Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Temat: Opcje i możliwości dokładania wyposażenia

  1. #11
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    GTC
    Auto
    Giulietta 1.4 Multiair 170 + TCT '12
    Postów
    119

    Domyślnie

    Ale jak zauważyłem to nie jest częste wyposażenie, a w sumie lepiej dołożyć z czasem czujnik z gratami za ~1000 PLN niż szukać auta o 10.000 PLN droższego Jak wspomniałem - chce się zorientować co się da zrobić, a jak będzie auto będę się "martwić"

    Co do estetyki - opcja czujnika poza obrysem oryginalnego uchwytu odpada. Pytanie jak jest zrobione to ciemne pole w oryginale - wypalane piecowo czy tylko folia (może dałoby się przepolerować punktowo).

    Jak nie pyknie zawsze można przyczarować z autoszybą ale to już nie będzie ori niestety.

  2. #12
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bakol
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Giulietta 1.4 T-Jet
    Postów
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    tempomat dołożysz ale nie sama manetka tylko cały przełącznik zespolony wymieniasz. Co do reszty Xenon - należy dorobić wiązki i czujniki poziomowania do tego spryskiwacze czyli inny zderzak inny zbiornik weź pod uwagę że xenon Giulietta ma skrętny. Nawigacja gdybyś chciał ori navi do wersji przedliftowej to musisz wymienić ..deskę.
    Inna sprawa że gra nie warta świeczki bo navi mają mapy z ..2014 r.
    czujnik świateł i deszczu - wiązka czujnik i ...szyba oraz zespolak z opcją automatycznych świateł
    Ja mam akurat wersje bez navi i z tego co wiem wystarczy wymienić panel radia (uwzględniający sterowanie navi - 3 pokrętła zamiast dwóch i bez wyświetlacza) i dołożyć ekran w miejsce schowka górnego.

    Jest też alternatywa dostępna na aliexpress:
    https://pl.aliexpress.com/item/For-A...f-b0a5dba9eab0

    niestety nic o tym nie wiem więcej

    PS. jak patrze na zdjęcia deski rozdzielczej to jednak przedlift wygląda lepiej niż polift (chociaż chciałoby się mieć duży ekran)
    Ostatnio edytowane przez bakol ; 23-11-2016 o 11:04

  3. #13
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Auto
    Giulietta 1.4 Multi R 200HP First Edition 2k10
    Postów
    1,814

    Domyślnie

    Cytat Napisał radekrp90 Zobacz post
    A
    Co do estetyki - opcja czujnika poza obrysem oryginalnego uchwytu odpada. Pytanie jak jest zrobione to ciemne pole w oryginale - wypalane piecowo czy tylko folia (może dałoby się przepolerować punktowo).
    .
    ta powłoka jest twarda jak ceramika - nie słyszałem by się komuś udało to ruszyć w jakimkolwiek aucie , jeśli chcesz miec jak fabryka to wymiana szyby która jest w komplecie z mocowaniem czujnika -tylko spreżynę dociskową trzeba dokupić w aso za parę złotych

  4. #14
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    https://t.me/pump_upp
    Auto
    Stelvio 2.0; Giulietta 1.4 multiair
    Postów
    140

    Domyślnie

    Dołączam się do pytania odnośnie dołożenia oryginalnej nawigacji. Brakuje mi tego urządzenia nie tylko ze względu na navi, ale na wyświetlacz gdzie wyświetlane są informacje np. spalanie, trip jednocześnie, czego nie można wyświetlić na centralnym. Pytanie brzmi czy ktoś dokładał oryginalną navi i czy są z tym związane jakieś przeróbki instalacji elektrycznej nie licząc anteny GPS. Mam Blue&Me i chciałbym żeby to działało z nowym radiem.

  5. #15
    Użytkownik Świeżak Avatar fala
    Dołączył
    06 2016
    Mieszka w
    Koszalin
    Auto
    Gulietta 1,4 tb
    Postów
    174

  6. #16
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    https://t.me/pump_upp
    Auto
    Stelvio 2.0; Giulietta 1.4 multiair
    Postów
    140

    Domyślnie

    Widziałem ten montaż, ale to nie jest oryginał i nie ma możliwości wyświetlania funkcji komputera auta.

  7. #17
    Użytkownik Świeżak Avatar fala
    Dołączył
    06 2016
    Mieszka w
    Koszalin
    Auto
    Gulietta 1,4 tb
    Postów
    174

    Domyślnie

    Cytat Napisał west_23 Zobacz post
    Widziałem ten montaż, ale to nie jest oryginał i nie ma możliwości wyświetlania funkcji komputera auta.
    Prawda, ale filmik daje przynajmniej obraz jak to się rozbiera

  8. #18
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Auto
    Giulietta 1.4 Multi R 200HP First Edition 2k10
    Postów
    1,814

    Domyślnie

    Jak już ktoś chce koniecznie dołożyć to chyba lepiej ten z polifta a nie ten fabryczny otwierany archaizm. Raz że nie tracimy schowka (ja sobie bez niego życia nie wyobrażam ) a dwa mamy dużo lepszy wyświetlacz , tyle że z kolei z navi nie wielki pożytek będzie skoro nie ma do tego aktualizacji , jest o tym osobny wątek

  9. #19
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Leszno
    Auto
    Gulietta 1,4 T MA 170 KM
    Postów
    1,008

    Domyślnie

    no i parametry samego wyświetlacza cieniutkie...

  10. #20
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    GTC
    Auto
    Giulietta 1.4 Multiair 170 + TCT '12
    Postów
    119

    Domyślnie

    Mi osobiście bardziej się podoba wnętrze przed lifta (poza kierownicą) ale wygląd rzecz gustu. Inna sprawa, że nigdzie nie widziałem jeszcze kompletnego zestawu oryginalnej nawigacji, bo sama jednostka centralna nic nam nie da. Ja w obecnym aucie mam tylko w zasadzie schowek w drzwiach, przed gałką zmiany biegów i w akcesoryjnym podłokietniku - więc nawet jeśli będę miał tylko schowek przed pasażerem nie płakał bym

    Tak przy okazji - zainstalowałem sobie MES'a, i podczas symulacji poszczególnych sterowników są tam wszystkie opcje takie jak np.: włączenie/wyłączenie S&S (działa to, w sensie jego permanentne wyłączenie?), wł./wył. czujnika świateł, deszczu, tempomatu - czy to wszystko oznacza, że każdy BC jest taki sam i różnią się tylko piny tak?

Podobne wątki

  1. [MiTo] opcje w nowej Mito
    Utworzone przez Andrzej_Kolbudy w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 07-06-2016, 21:16
  2. [159] opcje komputera pokładowego
    Utworzone przez jdawid w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 25-05-2014, 12:17
  3. Drgania i kończące sie opcje......
    Utworzone przez Slades w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-09-2013, 20:20
  4. [166] ukryte opcje ICS
    Utworzone przez Colin w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-02-2010, 10:41
  5. Kupno AR156 - możliwe opcje.
    Utworzone przez sokl w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-07-2007, 22:00

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory