Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #2491
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    Julka 1.4MA Distinctive/Sport [Nero Etna]
    Postów
    111

    Domyślnie

    Na tym polega przegląd, że oddajesz samochód aby wiedzieć że jest sprawny. Nie oddajesz go do naprawy, ale wlasnie na przegląd.

  2. #2492
    Użytkownik Świeżak Avatar Adam100
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Żory
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta Super + bi xenony +pakiet komfort
    Postów
    209

    Domyślnie

    W sprawnym samochodzie po roku nie wymienisz oleju i filtrów?
    Napisałem właśnie o tych czynnościach a przy okazji robią przegląd za 200pln.
    Jak możesz to zrobić sam to zaoszczędzisz te 200pln a jak u mietka w garażu to też wydasz około 140pln. Nie rozumiem zatem o jakiej oszczędności piszesz chyba, że zastanawiasz się czy w ogóle wymieniać olej i filtry.

    Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

  3. #2493
    Użytkownik Świeżak Avatar Tada TB
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Opolskie
    Auto
    A.R. Giulietta
    Postów
    107

    Domyślnie

    W każdym posiadanym samochodzie wymieniałem i wymieniam olej i filtry co roku przy przebiegach
    około 5-6 tys kilometrów. Tak samo z innymi wymianami np rozrząd świece itp.
    Nigdy nie dociągam do okresu przewidzianego instrukcją tylko zawsze szybciej,
    Mogę to zrobić sam bo mam miejsce i kanał w garażu albo jak ostatnio to czynię
    u dobrego kolegi mechanika. Mamy układ ja mu wykonuje prace typu toczenie frezowanie itp a on mi przy samochodzie wszystkie naprawy wymiany i tak już od ponad parunastu lat. Wszyscy się pytają jak ja to robię że mój samochód
    robi a im nie chce tłumacząc że duże obłożeniema.
    O żadnej oszczędności nie pisze tylko o warunkach zachowania gwarancji i to tylko na drugi rok.
    Przy ostatnim serwisowaniu Fiata Stilo ASO stwierdziło że mam pękniętą osłonę sworznia i luz na wahaczu.
    Kolega zamówił części wziął auto i po godzinie dzwoni żebym przyszedł sobie zobaczył bo ani osłona
    nie pęknięta ani sworzeń nie posiadał oznak zużycia. Wahacze miały przebieg jakieś 35 tyś. i to była nie jedyna
    taka ich akcja nie tylko u mnie, także ASO już dziękujemy.

    O widzę kolega z Żor, od was mam swoją julkę ale nawet sam u was nie byłem po nią.

  4. #2494
    Użytkownik Świeżak Avatar Adam100
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Żory
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta Super + bi xenony +pakiet komfort
    Postów
    209

    Domyślnie

    Czyli miałeś źle doświadczenia z ASO i po prostu nie chciałbyś z ich usług korzystać...
    Ja jednak ze względu na gwarę pojechalbym na przegląd ale to twoja decyzja.

    Tak z Żor, kupiłeś z euromotu. A ja widzisz odwrotnie, mam euromot w mieście a po swoją byłem w stolicy w car serwisie

    Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

  5. #2495
    Użytkownik Świeżak Avatar Tada TB
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Opolskie
    Auto
    A.R. Giulietta
    Postów
    107

    Domyślnie

    Euromot akurat mieli najtaniej nawet laweta to pół ceny niż pytałem się lokalnie u siebie.
    Tak jak piszesz pierwszy przegląd na pewno będzie w ASO ale chyba w Opolu a potem zobaczymy
    jakie będą wrażenia po nim.
    O samochody staram się dbać może dlatego przy późniejszej sprzedaży
    pierwszy oglądający staje się kupującym i z reguły jeszcze 2-3 osoby są zainteresowane.

  6. #2496
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    Giulietta 2,0 jtd, Peugeot 308SW
    Postów
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał ZKL Zobacz post
    Mój ma 162 tyś i nic nie cofane w RP kupiony, te z zagranicy to muszą być cofane i bite inaczej są droższe niż u nas (a gdzie opłaty i zarobek handlarza?). Ja sprzedaję bo już stary jestem. XII 2012 2.0 170 KM TCT / full.
    Auto nadal na sprzedaż? Jakieś szczegóły?

  7. #2497
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    Giulietta 2,0 jtd, Peugeot 308SW
    Postów
    33

    Domyślnie

    Drodzy koledzy!

    Moglibyście rzucić swoim okiem na to auto: otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-sportiva-2-0-jtd-175km-najbogatsza-opcja-wyposazenia-pisemna-gwarancja-ID6BqPr9.html#4588334959

    Może ktoś mógłby mi je sprawdzić po nr vin: ZAR94000007331587

  8. #2498
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    Z rzeczy dostępnych bezpłatnie była w nim 1 akcja serwisowa i coś się kiedyś dzialo, stłuczka, naprawa, a może jakaś pierdoła (zobacz na autodna jeśli chcesz)
    Sztuka ładna choć we mnie niechęć budzą zdjęcia robione do ogłoszenia HDR albo aż tak skrajnie obrobione.
    P.s
    Przy gwarancji przeczytaj owu/wykluczenia a już na pewno chcąc dokupić rozszerzoną [emoji6]
    Więcej niech się lepsi znawcy wypowiedzą.

  9. #2499
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair / Mito 1.4 TB
    Postów
    511

    Domyślnie

    Po zdjęciach to mistrz Photoshopa.
    Prawy przód coś krzywo leży, ale ze względu na mega korekcje zdjęć ciężko coś więcej powiedzieć, trzeba zobaczyć na żywo.
    Ja bym się jednak nie napalał, zdjęcia retuszowane, wyposażenie na wypasie i cena z przebiegiem całkiem ok...śmierdzi okazją od Mirka handlarza...

  10. #2500
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    BMW e46
    Postów
    3

    Domyślnie

    Witam, mam do was pytanie czy w budżecie ok 40-45 tysiące złotych, można liczyć na wyrwanie fajnej sztuki? Pisząc fajnej w mojej głowie mam wymagania jak: 1szy właściciel, kupione tylko w PL aby w 100% zweryfikować historie, przebieg poniżej 100.000 km( plus minus oczywiście)no i tylko benzynka.
    Na otomoto czy olx jest kilka takich sztuk, ale nie wiem czy to jest coś warte. Niestety nie moge podać linka ale np. na otomoto wisi sztuka z PewneKrajowe.pl 170konna z przebiegiem poniżej 60 tysięcy kilometrów.

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory