Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: wyposażenie MiTo wg ePer

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2016
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1,6 JTDm
    Postów
    19

    Domyślnie wyposażenie MiTo wg ePer

    Zmuszony jestem do założenia nowego tematu ponieważ nie znalazłem na forum odpowiedzi , co to takiego Kit test na alkohol 5JA. Przeszukałem internet, także fora pokrewne i w dalszym ciągu nie wiem nic na temat tego urządzenia. Wizualnie w instrumentach MiTo nie odnalazłem przycisku niewiadomego znaczenia. Proszę o uświadomienie.

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2011
    Auto
    MiTo 1,4 TB 155KM
    Postów
    78

    Domyślnie

    Jak mi się nie myli to chyba balonik
    Czyli jednorazowy zestaw do test był dodany do auta. Gdzieś to w instrukcji wyczytałem bodajże.

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Frajbe
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    Mito 2012 1.4 MultiAir (955 A6.000)
    Postów
    46

    Domyślnie

    W etui z instrukcją obsługi było kilka tych testów do dmuchania o to chodzi. Jak masz używkę to pewnie poprzedni właściciel je wykorzystał

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2016
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1,6 JTDm
    Postów
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał ajajajniemamjaj Zobacz post
    Jak mi się nie myli to chyba balonik
    Czyli jednorazowy zestaw do test był dodany do auta. Gdzieś to w instrukcji wyczytałem bodajże.
    Jeżeli to jest balonik, jak sądzisz to zostałem wprawiony w dobry humor, mimo oglądania transmisji z "obrad" 33/34? posiedzenia sejmu. Właściwa jest nazwa tego czegoś KIT. Autentyczny KIT jeżeli tak banalną rzecz wpisuje się do wyposażenia pojazdu wersji distinctive. Zwróciłem się do servisu AR, ale nie byli w stanie odpowiedzieć od ręki i odpowiedzią. Istotnie kupiłem używaną z rynku francuskiego. Co odpowie serwis-podam.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał neofita Zobacz post
    Jeżeli to jest balonik, jak sądzisz to zostałem wprawiony w dobry humor, mimo oglądania transmisji z "obrad" 33/34? posiedzenia sejmu. Właściwa jest nazwa tego czegoś KIT. Autentyczny KIT jeżeli tak banalną rzecz wpisuje się do wyposażenia pojazdu wersji distinctive. Zwróciłem się do servisu AR, ale nie byli w stanie odpowiedzieć od ręki i odpowiedzią. Istotnie kupiłem używaną z rynku francuskiego. Co odpowie serwis-podam.
    Mam odpowiedz z Serwisu na Łęczyckiej w Bydgoszczy. "Kit test na alkohol 5JA- to jednorazowy zestaw do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu składający się z kilku probierzy. Zestaw znajduje się w schowku pojazdu".Dziękuję za szybką i trafną odpowiedż. Za to Was lubię.

Podobne wątki

  1. Wyposażenie Alfa 166
    Utworzone przez misio1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 25-11-2020, 13:37
  2. [159] konsola/wyposażenie
    Utworzone przez tommi_alfa w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-03-2014, 09:21
  3. 147 2007 wyposażenie
    Utworzone przez kiepas96 w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-05-2011, 08:50
  4. [156] wyposażenie modelu
    Utworzone przez _carlos- w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-01-2011, 13:45
  5. VIN a wyposażenie.
    Utworzone przez szerszeń w dziale 166
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-03-2009, 09:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory