Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #2951
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    VW 1200
    Postów
    5

    Domyślnie

    A szukamy Julci z silnikiem 1.6 diesla od 2015 roku wzwyż

    Znaleźliśmy jedną po wynajmnie długoterminowym ale raport pokazuje cosik takiego: Ostrzeżenia krytyczne - Wykryto problem w odczycie licznika (Aktualny przebieg 120 tys km).

    Czyli zakombinowana franca nie ma innej opcji. Jeszcze miała stukpuk wcześniej .... Szkoda gadać.

    A te wszystkie z Alfy zachodu za 29 tys to wiadomo albo po gradobiciu albo innych zdarzeniach. Niemiec płakał ja sprzedawał

    U nas cwaniaczki kupią np za 3500 euro takie toto i zanim załadują na lawetę to pierwsze to licznik 100-200k gubi potem wymiana uszkodzonych elementów,
    Jakieś lakierowano, dokładne mycie środka wozu i potem silnika. I na czysto po takie operacji maja 7 tys... PATOLOGIA

    Chyba nazbieramy siana i w przyszłym roku się zrobi na wyprzedaży rocznika 50/50 i problem z głowy

    Bo tak to jakaś masakra - Polska jednak jak to mówił Zulugula to durna kraina

  2. #2952
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    359

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrblack Zobacz post
    A szukamy Julci z silnikiem 1.6 diesla od 2015 roku wzwyż

    Znaleźliśmy jedną po wynajmnie długoterminowym ale raport pokazuje cosik takiego: Ostrzeżenia krytyczne - Wykryto problem w odczycie licznika (Aktualny przebieg 120 tys km).

    Czyli zakombinowana franca nie ma innej opcji. Jeszcze miała stukpuk wcześniej .... Szkoda gadać.

    A te wszystkie z Alfy zachodu za 29 tys to wiadomo albo po gradobiciu albo innych zdarzeniach. Niemiec płakał ja sprzedawał

    U nas cwaniaczki kupią np za 3500 euro takie toto i zanim załadują na lawetę to pierwsze to licznik 100-200k gubi potem wymiana uszkodzonych elementów,
    Jakieś lakierowano, dokładne mycie środka wozu i potem silnika. I na czysto po takie operacji maja 7 tys... PATOLOGIA

    Chyba nazbieramy siana i w przyszłym roku się zrobi na wyprzedaży rocznika 50/50 i problem z głowy

    Bo tak to jakaś masakra - Polska jednak jak to mówił Zulugula to durna kraina
    Zgadzam się w Polsce jest ciężko kupić auto niestety szczególnie na Diesle trzeba uważać bo coraz więcej ich na aukcjach i są o wiele tańsze niż benzyna.

  3. #2953
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    bo jak się szuka okazji za 29 tyś od 2015 r to się nie dziw że trafiasz na ulepy gdzie taki samochód kosztuje niemal drugie tyle! To nie jest żadna patologia tylko właśnie zaprezentowany sposób myślenia- ja nie dam sie frajerom chce auto powyżej 2015 r za mniej niz 30 tyś- no to handlarz twoją potrzebę chciał zaspokoić.
    nie szukaj okazji tylko samochód z założonych roczników musi swoje kosztować i tyle!

  4. #2954
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    359

    Domyślnie

    Za 30 tyś będzie bardzo ciężko coś z Giulietty wybrać.

  5. #2955
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrblack Zobacz post
    Witajcie

    Jestem świeżak na tym forum i też zacząłem polować na AR Julcię i niestety stwierdzam, iż większość ofert dostępnych to zarówno na OLdupaX i Otoszmoto to lipa O Alledrogo nawet nie wspominam
    Dziadostwo ze szkudlandii to horror soft- każda ma przejechane 115-150 tys i pięknie wszystkie wyglądają, a każda tłuczona malowana, picowana i po korekcie licznika ....
    Nawet nasze niby salonowce to praktycznie każdy po większym lub mniejszym baranku
    Wrzucasz VIN na autobaza/pl i już nawet bez opłaty za sprawdzenie to widać cosik nie hallo i nawet za większe siano też podejrzane albo nagle "ucięło" dwa lata z historii. Jaka ogólna patologia występuje na rynku używanych samochodów.
    I dostać coś pewnego nawet za 45 k to lipa
    Chyba, że się mylę to proszę mnie uświadomić ale pokażcie pewniaka ale nie z wypsza rocznika 2018

    Z pozdrowieniami 4-All
    nie przesadzaj!
    patrząc na Twoje "kryteria" to takiego auta nie ma tylko najwyżej uzdatniona do jazdy igła z zachodu. chcesz diesla z pewnym przebiegiem od 2015 r. w górę to szukaj od 50-55 w górę a nie ulepy i okazje po 30 tyś
    inna sprawa ze na co liczysz że kupił ktoś diesla i 3ma pod kocem? to auto ma zarabiać! wiec nie zdziw sie jak 4 latek będzie miał i 200 tkm. ja np mam julke w benie z 10.2017 i ma 45 tkm to ile mają 5- 6 letnie?

  6. #2956
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    359

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    nie przesadzaj!
    patrząc na Twoje "kryteria" to takiego auta nie ma tylko najwyżej uzdatniona do jazdy igła z zachodu. chcesz diesla z pewnym przebiegiem od 2015 r. w górę to szukaj od 50-55 w górę a nie ulepy i okazje po 30 tyś
    inna sprawa ze na co liczysz że kupił ktoś diesla i 3ma pod kocem? to auto ma zarabiać! wiec nie zdziw sie jak 4 latek będzie miał i 200 tkm. ja np mam julke w benie z 10.2017 i ma 45 tkm to ile mają 5- 6 letnie?
    Moja jest z 2011 roku i mam 205k benzyna oczywiście nie wiem skąd te Dizle z przebiegiem 150k na aukcjach za 30tys:p

  7. #2957
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrblack Zobacz post
    A szukamy Julci z silnikiem 1.6 diesla od 2015 roku wzwyż

    Znaleźliśmy jedną po wynajmnie długoterminowym ale raport pokazuje cosik takiego: Ostrzeżenia krytyczne - Wykryto problem w odczycie licznika (Aktualny przebieg 120 tys km).

    Czyli zakombinowana franca nie ma innej opcji. Jeszcze miała stukpuk wcześniej .... Szkoda gadać.

    A te wszystkie z Alfy zachodu za 29 tys to wiadomo albo po gradobiciu albo innych zdarzeniach. Niemiec płakał ja sprzedawał

    U nas cwaniaczki kupią np za 3500 euro takie toto i zanim załadują na lawetę to pierwsze to licznik 100-200k gubi potem wymiana uszkodzonych elementów,
    Jakieś lakierowano, dokładne mycie środka wozu i potem silnika. I na czysto po takie operacji maja 7 tys... PATOLOGIA

    Chyba nazbieramy siana i w przyszłym roku się zrobi na wyprzedaży rocznika 50/50 i problem z głowy

    Bo tak to jakaś masakra - Polska jednak jak to mówił Zulugula to durna kraina
    Ale przepraszam jaka patologia?! Kto ci bronił? Możesz też tak robić i zamiast zbierać latami siano na nowy, możesz trzapac co autko po 7 tyś na czysto ściągając i picujac te cudeńka.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    bo jak się szuka okazji za 29 tyś od 2015 r to się nie dziw że trafiasz na ulepy gdzie taki samochód kosztuje niemal drugie tyle! To nie jest żadna patologia tylko właśnie zaprezentowany sposób myślenia- ja nie dam sie frajerom chce auto powyżej 2015 r za mniej niz 30 tyś- no to handlarz twoją potrzebę chciał zaspokoić.
    nie szukaj okazji tylko samochód z założonych roczników musi swoje kosztować i tyle!
    Święta prawda. Dlatego ja nie chciałem się użerać z panami samochodowego świata, tj. Handlarzami i kupiłem nowe takie na jakie było mnie stać, w utrzymaniu też. I nie jest to Veloce.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Wacenty Zobacz post
    Za 30 tyś będzie bardzo ciężko coś z Giulietty wybrać.
    Proponuję temu kto chce kupić nawet najsłabszą Giulietta najpierw kupił ja za te minimum 70 tyś, A potem po 3-4 latach sprzedał za 30. Czekam na takiego dobrodzieja...

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    nie przesadzaj!
    patrząc na Twoje "kryteria" to takiego auta nie ma tylko najwyżej uzdatniona do jazdy igła z zachodu. chcesz diesla z pewnym przebiegiem od 2015 r. w górę to szukaj od 50-55 w górę a nie ulepy i okazje po 30 tyś
    inna sprawa ze na co liczysz że kupił ktoś diesla i 3ma pod kocem? to auto ma zarabiać! wiec nie zdziw sie jak 4 latek będzie miał i 200 tkm. ja np mam julke w benie z 10.2017 i ma 45 tkm to ile mają 5- 6 letnie?
    Swinto prawda. Moją jeżdżę od listopada. Dziś ma 8250 km. Po roku będzie miała min. 25 tyś. A nie jestem handlowcem. Pytam gdzie są ci co kupują nowe auta i jeżdżą nimi maks 10000 rocznie po czym sprzedają za pół darmo?

  8. #2958
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    359

    Domyślnie

    Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Ale przepraszam jaka patologia?! Kto ci bronił? Możesz też tak robić i zamiast zbierać latami siano na nowy, możesz trzapac co autko po 7 tyś na czysto ściągając i picujac te cudeńka.

    - - - Updated - - -


    Święta prawda. Dlatego ja nie chciałem się użerać z panami samochodowego świata, tj. Handlarzami i kupiłem nowe takie na jakie było mnie stać, w utrzymaniu też. I nie jest to Veloce.

    - - - Updated - - -



    Proponuję temu kto chce kupić nawet najsłabszą Giulietta najpierw kupił ja za te minimum 70 tyś, A potem po 3-4 latach sprzedał za 30. Czekam na takiego dobrodzieja...

    - - - Updated - - -



    Swinto prawda. Moją jeżdżę od listopada. Dziś ma 8250 km. Po roku będzie miała min. 25 tyś. A nie jestem handlowcem. Pytam gdzie są ci co kupują nowe auta i jeżdżą nimi maks 10000 rocznie po czym sprzedają za pół darmo?
    No jak to gdzie popatrz na aukcje wszystkie auta bezwypadkowe i z małym przebiegiem:XD:XD

  9. #2959
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    VW 1200
    Postów
    5

    Domyślnie

    Chodzi mi o patologię związana z leceniem w ciula z kręceniem liczników, malowaniem i pierdoleniem, że nie tłuczona i jakaś pinda do roboty na autostradzie latała itd....
    Wiadomo także, że nie kupisz wózka wartego 70k za 30

    Choć mi się tak udało kupić pięcioletnią Octavię w 2010 roku za pół ceny rynkowej. Ale to było od kumpla co napalił się jak stonka na oprysk na świeżutką A4 i potrzebował kasy na wczoraj to zrobiłem mega interes

    A tak to trzeba być czujnym jak chce się kupić ja już nikomu nie wierzę nawet ta Alfa co stoi w Olsztynie u dealera też niby pierwszy właściciel a niestety nie a walą ściemę, że tak

  10. #2960
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrblack Zobacz post
    Chodzi mi o patologię związana z leceniem w ciula z kręceniem liczników, malowaniem i pierdoleniem, że nie tłuczona i jakaś pinda do roboty na autostradzie latała itd....
    Wiadomo także, że nie kupisz wózka wartego 70k za 30

    Choć mi się tak udało kupić pięcioletnią Octavię w 2010 roku za pół ceny rynkowej. Ale to było od kumpla co napalił się jak stonka na oprysk na świeżutką A4 i potrzebował kasy na wczoraj to zrobiłem mega interes

    A tak to trzeba być czujnym jak chce się kupić ja już nikomu nie wierzę nawet ta Alfa co stoi w Olsztynie u dealera też niby pierwszy właściciel a niestety nie a walą ściemę, że tak
    Już teraz nie wiem czy Ty czy kto inny tu szukał Giulietty na ON. To zadzwoń do Euromotu do Żor, bo stała tam uzywka czerwona z przebiegiem Chyba 97 tyś km za 45 chyba. Stały też na placu że dwie inne używane, ale benzyny.

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory