Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Temat: Opinie serwisu ADF Auto Wroclaw

  1. #41
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Byłem 2 razy ostatnio z moją Giulią.

    Pierwszy raz wymiana zaworu od termostatu. Diagnoza w sobotę, w środę przyszła część, w czwartek o 14 umówiłem się na wymianę. Auto miało być na 90% tego samego dnia (serwis pracuje do 21), na czym bardzo mi zależało - wyjeżdżałem w piątek. Mimo braku kontaktu odezwałem się po 20 z brakiem nadziei że zrobili - okazało się inaczej, Pan z serwisu zaczekał na mnie z odbiorem auta (nie dałem rady dojechać na 21). Dostałem auto zastępcze (Tipo hatchback), pomimo że dzień wcześniej słyszałem, że niby tak ale nie mają żadnych wolnych. Naprawa na gwarancji.

    Później wymiana oleju i filtra oleju - umówiłem się na 14, miało zająć do 3h więc zaczekałem na miejscu, chwilę po 16 bodajże odebrałem auto.

    Na ręce im nie patrzyłem ale z mojego, niewielkiego bądź co bądź, doświadczenia - póki co na plus. Nawet mam poczucie, że się starają. Giulię mam od 31.08 - nie wiem czy to normalne, czy świeży nabywcy są traktowani lepiej z założenia?

  2. #42
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulietta Veloce 1750 TBi
    Postów
    65

    Domyślnie

    Cytat Napisał jml Zobacz post
    Byłem 2 razy ostatnio z moją Giulią.

    Pierwszy raz wymiana zaworu od termostatu. Diagnoza w sobotę, w środę przyszła część, w czwartek o 14 umówiłem się na wymianę. Auto miało być na 90% tego samego dnia (serwis pracuje do 21), na czym bardzo mi zależało - wyjeżdżałem w piątek. Mimo braku kontaktu odezwałem się po 20 z brakiem nadziei że zrobili - okazało się inaczej, Pan z serwisu zaczekał na mnie z odbiorem auta (nie dałem rady dojechać na 21). Dostałem auto zastępcze (Tipo hatchback), pomimo że dzień wcześniej słyszałem, że niby tak ale nie mają żadnych wolnych. Naprawa na gwarancji.

    Później wymiana oleju i filtra oleju - umówiłem się na 14, miało zająć do 3h więc zaczekałem na miejscu, chwilę po 16 bodajże odebrałem auto.

    Na ręce im nie patrzyłem ale z mojego, niewielkiego bądź co bądź, doświadczenia - póki co na plus. Nawet mam poczucie, że się starają. Giulię mam od 31.08 - nie wiem czy to normalne, czy świeży nabywcy są traktowani lepiej z założenia?
    Świeżutkie auto i już problemy….? No to ja jeszcze poczekam parę lat z zakupem aż dopracują ten model. Dlatego kupiłem Giuliette Veloce. Co do ADF to kupiłem u nich 5 aut i zawsze byłem zadowolony. Co prawda były to fiaty, ale jednak u nich. Niestety z Alfą nie dogadaliśmy się: chcieli 133 tys. za Giuliettę Veloce i 139 tys. za Giulię 2.0TB. O jakiejś negocjacji cen nie było mowy. Więc kupiłem w Poznaniu w Pol-Carze za 99 tys. Giuliette Veloce w full wypasie z otwieranym dachem. Nówka sztuka z 0 przebiegiem. Upust wyniósł 17 tys. Co do zakupów to warto poszukać po Polsce. Serwis taki sobie, jak miałem Freemonta to bez mojej wiedzy wgrali mi aktualizację która całkowicie popsuła radio.

  3. #43
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Nie panikowałbym. Raz to była wymiana zaworu od termostatu - 3 razy dostałem check engine, poza tym nie odczułem żadnej różnicy w pracy silnika. Na komputerze wyszło, że się zaciął. Temperatura silnika była cały czas w normie. Od tego czasu prawie 3 tys km i póki co wszystko tip top.

    Druga wizyta to wymiana oleju, nie musiałem jej robić nawet.

    Z autka jestem mega zadowolony. Aha, mam 2 letni model, rocznikowo 2016, które wyjechało z salonu z końcem sierpnia tego roku dopiero. Także brałem pod uwagę, że coś tam może być naprawiane na gwarancji - auto w 2 lata zrobiło 12km stojąc na placu.

  4. #44
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    .
    Postów
    451

    Domyślnie

    Tez bylem w ADF na serwisie gwarancyjnym Giulietta i zrobilem tam wymiane oleju. Teraz mam 29960 km przejechane i zaczela migac kontrolka oleju z informacja "wymien olej silnikowy". Chyba czegos nie skasowali. Stanalem na poboczu sprawdzilem olej i jest nowy, poziom tez w normie.

    Serwis na paprotnej jest autoryzowany ?

  5. #45
    Użytkownik Świeżak Avatar Tada TB
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Opolskie
    Auto
    A.R. Giulietta
    Postów
    107

    Domyślnie

    Cytat Napisał fan Zobacz post
    Tez bylem w ADF na serwisie gwarancyjnym Giulietta i zrobilem tam wymiane oleju.

    Serwis na paprotnej jest autoryzowany ?
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Jaka cena za 1 serwis z olejem i filtrami.

Podobne wątki

  1. Auto Gaz i serwis czakram opinie.Albo inny Auto Gaz w RZ
    Utworzone przez e5nio w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-04-2014, 21:41
  2. Opinie o AR 159 na AUTO CENTRUM
    Utworzone przez otto w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-10-2011, 20:15
  3. Alfa Romeo GT 1.9 MJ opinie czy ktos ma to auto?
    Utworzone przez darek392 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-04-2009, 22:34
  4. Alfa Romeo GT 1.9 MJ opinie czy ktos ma to auto?
    Utworzone przez darek392 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-04-2009, 20:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory