Strona 20 z 29 PierwszyPierwszy ... 1011121314151617181920212223242526272829 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 282

Temat: Uconnect - pytania i odpowiedzi

  1. #191
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pitero
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Giulietta Sprint
    Postów
    672

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    jeszcze jedno- w czasie włączonej funkcji telefon masz w lewym górnym logo nazwę stacji radiowej - tego nie było. Co do reszty- żadnych z powyższych wad nie zauważyłem ani w poprzedniej julce z 2014 r. ani obecnej- największy plus czas sparowania.
    A nie kaleczy wam jezyka polskiego?
    Made in Italy, perfected in my garage. Giulietta Sprint Speciale

  2. #192
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    jeszcze jedno- w czasie włączonej funkcji telefon masz w lewym górnym logo nazwę stacji radiowej - tego nie było
    Nie słucham radia, więc nawet nie zauważyłem.

    Jeszcze coś mi się przypomniało. Przy uruchamianiu samochodu, po ekranie powitalnym UConnect i tych "ostrzeżeniach" pokazuje się jeszcze na dobre 2-3 sekundy "inicjalizacja systemu głosowego" czy coś takiego, w czerwonej ramce.

    Może to srajfon tak wolno aktualizuje kontakty... ale czemu miałby nagle zwolnić między aktualizacjami.

    W ramach uaktualnienia dodam, że na włoskim forum też są zgłaszane problemy z iOS 11 i uConnectem, także po aktualizacji. Np. https://forum.clubalfa.it/threads/gi...5#post-1420270

    I też ziomek pisze, że mu się 5 minut kontakty aktualizują. Więc jak ktoś korzysta z iphone'a i działa mu wszystko dobrze, to chyba lepiej nie uaktualniać. Jutro postaram się nagrać filmik
    Ostatnio edytowane przez MiLykie ; 24-12-2017 o 20:40

  3. #193
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    AR Giulietta Veloce 2016
    Postów
    107

    Domyślnie

    tak czytam i czytam...aktualizacja z sierpnia 2017 i wszystko to jest u mnie w samochodzie odebranym równo rok temu- czyli w grudniu 2016. aż sobie chyba sprawdzę, jaką mam wersję oprogramowania [MENTION=34131]Dareek[/MENTION]: w lewym górnym rogu jest wyświetlane źródło muzyki, co wygląda dość zabawnie przy bt, bo zaraz obok wyswietla sie ta sama nazwa podłączonego telefonu [MENTION=29400]MiLykie[/MENTION]: ta ramka wyświetla się tylko w konkretnych sytuacjach- np. jeśli włączysz zaraz po odpaleniu/miałeś ostatnią używaną zakładkę 'phone' jeśli dobrze pamiętam. kontakty są dość szybko (5 do max 20 sekund po połączeniu), natomiast nie ma reguły w szybkości połaczenia bt. czasem jest po 5 sekundach, czasem potrafi kilka minut czekać i to niezależnie od tego, jak długo był wyłączony silnik. sprawdzane z iphone se, 5s i z nokią 735- różnic brak. [MENTION=66756]Pitero[/MENTION]: kaleczy jak cholera przynajmniej w porównaniu do systemu głosowego z nokii.

  4. #194
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pitero
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Giulietta Sprint
    Postów
    672

    Domyślnie

    Cytat Napisał loonyjoe Zobacz post
    tak czytam i czytam...aktualizacja z sierpnia 2017 i wszystko to jest u mnie w samochodzie odebranym równo rok temu- czyli w grudniu 2016. aż sobie chyba sprawdzę, jaką mam wersję oprogramowania [MENTION=34131]Dareek[/MENTION]: w lewym górnym rogu jest wyświetlane źródło muzyki, co wygląda dość zabawnie przy bt, bo zaraz obok wyswietla sie ta sama nazwa podłączonego telefonu [MENTION=29400]MiLykie[/MENTION]: ta ramka wyświetla się tylko w konkretnych sytuacjach- np. jeśli włączysz zaraz po odpaleniu/miałeś ostatnią używaną zakładkę 'phone' jeśli dobrze pamiętam. kontakty są dość szybko (5 do max 20 sekund po połączeniu), natomiast nie ma reguły w szybkości połaczenia bt. czasem jest po 5 sekundach, czasem potrafi kilka minut czekać i to niezależnie od tego, jak długo był wyłączony silnik. sprawdzane z iphone se, 5s i z nokią 735- różnic brak. [MENTION=66756]Pitero[/MENTION]: kaleczy jak cholera przynajmniej w porównaniu do systemu głosowego z nokii.
    Najgorsze jest to, ze przed updatem wymowa byla duzo lepsza.. rozumiał tez lepiej co sie do niego mowi bo mial polskie znaki.. tak ze nie wiedziec czemu spory krok w tyl
    Made in Italy, perfected in my garage. Giulietta Sprint Speciale

  5. #195
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Cytat Napisał loonyjoe Zobacz post
    [MENTION=29400]MiLykie[/MENTION]: ta ramka wyświetla się tylko w konkretnych sytuacjach- np. jeśli włączysz zaraz po odpaleniu/miałeś ostatnią używaną zakładkę 'phone' jeśli dobrze pamiętam. kontakty są dość szybko (5 do max 20 sekund po połączeniu), natomiast nie ma reguły w szybkości połaczenia bt. czasem jest po 5 sekundach, czasem potrafi kilka minut czekać i to niezależnie od tego, jak długo był wyłączony silnik. sprawdzane z iphone se, 5s i z nokią 735- różnic brak.
    Ramkę to pal licho, ale synchronizacja kontaktów mnie męczy... 5 minut, a nie sekund. Nagram filmik. U mnie srajfon SE. Już próbowałem kasować UConnecta z telefonu, telefon z UConnecta, bez zmian...

    Ale - zdażyło się coś niewyobrażalnego - dostałem powiadomienie o SMSie! I nawet potrafił to przeczytać. Ciekawe ile czasu będzie działać, ale jeśli to ma zostać to nawet uznam cały update za korzystny.

    Plusem też jest dużo bardziej rozbudowane menu serwisowe - radio + media + browse.

  6. #196
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    posprzątaj sobie telefon bo może tu feler jest. u mnie tak było zawalony phone to muliło okropnie Wysprzątałem dziada loguje się i zrzuca kontakty dosłownie moment.

  7. #197
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Załączam pasjonujący filmik z uploadu kontaktów, który trwa 4 minuty i 30 sekund. Filmik ma porywającą akcję i tłusty podkład muzyczny, aby nie było nudno.

    https://www.youtube.com/watch?v=IObVSMpX8hg

    Co do posprzątania telefonu to pozostaję otwarty na sugestię, ale co niby mam posprzątać? Skasować ileś kontaktów? Mniemam, że jak skasuję połowę to będzie się synchronizować o 50% szybciej, a to nadal jest wolno. Szczególnie, że przed uaktualnieniem UConnecta kontaktów było tyle samo i synchronizowało się... kilka sekund. Może 10. Więc jakoś nie wierzę, że to nagle telefon zaczął zamulać.

  8. #198
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar dobryalf
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    giulietta serie 1 1,4TB MultiAir 16v 170KMTCT Excl
    Postów
    672

    Domyślnie

    Mnie po aktualizacji działa OK, choć być może jest sporadyczny problem z ekranem. Spikerka nie sepleni, odnajduje polskie nazwiska w kontaktach, kontakty ładuje w sekundy (ok 300). Tyle na dzisiaj.

  9. #199
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pitero
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Giulietta Sprint
    Postów
    672

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobryalf Zobacz post
    Mnie po aktualizacji działa OK, choć być może jest sporadyczny problem z ekranem. Spikerka nie sepleni, odnajduje polskie nazwiska w kontaktach, kontakty ładuje w sekundy (ok 300). Tyle na dzisiaj.
    Nie chodzi o seplenienie, tylko o czytanie polskich znakow, np. zamiast kałuża czyta kaluza..
    Made in Italy, perfected in my garage. Giulietta Sprint Speciale

  10. #200
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Przasnysz
    Auto
    Giulietta 1.4 TB 120 Distinctive 2015 Fiat Punto Evo 1.4 77 2010
    Postów
    576

    Domyślnie

    Zaktualizowałem dziś Uconnect 5, czas synchronizacji kontaktów ok 5 s, Nokia Lumia 625.

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Uconnect radio i nawigacja
    Utworzone przez dobryalf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 24-07-2017, 11:05
  2. [Giulietta] Problem z Mp3 w radiu uconnect
    Utworzone przez wojulmek w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-11-2015, 22:17
  3. [Giulietta] Uconnect
    Utworzone przez TILT w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-07-2015, 08:45
  4. Szybkie pytania i odpowiedzi. (Wyciek płynu)
    Utworzone przez Krzychu52 w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 01-01-2012, 17:47
  5. Szybkie pytania i odpowiedzi. (Wyciek płynu)
    Utworzone przez Krzychu52 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 30-12-2011, 18:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory