Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #2861
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Calypso
    Dołączył
    02 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta QV Rosso Competizione
    Postów
    501

    Domyślnie

    Cześć,

    Bardzo proszę o sprawdzenie VIN ZAR94000007035594

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1-8tbi-236km-full-opcja-bezwypadkowa-stan-idealny-szwajcar-ID6BDQ8w.html#4074a62a1f

    Dzięki wielkie!

  2. #2862
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    Cytat Napisał laudanum Zobacz post
    Domin ! Bardzo dziękuję za obszerną, rzeczową odpowiedź . Trochę mnie zmartwiło, że nawet jeśli da się auto do ASO nie można mieć 100 % pewności . W komisie niedaleko moich teściów stoi piękna Julka - na pierwszy rzut oka bardzo uszanowana sztuka. (link na otomoto: otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1-4-tb-ID6BG232.html#a9efa3ca2b )
    Chyba sobie odpuszczę..jednak z tego co piszecie lepiej inwestować w krajowe...

    Widziałam, że istnieje na forum możliwość sprawdzenia Alfy po kodzie VIN . Byłabym wdzięczna, gdyby można było sprawdzić pewną pannę Jej VIN to: ZAR94000007387435
    Nie ma sprawy. Często ASO też po prostu sama nie wiele wie o autach które sprzedaje (używanych), ale częściej są to takie same Mirki jak każde inne tylko z wyższą marzą [emoji6] masz czas spokojnie szukaj nie cisnienuj się a na pewno coś znajdziesz

  3. #2863
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał pezetwu Zobacz post
    Cześć,
    Co sądzicie o tym?
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-krajowy-od-osoby-prywatnej-100-dokumentacja-ID6BJ27x.html
    VIN: ZAR94000007071579
    Do 2014 roku ok. 70 tys. km, w 2016 97 tys. km, 2017 100 tys. km, w 2018 103 tys. km
    Było 38800zł, a ostatni wpis w ASO jest na 32276km

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał laudanum Zobacz post
    Domin ! Bardzo dziękuję za obszerną, rzeczową odpowiedź . Trochę mnie zmartwiło, że nawet jeśli da się auto do ASO nie można mieć 100 % pewności . W komisie niedaleko moich teściów stoi piękna Julka - na pierwszy rzut oka bardzo uszanowana sztuka. (link na otomoto: otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1-4-tb-ID6BG232.html#a9efa3ca2b )
    Chyba sobie odpuszczę..jednak z tego co piszecie lepiej inwestować w krajowe...

    Widziałam, że istnieje na forum możliwość sprawdzenia Alfy po kodzie VIN . Byłabym wdzięczna, gdyby można było sprawdzić pewną pannę Jej VIN to: ZAR94000007387435
    Co w tej czerwonej takiego pięknego?
    Ostatni wpis w ASO jest na cały 1km, a sprzedający raczej nie przypadkowo pominął opcją bezwypadkowy przy zaznaczaniu.
    Daj link do tej od VINU.
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  4. #2864
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    Giulietta (w trakcie poszukiwań)
    Postów
    9

    Domyślnie

    Dziękuję Wam chłopaki za odpowiedzi i cenne porady ! Od dziś oglądam tylko krajowe To znacznie zawęża poszukiwania .
    Dareek oglądałam oba te auta Olsztyn to trochę dla mnie za daleko - mieszkam na Śląsku, miałabym 6-7 h jazdy w jedną stronę. Co do tej białej Juleczki - jest piękna, oferta wygląda dobrze..jest tylko jeden problem ... Jedna biała Giulietta już u mnie na dzielni jeździ..więc chyba wolałabym czerwoną (wiem,wiem dla Was facetów to słaby argument )

    Bardzo mi się podoba ten egzemplarz otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1-4-tb-qv-line-bi-xenon-120km-ID6BHtfj.html

    Trzy godziny drogi ode mnie.. QVline, dobry rocznik i przebieg. Pani podała mi nawet VIN w prywatnej wiadomości - sprawdziłam sobie go w autobazie i w sumie w tym raporcie za 9,9 zł nie było praktycznie żadnych interesujących mnie informacji.. (ani przebiegu! ani czy serwisowana w ASO! ...nic). Jedyna ciekawa rzecz to fakt, że kilka razy ten VIN był sprawdzany przez różnych ludzi - począwszy od września 2018 r. Kilka razy również w styczniu tego roku.. To znaczy, że to ogłoszenie już trochę wisi..a auto ładne, w dość dobrej jak na tą metrykę i wyposażenie w cenie... Jak myślicie? Ten przebieg chyba trochę podejrzany ...

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał KoŁoS Zobacz post
    Było 38800zł, a ostatni wpis w ASO jest na 32276km

    - - - Updated - - -



    Co w tej czerwonej takiego pięknego?
    Ostatni wpis w ASO jest na cały 1km, a sprzedający raczej nie przypadkowo pominął opcją bezwypadkowy przy zaznaczaniu.
    Daj link do tej od VINU.
    Link do tej od VINu - otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1-4-tb-qv-line-bi-xenon-120km-ID6BHtfj.html#356ab5c90b

    - - - Updated - - -

    W ogóle to bardzo dziękuję za sprawdzenie VINu ! Co do tej czerwonej... to po prostu widziałam ją na żywo..a na żywo to alfy (te zadbane) zawsze są takie piękne

  5. #2865
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    W porównaniu do Micry może tak być Ale do tej 2015 takie określenie już zdecydowanie dużo bardziej pasuje
    Czego wymagać od raportu za 9,90zł, skoro już przed wykupieniem jednoznacznie widać, że nie będzie tam żadnych konkretnych informacji, a nie ma ich, ponieważ ta też pochodzi z Austrii i tak młode auto z minimalnym przebiegiem nie mogło do nas trafić w całości, czego potwierdzeniem jest prawdopodobnie fakt ile czasu się nie może sprzedać. W ASO całkiem pusto.
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  6. #2866
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał laudanum Zobacz post
    Dziękuję Wam chłopaki za odpowiedzi i cenne porady ! Od dziś oglądam tylko krajowe To znacznie zawęża poszukiwania .
    Dareek oglądałam oba te auta Olsztyn to trochę dla mnie za daleko - mieszkam na Śląsku, miałabym 6-7 h jazdy w jedną stronę. Co do tej białej Juleczki - jest piękna, oferta wygląda dobrze..jest tylko jeden problem ... Jedna biała Giulietta już u mnie na dzielni jeździ..więc chyba wolałabym czerwoną (wiem,wiem dla Was facetów to słaby argument )

    Bardzo mi się podoba ten egzemplarz otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1-4-tb-qv-line-bi-xenon-120km-ID6BHtfj.html

    Trzy godziny drogi ode mnie.. QVline, dobry rocznik i przebieg. Pani podała mi nawet VIN w prywatnej wiadomości - sprawdziłam sobie go w autobazie i w sumie w tym raporcie za 9,9 zł nie było praktycznie żadnych interesujących mnie informacji.. (ani przebiegu! ani czy serwisowana w ASO! ...nic). Jedyna ciekawa rzecz to fakt, że kilka razy ten VIN był sprawdzany przez różnych ludzi - począwszy od września 2018 r. Kilka razy również w styczniu tego roku.. To znaczy, że to ogłoszenie już trochę wisi..a auto ładne, w dość dobrej jak na tą metrykę i wyposażenie w cenie... Jak myślicie? Ten przebieg chyba trochę podejrzany ...

    - - - Updated - - -



    Link do tej od VINu - otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1-4-tb-qv-line-bi-xenon-120km-ID6BHtfj.html#356ab5c90b

    - - - Updated - - -

    W ogóle to bardzo dziękuję za sprawdzenie VINu ! Co do tej czerwonej... to po prostu widziałam ją na żywo..a na żywo to alfy (te zadbane) zawsze są takie piękne
    ta QV line - wisi od około roku- pytanie dlaczego?
    przebieg o niczym nie świadczy - całkiem dobrze mogła mało jeździć mogła być uszkodzona rożne rzeczy.
    jeśli przebieg ok to auto powinno być na co najmniej 2 przeglądach w ASO -
    Ostatnio edytowane przez Dareek ; 26-02-2019 o 14:51

  7. #2867
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    Giulietta(poszukiwana)
    Postów
    2

    Domyślnie

    Witam
    Mam do was pytanie co sądzicie o tej Alfie? Czy warto jechać i ją oglądać czy ktoś z was może już ją oglądał i może coś więcej o niej powiedzieć otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-distinctive-pakiet-premium-pakiet-sport1-1-4tb-170km-salon-pl-bezwyp-ID6BG9gP.html?requestFromAd=1&track%5Bmessage_sent %5D=1&id_at=82672671 Wysłałem do nich zapytanie o Vin żeby go sprawdzić ,tymczasem może ktoś z was podzieli sie swoją opinią

  8. #2868
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    Giulietta (w trakcie poszukiwań)
    Postów
    9

    Domyślnie

    Szkoda, że te QV line jest taka szemrana . Dla mnie było to właśnie auto jakiego szukam (120 KM + sportowe zacięcie) .. Tak się zastanawiam czy w Giuliettach z lat 2011-2013 pakiet sport (lub skórzana tapicerka) występują w samochodach z silnikiem 1.4 TB 120 KM? Bo wszystkie takie egzemplarze które widziałam miały silnik 1.4 MA 170 KM... Tak szukam i szukam a być może w ogóle takich egzemplarzy nie ma...

    Nieśmiało chcaiłabym też poprosić KoŁoS o sprawdzenie dwóch kolejnych VINów:
    1) ZAR94000007358871 link: otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-wersja-1-4-tb-16v-120-km-distnictive-zadbany-w-srodku-ID6BH1Wy.html#a8c1837cf3

    2) ZAR94000007316511 link: otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1-4tb-start-stop-tempomat-ID6BGcDr.html#ddf517bba8

  9. #2869
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    W obu trzeba zacząć od weryfikacji szkód.
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  10. #2870
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    Giulietta (w trakcie poszukiwań)
    Postów
    9

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję ! Ehhh... szukanie auta jednak nie jest łatwe Czy takie szkody weryfikuje się tylko w ASO ? A takie portale jak autoDNA czy autobaza? Ostatnio jak kupiłam tam raport to nic w nim nie znalazłam... Oni czerpią informacje z baz ASO? Gdzie to sprawdzić,żeby to były rzetelne informacje? Przepraszam, nie krzyczcie jeśli to oczywista oczywistość Pierwszy raz szukam auta, zaczynam od podstaw...

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory