Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Temat: Hak do Giulietty

  1. #11
    ZBANOWANY Romeo
    Dołączył
    09 2014
    Auto
    Giulietta 150 KM 2016
    Postów
    652

    Domyślnie

    Ja to rowery pożyczam na miejscu. Albo jadę swoim rowerem na miejsce i potem tam nim jeżdżę.

  2. #12
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Vieworld
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    CLK C209
    Postów
    114

    Domyślnie

    Nie po to mam rower o war. 7000zl do trekkingu aby pozyczac na miejscu jakis shit...

    ...ale nie wszyscy jezdza dziennie 100km

  3. #13

  4. #14
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Vieworld
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    CLK C209
    Postów
    114

    Domyślnie

    Po co mi to? Znajdź mi tam rower do wypożyczenia na 3 tygodnie do jazdy do: Norwegia+Szwecja (z opcją, że Islandia też będzie brana pod uwagę) , dodatkowo poprosze by miał bagażnik przystosowany pod sakwy z przodu i tyłu no i opony dobre (Schwalbe Maratony Plus były idealne)... najlepiej 700x35C ponieważ 32 zbyt cienkiek do tylu sakw... a i najważniejsze, ramę poproszę 64-66cm ponieważ mam 2 metry wzrostu.... a i bym zapomniał, ubezpieczenie w cenie? Bo na fiordach nie daję głowy, że aluminiowa rama wytrzyma (dlatego mam Cr-Mo której bardziej ufam tym bardziej, że amortyzator mi nie jest potrzebny). Dodatkowo najważniejsze: rower z całym osprzętem (tj. bagażnikiem czy oświetleniem) ma ważyć max 12kg bo inaczej to jest bez sensu...

    Znalazł? Nie?

    To po co dalej starasz się na siłę wymądrzać i mi dogryzać w kolejnym już temacie skoro nie masz racji? Jeśli Twój nick oznacza 35 lat to ja nie chcę wiedzieć skąd tyle u Ciebie takiego hejtu i jadu do ludzi... polecam pobiegać lub pojeździć na rowerze, odpręża i stres schodzi z człowieka, uwierz. Spróbuj kiedyś.


    Przepraszam za OT.
    Ostatnio edytowane przez Vieworld ; 02-08-2016 o 13:02

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Hak super sprawa. Jak nie rowery to można box położyć.

  6. #16
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar mks
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Koszalin
    Auto
    Mercedes C63 AMG '14
    Postów
    371

    Domyślnie

    po co się tak rzucacie obaj o te rowery ? Ani trekking za 7k pupy nie urywa, a z kolei rower niby "Premium MTB" czyli aluminiowy BMC na SLXie z linka Romana to raczej jest medium class i koło premium nawet nie stał Ale akurat na teneryfę ciężko zabrać swój rower więc raczej nie ma opcji

  7. #17
    ZBANOWANY Romeo
    Dołączył
    09 2014
    Auto
    Giulietta 150 KM 2016
    Postów
    652

    Domyślnie

    Po prostu nie rozumiem po co targać ze sobą rowery, jak w każdym miejscu wartym pojeżdżenia można odpowiedni rower pożyczyć. Przypomina mi to czasy, gdy ludzie wozili do Polski maluchami na dachu pralki albo meblościanki z ZSRS czy Bułgarii. Tyle, że wtedy często nie było innego wyjścia. A teraz mam wrażenie, że chodzi bardziej o pochwalenie się rowerem za 7 tys., tyle że za cenę to można co najwyżej kupić przyzwoity rower. A jak ktoś naprawdę lubi jeździć, to pod słynną przełęczą w Alpach, przez którą przejeżdża Tour de France, wypożyczy rower wart 20 tys. i jeszcze będzie, szczęśliwy, że może pojeździć na takim rowerze. No, ale pożyczone to pewnie wstyd.

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar kuman7
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulietta, 1.4 Turbo MultiAir 170 KM TCT
    Postów
    39

    Domyślnie

    Trochę offtop się zrobił...

  9. #19
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar mks
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Koszalin
    Auto
    Mercedes C63 AMG '14
    Postów
    371

    Domyślnie

    Cytat Napisał Roman35 Zobacz post
    Po prostu nie rozumiem po co targać ze sobą rowery, jak w każdym miejscu wartym pojeżdżenia można odpowiedni rower pożyczyć. Przypomina mi to czasy, gdy ludzie wozili do Polski maluchami na dachu pralki albo meblościanki z ZSRS czy Bułgarii. Tyle, że wtedy często nie było innego wyjścia. A teraz mam wrażenie, że chodzi bardziej o pochwalenie się rowerem za 7 tys., tyle że za cenę to można co najwyżej kupić przyzwoity rower. A jak ktoś naprawdę lubi jeździć, to pod słynną przełęczą w Alpach, przez którą przejeżdża Tour de France, wypożyczy rower wart 20 tys. i jeszcze będzie, szczęśliwy, że może pojeździć na takim rowerze. No, ale pożyczone to pewnie wstyd.
    o ile w przypadku szosowego roweru się zgodzę - tak jak mówisz, można wypożyczyć fajną szosę w Alpach, o tyle w przypadku MTB (szczególnie na fullu) ma znaczenie dopasowanie geometrii, dopasowanie ustawień zawieszenia, wjeżdżenie się w rower. A to może mieć wpływ na nasze bezpieczeństwo, szczególnie jak się leci na pełnym ogniu z górek

  10. #20
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Roman. Jest 7 mld ludzi na świecie i 7 mld pomysłów na życie.
    Jeśli hak Vieworld'a nie będzie kolidiwał z Twoim pomysłem na życie to daj se na luz.

    Open your mind.

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Felgi do Giulietty
    Utworzone przez Marcin_1 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1214
    Ostatni post / autor: 16-01-2024, 00:18
  2. [159] Felgi z Giulietty do 159
    Utworzone przez Ayyo w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 22-06-2021, 15:16
  3. [Giulietta] Felgi 16-tki do giulietty
    Utworzone przez wolnemiasto w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 20-01-2016, 19:20
  4. Urodziny Giulietty
    Utworzone przez kozi_Lukasz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-05-2014, 12:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory