Strona 68 z 128 PierwszyPierwszy ... 18585960616263646566676869707172737475767778118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 1273

Temat: Zakup używanej Mito - pomoc

  1. #671
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Fiat Palio
    Postów
    1

    Domyślnie

    Cześć wszystkim,
    jestem bardzo zainteresowany zakup Alfy Mito, czytałem jednak o awaryjności silników o małej pojemności. Dokładnie jestem zainteresowany Mito z 2013 roku, silnik 0.9 105 KM. Przebieg pojazdu to 52 tyś km. Ktoś może ma taki model? Mógłby coś więcej napisać? Dzięki bardzo.

  2. #672
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1,3 JTDM-2 95KM; Ford Kuga MK2 2,0 TDCi 180KM 4x4
    Postów
    87

    Domyślnie

    Dwa cylindry i multiair, dodatkowo używane, bez gwarancji, a spalanie na poziomie 6-7 l - od tego momentu zacząłbym szukać czegoś innego...

  3. #673
    Użytkownik Znawca Avatar paweltbu
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    TBU
    Auto
    MiTo 1.4 TB MA/Mazda 3 2019
    Postów
    1,418

    Domyślnie

    0,9 silnik porażka, szukaj 1.4
    Niezwykłość Alfy Romeo polega na tym... że czasem jeździ...

  4. #674
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    Alfa 159 SW 1.8 MPI
    Postów
    6

    Domyślnie

    wykosztowałem się na autotesto dla tej Alfy Mito:
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-mito-slicznotka-z-niemiec-super-stan-warto-ID6ATL5P.html
    w ogłoszniu bezwypadek, niski przebieg.

    W rzeczywistości bardzo mocno skręcony przebieg (zniszczony fotel, gałka, nowa kierownica) i praktycznie każdy element wymioniony, malowany. Widać wypadek na podłużnicy. Mega lipa. Wkleję poniżej fragment opinii. Jakby ktoś chciał całość zobaczyć to proszę dać znać (nie wiem czy tu mogę to po prostu wrzucić?)

    Oceniany pojazd to Alfa Romeo Mito z 2009 roku w kolorze srebrnym i silnikiem 1,4 o mocy 95KM. Według dowodu rejestracyjnego z taśmy produkcyjnej zjechało 28,10,2008r. Pojazd jest po kolizji o czym świadczy wymieniany przedni prawy błotnik i maska przednia oraz ślady demontażu lamp, zderzaka przedniego i belki zderzaka. Uszkodzony był również tylny zderzak. Ślady po uderzeniu ma też prawa podłużnica, nie jest zagięta ale po uderzeniu odpadł lakier w miejscu styku podłużnicy z belką zderzaka. Naprawa była wykonana jakiś czas temu ponieważ na prawym błotniku pod lampą odprysł lakier i jest tam spore ognisko korozji. Na zderzaku przednim na dole jest odpryśnięty lakier na środku zderzaka. Lakierowana ponownie była klapa tylna, błotnik przedni prawy oraz drzwi prawe. Maska najprawdopodobniej jest zamontowana z innego egzemplarza w tym samym kolorze. Oba zderzaki mają ślady lakierowania. Klapa tylna oraz błotnik prawy przedni i drzwi prawe mają widoczną różnicę w ułożeniu ziarna metalic, lakierowano za rzadkim lakierem dlatego ziarno inaczej się rozłożyło na elementach. Zderzak tylny z lewej strony odstaje pod klapą, jest to widoczne dopiero po otwarciu klapy. Na masce z przodu z lewej strony jest sporych rozmiarów odprysk lakieru, zrobiono tam pędzelkiem zaprawkę lecz jest to bardzo widoczne. Obie lampy też maja ślady rozbierania ale nie wiem czy obie ucierpiały. Ponieważ są w jednakowym stanie. Na tylnej klapie jest wyblaknięty emblemat Alfa. Lewe drzwi są porysowane w połowie wysokości.

  5. #675
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał ruphus Zobacz post
    wykosztowałem się na autotesto dla tej Alfy Mito:
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-mito-slicznotka-z-niemiec-super-stan-warto-ID6ATL5P.html
    w ogłoszniu bezwypadek, niski przebieg.
    Można powiedzieć, że jaka cena, takie auto Daj VIN.
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  6. #676
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair / Mito 1.4 TB
    Postów
    511

    Domyślnie

    Jeżeli takie są wnioski po oględzinach i poniosłeś koszty, to ja bym handlarza postraszył policją.
    Ktoś inny pojedzie i kupi go, bo się nie zna. A tu jest jawne oszustwo, bo w ogłoszeniu jest 'bezwypadkowy".

  7. #677
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    359

    Domyślnie

    To że auto brało udział w jakiejś kolizji nie znaczy że jest wypadkowe.Nie te czasy żeby ktoś się bawił przy tej kwocie w jakieś kompleksowe naprawy w tej cenie się nie opłaca.

  8. #678
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wacenty Zobacz post
    To że auto brało udział w jakiejś kolizji nie znaczy że jest wypadkowe.Nie te czasy żeby ktoś się bawił przy tej kwocie w jakieś kompleksowe naprawy w tej cenie się nie opłaca.
    Jasne, bo przecież wypadkowe to takie, w którym ktoś zginął, a deklaracje sprzedawców nie mają żadnego znaczenia... :/
    Ostatnio edytowane przez KoŁoS ; 09-11-2018 o 12:20
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  9. #679
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    359

    Domyślnie

    Wszystko zależy od tego w jakim stopniu konstrukcja jest naruszona auto jedzie prosto nie jest złożone z kilku to nie trzeba skreślać takiego pojazdu odrazu.Zreszta w naszym kraju się utarło że auto używane musi być idealne bez skazya wszystko to co jest chociażby malowane czy wymienione to już ulep.

  10. #680
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wacenty Zobacz post
    Wszystko zależy od tego w jakim stopniu konstrukcja jest naruszona auto jedzie prosto nie jest złożone z kilku to nie trzeba skreślać takiego pojazdu odrazu.Zreszta w naszym kraju się utarło że auto używane musi być idealne bez skazya wszystko to co jest chociażby malowane czy wymienione to już ulep.
    Dlatego nie popadajmy ze skrajności w skrajność
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

Podobne wątki

  1. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  2. Zakup MiTo 1.4 155KM - full opcja, PROŚBA O POMOC.
    Utworzone przez cosiestalosie w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 04-03-2014, 11:26
  3. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  4. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory