coś mi brzęczało w desce rozdzielczej tak jakby nad schowkiem przed pasażerem. Wyciągneliśmy wszystko ze schowków i nic. Taki detal, który oczywiście nie zaważy nad zakupem. Pewnie bym już ją kupił ale nie sprzedałem swojej 159. Przerażająca jest konkurencja ulepów z niemiec na otomoto w bardzo niskich cenach. Coś czuję, że nie będzie łatwo sprzedać zadbany egzemplarz.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    Ja będę sprzedawał swoje auto w ciągu półtora miesiąca. Zadbane, bez uszkodzeń w historii, jeszcze na gwarancji.. mam sporo chętnych choćby wśród znajomych. Jakoś ulepy nie stanowią specjalnej konkurencji

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  9. #1899
    Użytkownik Romeo Avatar marcingoleniow
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 150 km
    Postów
    1,188

    Domyślnie

    Cytat Napisał uTvo0 Zobacz post
    Ja będę sprzedawał swoje auto w ciągu półtora miesiąca. Zadbane, bez uszkodzeń w historii, jeszcze na gwarancji.. mam sporo chętnych choćby wśród znajomych. Jakoś ulepy nie stanowią specjalnej konkurencji

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Ja też miałem 3 osoby chętne wśród znajomych, które ciągle dopytywały kiedy będę sprzedawać. Jak przyszło co do czego to zaczęli marudzić, że drogo, że nie teraz. Przecież takie na allegro są dużo taniej [emoji853]....taka to jest sprzedaż.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  10. #1900
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    spokojnie- dobre egzemplarze sprzedają się bez kłopotu - musisz tylko poczekać - w ogłoszeniu pisz jak jest serwisowany na biezaco, fakturki paragony bez haseł w stylu igła okazja. parę normalnych nieretuszowanych zdjęć i będzie dobrze.

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory