Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50

Temat: Automatyczne zamykanie

  1. #21
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    AR G
    Postów
    1,126

    Domyślnie

    Cytat Napisał andrzejm36 Zobacz post
    prezes01.. mam od 6 miesięcy przedlifta i nie mogę tego znaleźć / rearmingu /.Może nam podpowiesz jak to uruchomić..??

    Załącznik 223522
    pytanie raczej jak to wyłączyliście, a nie jak ja uruchomiłem. -> kupiłem auto, używam -> jest i działa

  2. #22
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Leszno
    Auto
    Gulietta 1,4 T MA 170 KM
    Postów
    1,008

    Domyślnie

    odnoszę wrażenie że cały czas rozmawiamy o dwóch rożnych sprawach
    a kol. prezes01 myli funkcję autoclose z rearmingiem. My od paru postów doszliśmy do wniosku z kol. westem że Julka nie zamknie ponownie centralnego stojąc pod blokiem jeśli ktoś przypadkowo ją otworzy pilotem ale do niej nie podejdzie .
    Ostatnio edytowane przez andrzejm36 ; 08-03-2017 o 09:36

  3. #23
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    AR Giulietta Veloce 2016
    Postów
    107

    Domyślnie

    [MENTION=38097]prezes01[/MENTION]
    odnośnie otwierania bagażnika- jeśli używasz przycisku otwarcia bagażnika, odryglowany jest tylko bagażnik, który następnie zamyka się po zatrzaśnięciu klapy. drzwi nie zostają odblokowane, dlatego koledzy słusznie twierdzą, że ta funkcja nie ma nic do rzeczy. jeśli natomiast używasz zwykłego odblokowania do otwarcia bagażnika- to prawdopodobnie jednak funkcja ta działa, bo zwykle otwarcie bagażnika nie jest liczone jako otwarcie drzwi (choć w peugeocie 407 tak)

    mi się wydaje, ze sprzedawca wspominał o niej przy odbiorze, ale pewności nie mam. funkcję uważam za przydatną, przynajmniej w teorii, bo w praktyce jeszcze w żadnym samochodzie nie zdarzyło mi się skorzystać( a swoją droga byłem przekonany, ze mają to bezwzględnie wszystkie samochody, miałem to nawet w nexii moich rodziców daaawno temu i aż jutro sprawdzę, czy u mnie działa )

  4. #24
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    AR G
    Postów
    1,126

    Domyślnie

    Cytat Napisał loonyjoe Zobacz post
    odnośnie otwierania bagażnika- jeśli używasz przycisku otwarcia bagażnika, odryglowany jest tylko bagażnik, który następnie zamyka się po zatrzaśnięciu klapy. drzwi nie zostają odblokowane
    no co ty powiesz...

    Cytat Napisał loonyjoe Zobacz post
    dlatego koledzy słusznie twierdzą, że ta funkcja nie ma nic do rzeczy.
    hmmm nie ma nic do rzeczy? a to ciekawe...... hmmmm.... no bo kto by pomyślał że automatyczne zamykanie zamków po zamknięciu klapy bagażnika nie nazywa się jednak "automatycznym zamykaniem"....
    ahhhh ten nasz polski język, tyle wyjątków - kto by to wszystko zapamiętał ;]

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał andrzejm36 Zobacz post
    odnoszę wrażenie że cały czas rozmawiamy o dwóch rożnych sprawach
    kolego [MENTION=12980]andrzejm36[/MENTION] jeśli nie jesteś pewny na jaki temat rozmawiasz to ci przypomnę treść wątku
    Cytat Napisał west_23 Zobacz post
    Czy zamyka Wam się auto samoczynnie po otwarciu na pilocie a nie otworzycie drzwi lub bagażnika przez jakiś czas?
    Miałem to we wszystkich autach poprzednich a tutaj tego nie ma i nie wiem czy jest coś nie tak z moim egzemplarzem czy Julki tak mają?
    poza tym kolego [MENTION=12980]andrzejm36[/MENTION] napisałem jasno że funkcja automatycznego ryglowania drzwi po określonym czasie bezczynności (czas od odblokowania auta pilotem do jego "automatycznego zamknięcia" spowodowanego bezczynnością) u mnie działała od początku i działa nadal...

    Cytat Napisał prezes01 Zobacz post
    jakoś u mnie się zamyka samoczynnie
    Cytat Napisał prezes01 Zobacz post
    czyt. wyżej -> mam fabrycznie i działa i to w przedlifcie
    więc
    Cytat Napisał andrzejm36 Zobacz post
    My od paru postów doszliśmy do wniosku z kol. westem że Julka nie zamknie ponownie centralnego stojąc pod blokiem jeśli ktoś przypadkowo ją otworzy pilotem ale do niej nie podejdzie .
    zastanówcie się lepiej dlaczego tak podstawowa funkcja na dzisiejsze czasy u was nie działa... generalnie polecam jednak pogrzebać w opcjach ;]

    BTW
    Cytat Napisał andrzejm36 Zobacz post
    ale do niej nie podejdzie .
    pierwsze słyszę żeby auto miało się nie zablokować od samego zbliżenia się do niego. Rozumiem że się pomyliłeś i miałeś na myśli oczywiście otwarcie którychś z drzwi ;]

    - - - Updated - - -

    PS.: jak już, to piszemy "Autoclose"

  5. #25
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Leszno
    Auto
    Gulietta 1,4 T MA 170 KM
    Postów
    1,008

    Domyślnie

    prezes01..Ty swoje a ja swoje.Nie chce mi się z Tobą polemizować.Jeśli masz jakiś alarm założony poza fabrycznym to możesz mieć tą funkcję..jeśli nie to Twoje auto jest wyjątkowe na tym forum tak jak Ty.
    / czytaj jedyne /
    a co do pisowni ..masz racje piszemy close a nie clouse ..widzisz ja potrafię się przyznać do błędu .
    Ostatnio edytowane przez andrzejm36 ; 08-03-2017 o 09:32

  6. #26
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    AR G
    Postów
    1,126

    Domyślnie

    Cytat Napisał andrzejm36 Zobacz post
    prezes01..Ty swoje a ja swoje.Nie chce mi się z Tobą polemizować.Jeśli masz jakiś alarm założony poza fabrycznym to możesz mieć tą funkcję..jeśli nie to Twoje auto jest wyjątkowe na tym forum tak jak Ty.
    / czytaj jedyne /
    a co do pisowni ..masz racje piszemy close a nie clouse ..widzisz ja potrafię się przyznać do błędu .
    dodatkowych alarmów nie mam, bo niby po co...

    więc gdzie ty widzisz ten błąd? ;] ...mam cię może jeszcze przepraszać że moje auto jest sprawne? ;D hahah

  7. #27
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Leszno
    Auto
    Gulietta 1,4 T MA 170 KM
    Postów
    1,008

    Domyślnie

    nie musisz mnie przepraszać że Twoje auto jest sprawne.Mam to głęboko w ...nosie.Twoje szydercze hahah na końcu postu świadczy tylko tyle że masz dużo wspólnego z ,, miłośnikiem kotów ". Zresztą nie jest to pierwszy temat gdzie Twoje racje mijają się z rzeczywistością ale uparcie starasz się je udowodnić.
    http://www.forum.alfaholicy.org/mito...ietty-114.html
    Jeśli o mnie chodzi możesz mi wmawiać że .. ,,Kopernik była kobietą "..ale po co wprowadzać w błąd innych młodszych kolegów z tego forum.Skoro jesteś pewien że Julka ma ukrytą opcję auto uzbrajania to nagraj filmik lub zrób zdjęcie ukrytych opcji które nie potrafimy załączyć. Jeśli nie to nie mam ochoty polemizować z Tobą na argumenty które są wyssane z palca.To tyle w tym temacie ..pozdrawiam

  8. #28
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Auto
    Giulietta 1.4 Multi R 200HP First Edition 2k10
    Postów
    1,814

    Domyślnie

    Nie karmić trolla!

  9. #29
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar stefdeath
    Dołączył
    06 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170
    Postów
    133

    Domyślnie

    Musze obronić prezesa - u mnie też to działa. Klikasz otwieranie i jak sie nie otworzy drzwi lub klapy to po 30s auto samo się zamyka. Tutaj nagrałem filmik na dowód. Alarmu niefabrycznego brak, ustawienia jak fabryka dała.

    https://m.youtube.com/watch?v=q3Y6K2...ature=youtu.be

  10. #30
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    AR G
    Postów
    1,126

    Domyślnie

    kolego szkoda zachodu - oni i tak wszystko wiedzą najlepiej i są najmądrzejsi...

    napisać że coś ktoś ma i to działa to zaraz cię od "ściemniaczy, trollów itp" będą wyzywać, bo chyba żal d**ę ściska z zazdrości, że oni nie mają albo im nie działa...

    na hasło żeby poszukać u siebie usterki/problemu to lepiej komuś wmawiać, że myli pojęcia, a najlepiej że piszę po chińsku ;p

Podobne wątki

  1. [159] Automatyczne podnoszenie i zamykanie klapy bagażnika
    Utworzone przez zeppelin w dziale Tuning
    Odpowiedzi: 179
    Ostatni post / autor: 27-07-2020, 14:15
  2. Automatyczne zamykanie podczas jazdy
    Utworzone przez maniek6600 w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-10-2016, 20:03
  3. Automatyczne zamykanie drzwi
    Utworzone przez halim w dziale GT
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 27-06-2013, 17:55
  4. [159] Automatyczne zamykanie szyb
    Utworzone przez spdr w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 06-05-2013, 22:43
  5. automatyczne zamykanie drzwi
    Utworzone przez pls w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-08-2011, 21:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory