Strona 76 z 128 PierwszyPierwszy ... 26666768697071727374757677787980818283848586126 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 1273

Temat: Zakup używanej Mito - pomoc

  1. #751
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Zakładając z góry jako pewnik, że jest wszystko cacy to też lekka przesada, dlatego zacząć od VINU.
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  2. #752
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair / Mito 1.4 TB
    Postów
    513

    Domyślnie

    Moim zdaniem patrząc na ogłoszenie auto warte swojej ceny. Rok temu za 22000 pln kupiłem dla żony Mito 2009 1.4TB 120 w takiej samej opcji wyposażeniowej z przebiegiem 62 000 km od pierwszego właściciela. Miało wprawdzie 2 komplety opon na felgach, ale oba nadawały się na max 1 sezon. Cena wyjściowa była sporo wyższa, natomiast pierwsze negocjacje obniżyły ją ze względu na widoczne gołym okiem usterki (pęknięte lusterko, porysowany zderzak), potem wizyta w ASO, wyszło parę innych drobiazgów i kolejne parę stówek w dół. Oglądać, narzekać, negocjować

  3. #753
    Użytkownik Znawca Avatar paweltbu
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    TBU
    Auto
    MiTo 1.4 TB MA/Mazda 3 2019
    Postów
    1,418

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek1983 Zobacz post
    Moim zdaniem patrząc na ogłoszenie auto warte swojej ceny. Rok temu za 22000 pln kupiłem dla żony Mito 2009 1.4TB 120 w takiej samej opcji wyposażeniowej z przebiegiem 62 000 km od pierwszego właściciela. Miało wprawdzie 2 komplety opon na felgach, ale oba nadawały się na max 1 sezon. Cena wyjściowa była sporo wyższa, natomiast pierwsze negocjacje obniżyły ją ze względu na widoczne gołym okiem usterki (pęknięte lusterko, porysowany zderzak), potem wizyta w ASO, wyszło parę innych drobiazgów i kolejne parę stówek w dół. Oglądać, narzekać, negocjować
    no to za moją musze wołac 30tys, proszę Cię to auto ma 10 lat a ta z linka poza climatronikiem nie ma nic. 19tys to moim zdaniem cena adekwatna.
    Niezwykłość Alfy Romeo polega na tym... że czasem jeździ...

  4. #754
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair / Mito 1.4 TB
    Postów
    513

    Domyślnie

    Cytat Napisał paweltbu Zobacz post
    no to za moją musze wołac 30tys, proszę Cię to auto ma 10 lat a ta z linka poza climatronikiem nie ma nic. 19tys to moim zdaniem cena adekwatna.
    Możesz nawet i 50 tys. wołać
    Każdy musi sobie odpowiedzieć na pytanie jakie ma potrzeby co do auta, jeden woli pewne pochodzenie i silnik, inny opcję "full wypas" u handlarza.
    Kiedy szukałem Mito (a szukałem prawie rok) ceny sensownych aut zaczynały się od 24 tys, na resztę szkoda było patrzeć.

  5. #755
    Użytkownik Znawca Avatar paweltbu
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    TBU
    Auto
    MiTo 1.4 TB MA/Mazda 3 2019
    Postów
    1,418

    Domyślnie

    Mito to zwykłe punto tylko w innym opakowaniu, rozumiem ze wersja 155km trzyma cene ale płacenie 24tys za gołą wersję multiair która jest mocno ryzykowna nie ma sensu. ale jak napisałeś co kto woli. ja jak już mam za coś zapłacić więcej to chce zeby to miało ręce i nogi.
    Niezwykłość Alfy Romeo polega na tym... że czasem jeździ...

  6. #756
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair / Mito 1.4 TB
    Postów
    513

    Domyślnie

    Cytat Napisał paweltbu Zobacz post
    Mito to zwykłe punto tylko w innym opakowaniu
    Spróbuj ten argument przedstawić żonie Ja też patrzyłem na Punto, ale zostałem sprowadzony do parteru przez drugą połówkę...

  7. #757
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    I słusznie. To są dwa inne światy.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał paweltbu Zobacz post
    Mito to zwykłe punto tylko w innym opakowaniu, rozumiem ze wersja 155km trzyma cene ale płacenie 24tys za gołą wersję multiair która jest mocno ryzykowna nie ma sensu. ale jak napisałeś co kto woli. ja jak już mam za coś zapłacić więcej to chce zeby to miało ręce i nogi.
    A co tej Mito brakuje z wyjątkiem Bluetooth? Radio na dzisiejsze czasy i tak jest do wymiany.

    Ma regulację lędźwiową foteli, więc będzie bardzo wygodna.

  8. #758
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Alfa Romeo Mito 1.4 16v
    Postów
    47

    Domyślnie

    http://Www.otomoto.pl/oferta/alfa-ro...tml#0a505442d5. .Co uwazacie o tym ogloszeniu?? Cena ok podobno lakier originalny, zderzak i belka do wymiany tyl . Jak bymmial blizej to bym podjechal zerknac a tak trzeba sie zastanowic chwile

  9. #759
    Użytkownik Znawca Avatar paweltbu
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    TBU
    Auto
    MiTo 1.4 TB MA/Mazda 3 2019
    Postów
    1,418

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej_Kolbudy Zobacz post
    I słusznie. To są dwa inne światy.

    - - - Updated - - -



    A co tej Mito brakuje z wyjątkiem Bluetooth? Radio na dzisiejsze czasy i tak jest do wymiany.

    Ma regulację lędźwiową foteli, więc będzie bardzo wygodna.
    Wszystko ma, tylko nie jest warta tej ceny... tyle.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał LukJag Zobacz post
    http://Www.otomoto.pl/oferta/alfa-ro...tml#0a505442d5. .Co uwazacie o tym ogloszeniu?? Cena ok podobno lakier originalny, zderzak i belka do wymiany tyl . Jak bymmial blizej to bym podjechal zerknac a tak trzeba sie zastanowic chwile
    skoro to "tylko zderzak i belka" to sam bym to naprawił i sprzedał to mito drożej. coś tam może być "ukryte"
    Niezwykłość Alfy Romeo polega na tym... że czasem jeździ...

  10. #760
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    MiTo 1,4 95 KM, 2010
    Postów
    75

    Domyślnie

    Cytat Napisał LukJag Zobacz post
    http://Www.otomoto.pl/oferta/alfa-ro...tml#0a505442d5. .Co uwazacie o tym ogloszeniu?? Cena ok podobno lakier originalny, zderzak i belka do wymiany tyl . Jak bymmial blizej to bym podjechal zerknac a tak trzeba sie zastanowic chwile
    Ciekawa, szczególnie te dodatkowe opcje. Dziwne wydaje mi się jedynie to, że przy tak lekkim uszkodzeniu zderzaka, miałaby być do wymiany tylna belka. Opis zdarzenia, czyli uderzenie w zderzak innego samochodu, które tylko w tak niewielkim stopniu go uszkodziło i uszkodziło jednocześnie belkę, jakoś mi nie pasuje, z drugiej strony dobrze, że sprzedawca uczciwie pisze o belce.
    Nie wiem jak z dostępnością w rozsądnej cenie tej wersji zderzaka. Może się okazać, że jedynie zakup w ASO. Wtedy się okaże, że z naprawą auto wyjdzie ponad 20 tys., a z takim przebiegiem to już sporo.
    Druga sprawa, to ten czysty silnik. Wolę jak sprzedawca tak nie pucuje silnika, ale to nie musi o niczym świadczyć. W środku auto jak na taki przebieg wygląda na bardzo zadbane.

Podobne wątki

  1. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  2. Zakup MiTo 1.4 155KM - full opcja, PROŚBA O POMOC.
    Utworzone przez cosiestalosie w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 04-03-2014, 11:26
  3. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  4. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory