Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #2401
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    a czego się spodziewałeś za 29900? Miała być okazja z małym przebiegiem to była! Ja polecam szukać pośród ofert poniżej 29 tyś - kupić 2 sztuki i może uda się ulepić jedną!

  2. #2402
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 146 1.9 JTD '00 | Citroen C5 MK3 2.0HDi 140KM Exclusive
    Postów
    24

    Domyślnie

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    a czego się spodziewałeś za 29900? Miała być okazja z małym przebiegiem to była! Ja polecam szukać pośród ofert poniżej 29 tyś - kupić 2 sztuki i może uda się ulepić jedną!
    Byla wystawiona za wiecej.. i znowu to smao. To kompakt, 8 lat, bez przesady z cena. A takie pitolenie jakie uprawiasz, to sobie daruj.
    Ostatnio edytowane przez Qkiz ; 24-09-2018 o 07:30

  3. #2403
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    Po trochu zgadzam się z każdym z Was. Jednak mam julke 2011 1.4 tb ma, wyposażenie (kupowałem używkę ale bardziej bieda) i LINK4 w AC wycenia ja na prawie 39tys PLN potraktuj to jako punk odniesienia tylko [emoji6]

  4. #2404
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 146 1.9 JTD '00 | Citroen C5 MK3 2.0HDi 140KM Exclusive
    Postów
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał domin Zobacz post
    Po trochu zgadzam się z każdym z Was. Jednak mam julke 2011 1.4 tb ma, wyposażenie (kupowałem używkę ale bardziej bieda) i LINK4 w AC wycenia ja na prawie 39tys PLN potraktuj to jako punk odniesienia tylko [emoji6]
    I to jest jakaś konstruktywna opinia, poparta niezłym źródłem, dzieki!

  5. #2405
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    Tu masz jeszcze wycenę na podstawie ogłoszeń - tylko pamiętaj, że w Polsce auta które są importowane z zachodu są około 10-20% tańsze niż na zachodzie w tym samym stanie i z tym samym przebiegiem (przypadek? )
    https://omnipret.com/pl/rpl/eval (33676pln)
    Więc wypośrodkuj te średnie 34k i 39k z tabel ubezpieczyciela i potraktuj tą kwotę jako minimalną do zakupu auta (potencjalnie nie trupa) z 11 roku TB MA - to MOJE zdanie

  6. #2406
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał Qkiz Zobacz post
    - - - Updated - - -



    Byla wystawiona za wiecej.. i znowu to smao. To kompakt, 8 lat, bez przesady z cena. A takie pitolenie jakie uprawiasz, to sobie daruj.
    Nie wiem -dzieckiem jesteś czy jak? - ubzdurałeś sobie że 8 letni kompakt ma kosztować tyle ile ty sobie wymyślisz - no to oglądasz "igiełki i perełki" w wersji do samodzielnego montażu i wklejasz te żale.
    Jak napisano Ci tu że Julka naprawdę trzyma cenę to nie trafia do Ciebie - no bo jak? włoskie auto może trzymać cenę? ma być za czapkę gruszek.

  7. #2407
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Krosno/Tarnów
    Auto
    Giulietta 2012 1.4 MA 170 KM BRC SQ32
    Postów
    41

    Domyślnie

    Ja chętnie podepne się do tematu, bo właśnie jestem na etapie poszukiwanie 6-7 letniej Giulietty. Waszym zdaniem ile mniej więcej powinien kosztować taki egzemplarz? Benzyna, 1.4 MA, manualna skrzynia.

  8. #2408
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    Tyle na ile wycenie sprzedający, a kupujący jest gotów zapłacić. 6-7lat ma moja 2011 i powyżej jest mój wywód na ten temat z cyferkami [emoji6]
    Wszystko zależy od wyposażenia ale ja poniżej 35 tys bym nie patrzył chyba że masz do 10km do niej to jako ciekawostkę można zobaczyc

  9. #2409
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 146 1.9 JTD '00 | Citroen C5 MK3 2.0HDi 140KM Exclusive
    Postów
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    Nie wiem -dzieckiem jesteś czy jak? - ubzdurałeś sobie że 8 letni kompakt ma kosztować tyle ile ty sobie wymyślisz - no to oglądasz "igiełki i perełki" w wersji do samodzielnego montażu i wklejasz te żale.
    Jak napisano Ci tu że Julka naprawdę trzyma cenę to nie trafia do Ciebie - no bo jak? włoskie auto może trzymać cenę? ma być za czapkę gruszek.
    Odpowiedz mi starszy kolego, jaki algorytm 'trzymania ceny' magicznie ustawia ją na te twoje XX zl. Ja podszedłem zdroworozsądkowo, sprawdziłem ile kosztują najtańsze, ile najdroższe, postawiłem sobie granice mniej więcej w 60% różnicy, i zacząłem je przeglądać. Ta z ogłoszenia była wystawiona za 32tys, czyli niewiele mniej niż to co zasugerowali koledzy wyżej. Wiec przestań się tak spinać (nawet nie wiem o co).
    Napisalem, jak to alfaholicy maja w zwyczaju, dla potomnych, a Ty atakujesz personalnie dowartościowując się. Masz 1200 postów ale kultury 0.
    [MENTION=66964]domin[/MENTION], dzieki za fajne zestawienie. Ja osobiscie szukam nawet starszej, '10 140KM+, wiec sam widzisz, ze cenowo mocno nie odbieglem

  10. #2410
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    [MENTION=52543]Qkiz[/MENTION] jak wytrzymasz do momentu kiedy Giulie będzie można kupić za ~50k to będę sprzedawał moją Julkę. Do tej pory na pewno będzie grubo poniżej budżetu w którym szukasz
    P.S
    nie ma co się o to kłócić co uważa. Każdy kupuje za ile chce i potem jego sprawą jest eksploatacja tego auta. co do Twojego wpisu, o tamtym dieslu, dobrze że napisałeś i tyle

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory